IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Приятел залага 70% от акаунта при ливъридж 10 пъти, кога ще фалира?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • и да отговори и да не отговори - тя работата е ясна

    Коментар


    • Пшеницата направи много мощно движение, надявам се че не си занулил акаунта.

      Коментар


      • 09.05.-10.05. +6.5%

        Коментар


        • Днес затворих на загуба -2,6%. Поради обилните дъждове в САЩ, започналите превалявания в Европа и предстоящия отчет на USDA, препдочетох да затворя една дълга позиция и да изчакам.

          Коментар


          • От 26.04. до днес +5,05%. Този път малко предвид създадените възможности.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vola.X Разгледай мнение
              Какво стана със 70% от akaунта на приятеля. Още ли е налице
              Засега да. От вчера ми намалиха комисионната за търговия!!!!!

              Коментар


              • Какво стана със 70% от akaунта на приятеля. Още ли е налице
                Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                Коментар


                • От Понеделник вечерта до преди 2 часа +4,6%. От Понеделник до преди малко +8,9%. Тези проценти са с натрупване.
                  Ако може до края ан седмицата още +2-3% ще е добре

                  Коментар


                  • За 23.04.2012г до 19,30ч +4,3%.
                    Да видим какво ще стане нататък, че имам нова сделка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от никой. Разгледай мнение
                      Правилно, такива въпроси не се задават по телевизионно време - турски драматични сериали и горещи икономически новини по български телевизии !!!!
                      Ората с право са заети точно тогава и удрят пас !!!
                      На къв телевизор мои са гледа турски сериал - размер на екрана в инчове ???
                      Ееее, аз съм по итър)) Платил съм си за Войо и си гледам турски сериали по всяко време. Не само в праймтайма

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
                        Ората саа гледат талавизията. Турски сериали, всепоглъщащо горещи новини, тава-анава.

                        Не ин ги пречи с разни въпроси...

                        Праймтайм ю ноу...


                        Правилно, такива въпроси не се задават по телевизионно време - турски драматични сериали и горещи икономически новини по български телевизии !!!!
                        Ората с право са заети точно тогава и удрят пас !!!
                        На къв телевизор мои са гледа турски сериал - размер на екрана в инчове ???

                        Коментар


                        • Какъв индикатор може да ти е комисионната? Освен за овъртрейд? Не съм си правил сметки за комисионните. Влизаш в сделка за 5 лева или влизаш в сделка за 7 лева с два лева комисионна. Каква е разликата??? Освен ако няма някакъв начин да влияеш на комисионните. Например при двоен обем - комисионната на половина. Комисионните са част от играта. Интерактив имат един не лош Мерцедес от мен

                          Коментар


                          • Днес 18.04.2012г +1.18%.

                            Дайте инфо за комисионната от предходните ми постове!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                              Един въпрос за сверка на състоянието:
                              платени комисионни за месец / платени комисионни за месец + месечна печалба = 13%


                              Вие как сте с този показател? Не съм разговарял на тази тема с никой досега и искам да направя справка!!!
                              зависи как търгуваш.т.е. ако скалпираш е нормално комисиона да ти е приблизително равен на нетния профит.
                              аз съм имал няколко дни с брутна печалба около 1200$ и нетно след комисион окооло 550$
                              по-важно е да вървиш напред
                              Last edited by NYSERookie; 17.04.2012, 21:47.
                              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                              Коментар


                              • Ората саа гледат талавизията. Турски сериали, всепоглъщащо горещи новини, тава-анава.

                                Не ин ги пречи с разни въпроси...

                                Праймтайм ю ноу...
                                Last edited by vmаnkov; 17.04.2012, 19:57.
                                Свободен във виелицата.
                                http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                                Коментар

                                Working...
                                X