IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Приятел залага 70% от акаунта при ливъридж 10 пъти, кога ще фалира?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
    Точно 20-30 мин след отварянето.
    Преди малко затворих контарктите-не ми се чакаше повече. За днес +574лв след комисионните.
    За седмицата +1119лв.
    УСПЕХ на всички особено на зърнените пазари!!!!!!!!!
    Поздравления
    жалко само че 70% от акаунта може да замине при едно движение в грешната посока

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
      при сегашните фундаментални условия нямаше как да катери повече, което аз бях прогнозирал предварително
      Прозорливо съждение. С подобна мъдрост ще сияе и коментара на Мариян след месец-два, като занулиш акаунта.

      Коментар


      • Продадох 2 комбинации от контракти - единия на 6,3, а другия на 6,2725
        след това купих всички на 6,2 и приключих. Можеше да направя и повече, но все пак бъдещето е тъмно, от после лесно се говори.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          Точно 20-30 мин след отварянето.
          Преди малко затворих контарктите-не ми се чакаше повече. За днес +574лв след комисионните.
          За седмицата +1119лв.
          УСПЕХ на всички особено на зърнените пазари!!!!!!!!!
          Редно беше да се уточни. Отвори 612, отиде за 20 мин на 630 Тва са 3%

          Коментар


          • Точно 20-30 мин след отварянето.
            Преди малко затворих контарктите-не ми се чакаше повече. За днес +574лв след комисионните.
            За седмицата +1119лв.
            УСПЕХ на всички особено на зърнените пазари!!!!!!!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              Тази вечер при отваряне на борсата в Чикаго имаше възможност да вляза на добри нива. Продадох и сега чакам. Играя със 70% от акаунта. Предполагам, че ще успея да направя 450-750 лева.
              успех на всички играчи - особено на зърнените пазари!!!
              При отваряне ил 20 минути след отваряне?

              Коментар


              • Тази вечер при отваряне на борсата в Чикаго имаше възможност да вляза на добри нива. Продадох и сега чакам. Играя със 70% от акаунта. Предполагам, че ще успея да направя 450-750 лева.
                успех на всички играчи - особено на зърнените пазари!!!

                Коментар


                • по спомен в този период котировките мръднаха в рамките на 6,065-6,28
                  като 6,28 беше след вечрашните събития около централнит ебанки
                  като движението на пазара беше противно на заетата вече от мен позиция
                  аз незнаех за това от предходния ден, но позицията ми издържа /нямах стопове/ и днес при движанието надолу успях да реализирам печалба
                  позицията ми щеше да издържи и много по голямо дрижение в двете посоки, но нагоре при сегашните фундаментални условия нямаше как да катери повече, което аз бях прогнозирал предварително

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                    готов съм
                    приключих сделката от вторник
                    10.9% от акаунта печалба - 545лв долу-горе
                    успех и на останалите играчи
                    при какво пазарно движение тази печалба...

                    Коментар


                    • готов съм
                      приключих сделката от вторник
                      10.9% от акаунта печалба - 545лв долу-горе
                      успех и на останалите играчи

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от никой. Разгледай мнение
                        като сме започнали така, да го питаме и колко любовници има???
                        три имена, ЕГН и точен адрес на всяка!!!
                        Просто питам какъв процент от акаунта е заложил при какъв ливъридж, за да преценя какъв риск е поел и какво движение може да унищожи сметката.

                        Коментар


                        • като сме започнали така, да го питаме и колко любовници има???
                          три имена, ЕГН и точен адрес на всяка!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                            При това движение съм отново в позиция-голяма.
                            Изненада ме днес реакцията на централните банки
                            От каква цена си къс?
                            Колко от акаунта си заложил в тази сделка, какво значи позиция-голяма?

                            Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                            но позицията ми е добре защитена.
                            В момента съм малко назад, но мисля, че перспективите да направя +500лв са много добри.
                            колко назад си в момента
                            при колко назад ще теглиш чертата и ще излезеш от позиция?

                            Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                            позицията ми е добре защитена.
                            със стоп акаунт?
                            да защитата е, че повече от акаунта не може да се загуби

                            Коментар


                            • Браво ! Още се държи човека ! Мислех че вече се е пренесъл в царството небесно Дано удържи до Коледа
                              Ако няма чувство за хумор - Не е препоръка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                                При това движение съм отново в позиция-голяма.
                                Изненада ме днес реакцията на централните банки, но позицията ми е добре защитена.
                                В момента съм малко назад, но мисля, че перспективите да направя +500лв са много добри.
                                Видях че много як шиш напрай булгура, за тва питам. Ама е върнал сега. Успех!

                                Коментар

                                Working...
                                X