IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Приятел залага 70% от акаунта при ливъридж 10 пъти, кога ще фалира?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
    Какво трябва да променя, че да печеля и аз като всички вас - стабилно и много?
    въпросът е сериозен
    Да пропуснеш "много" Да работиш за "стабилно"

    Коментар


    • ...ако загуби6 50% от сметката си и после спе4ели6 50%----си на загуба 25% !!!!
      ....ако спе4ели6 50% от сметката си и после загуби6 50%----си на загуба 25% !!!
      .....Златно правило в тази игра е пази загубите ниски <редовни и ниски загуби> !!!
      .....Без пари4но Управление никои ниама 6анс на пазара !!!.......
      ...на пазара моје6 да има6 40% правилни отиграваниа и 60% гре6ни и пак да си на пе4алба с добро пари4но Управление !!!!!!! това е клу4а !!!!
      ...
      Last edited by jays; 20.11.2011, 15:32.

      Коментар


      • Какво трябва да променя, че да печеля и аз като всички вас - стабилно и много?
        въпросът е сериозен

        Коментар


        • Да не стане така, след няколко години да четем книга издадена от колегата - "Как направих 1 мил евро от ДЗР върху пшеничени фючърси в Чикаго" !!!
          Да не му слагаме въжето преди пазара да го е направил.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
            мисля ,че пропускате
            нещо важно-
            човекът играе при
            ливъридж 1/10,
            а не 1/100,
            доколкото разбирам
            За това повечето му даваме месеци, а не седмици

            Коментар


            • мисля ,че пропускате
              нещо важно-
              човекът играе при
              ливъридж 1/10,
              а не 1/100,
              доколкото разбирам

              Коментар


              • Каква ти е целта за годишна печалба и по колка си правил на година - средно?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от никой. Разгледай мнение
                  Аз мисля, че след първата загуба, която ще му глътне 50% от парите той ще се откаже и - пито платено!!!!!
                  случвало ли ти се ? да се откажеш след 50 % загуба искам да кажа. ако не е наясно с пазара, а той не е щом поема такива рискове , отказването след такава загуба граничи с невъзможното.това последното от личен опит от самото начало на трейдърската ми кариера го казвам.
                  скоро не помня в кой точно форум някой написа нещо такова : да затвориш 10-20 пипа загуба е лесно, 50 пипа загуба е трудно , а 150 е абсурд.тогава вече само стискаш палци да те измъкне пазара преди да си фалирал.тоест, единствената причина обекта на разискване в темата да не е фалирал още е , че е във уининг стрийк в момента.
                  а че ще фалира , няма абсюлютно никакво съмнение, въпрос на време е само .
                  Last edited by NYSERookie; 20.11.2011, 13:30.
                  Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                  Коментар


                  • Аз мисля, че след първата загуба, която ще му глътне 50% от парите той ще се откаже и - пито платено!!!!!

                    Но забелязвам всички му подсказват, че няма смисъл да знае нещо от пазарите на зърно, където той търгува. Само технически анализ, близки стопове, малки залози спрямо акаунта.
                    Не допускате ли ваирант, при който сегашния му акаунт да е малък в сравнение с парите, които той може да отдели за тази търговия? Ако се наложи може да довнесе.
                    Last edited by никой.; 20.11.2011, 13:13.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Колко човек знае има значение само ако не играе при такова високо ниво на риск. Като играе с подобен маржин единственото от значение е какво е математическото очакване на стратегията му. В неговия случай е отрицателно и то защото времето играе срещу него. А никой не може да спечели когато времето е срещу теб.
                      Рано или късно ще фалира. Няма опция извън чистия късмет, при който да излезеш на печалба от поемането на такъв риск в дългосрочен хоризонт. Единствените възможин печалби са плод отново на благоприятен шанс и то в краткосрочен хоризонт. Ако след това продължи да играе по същия начин ще профука всичко.

                      Разбира се знам че това няма как да достигне до съзнанието на никой. Всеки си мисли че знае много или че прави нещо много умно. Но след като използва подобна стратегия значи изобщо не знае къде се намира и определено има много грешна оценка на собствените си качества.
                      +1024
                      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                      Коментар


                      • Колко човек знае има значение само ако не играе при такова високо ниво на риск. Като играе с подобен маржин единственото от значение е какво е математическото очакване на стратегията му. В неговия случай е отрицателно и то защото времето играе срещу него. А никой не може да спечели когато времето е срещу теб.
                        Рано или късно ще фалира. Няма опция извън чистия късмет, при който да излезеш на печалба от поемането на такъв риск в дългосрочен хоризонт. Единствените възможин печалби са плод отново на благоприятен шанс и то в краткосрочен хоризонт. Ако след това продължи да играе по същия начин ще профука всичко.

                        Разбира се знам че това няма как да достигне до съзнанието на никой. Всеки си мисли че знае много или че прави нещо много умно. Но след като използва подобна стратегия значи изобщо не знае къде се намира и определено има много грешна оценка на собствените си качества.

                        Коментар


                        • Вие тотално го разбихте колегата. Какво му препоръчвате тогава??????? Да се гръмне ли???
                          Вижте какво намерих, че той е писал тези неща доскоро:

                          http://alvanovo.blog.bg/

                          Май все пак не е гол и бос колкото го очаквахме. Нека всеки сам си отговори на въпроса - дали знае толкова неща за пазара, където търгува или само гледа в тавана и пуска сделки???

                          Коментар


                          • Моят съвет е... да на се гледа в чуждото канче и да се завижда.
                            Мнението ми не е препоръка!!!

                            Коментар


                            • Няма подходящ ММ при такива условия. Ако търгува активно ще фалира до месец два, ако не търгува чак толкова активно може да се задържи и половин година.

                              Дневните отклонения на почти всички инструмени са по-високи от 0,7%. Което означава че всяка грешна сделка ако държи по един ден ще му носи минимум 5% загуба. Предполагам че прави дейтрейдинг иначе ще си скапе нервите за нула време. Ако така се опитва да хване половината от дневно движение то всяка грешна сделка ще му носи най-малко 2,5% загуба. Печелившите също толкова. Дейтрейдинга си е хазарт, което означава че в най-добрия случай дългосрочно ще познава съвсем малко над 50% от сделките си. И е семо въпрос на време да напарви серия от губещи сделки. Защото при шанс от около 50% има досат висока вероятност да се направят по 10-12 поредни губещи сделки. Което при подобно поемане на риск ще доведе акаунта му да състояние в което няма връщане.

                              От там нататък дори и възстановяването на първоначалната сума ще е много по-трудно, което ще предполага поемане на по-висок риск и от тук и силно залитане към фалита.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                                Ако търгът се отмени, което се случва понякога, новината е повече от меча.... Всеки може да го тълкува както намери за добре....
                                237 тон пшеница са 6,4 $/бушел. От там разходи до пристанище, на пристанище, път до съответната дестинация. Трябва да знаеш всички разходи долу горе какви са, за да можеш да сравниш с конкуренцията, който също има такива разходи.
                                Казах че съм лаик тук. Каква е франкировката при контрактите на CME?

                                Коментар

                                Working...
                                X