IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    В гаража си я държа. Откак си прекарах водата. Нямам данни от преди това.
    Прочее, не виждам да смееш да дойдеш, всички лаладжии са така.
    Ти дойде ли като ти казах че ще ти давам всеки месец по 1 лв ангария, щото толкова ще ми спести твоята хийня?
    Сега няма и да те пусна че съм затворил пътя специално за бацили като тебе
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Тъййй. Аз казвам (всичко по- долу остава в сила) още, че:
      1.Половината инвестиции на целия форум, я могат да се, я изобщо, не се и п риближават до потенциала на моите „хуйни”, както любезно се изрази Хоботов.
      2. Тъкмо СЕГА, е идеален моментът в разгаряща се криза, да се вкарат средства в тях (за жалост, не съм натрупал), т.к.са налице редица предпоставки за техния пазарен успех. В криза, предпоставките се удвояват по ред причини, а за старта, са нужни под половин милион лв.
      3. Поемам цялата отговорност ( РАЗБИРА СЕ, И НАКАЗАТЕЛНА ) за своите действия.
      4. МОГА И ОЩЕ. Да не претрупваме.

      И така, да ви видим. Да плюе всеки може. А и кризата се разгаря.

      СТИСКА ЛИ ВИ ДА ДЕЙСТВАТЕ, ИЛИ САМО, КАТО МИШОЦИ, ЩЕ ПЛЮЕТЕ АНОНИМНО?
      Last edited by Pyramid; 01.03.2020, 13:09.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Кво да пипаме ве? Твойта хуйня? Да не би мляко да пуска.
        Сложил ли си я у вас? Колко пари ти спести от топла вода?
        Аз харча 10лв месечно? Колко ще ми спестиш с тоя тирбушон?
        В гаража си я държа. Откак си прекарах водата. Нямам данни от преди това.
        Прочее, не виждам да смееш да дойдеш, всички лаладжии са така.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Не ме притеснява. От кога каня всички да дойдат, да видят, да пипнат, пък сами да решат хората. Единствено не разбирам, що досега не почна с това.
          Кво да пипаме ве? Твойта хуйня? Да не би мляко да пуска.
          Сложил ли си я у вас? Колко пари ти спести от топла вода?
          Аз харча 10лв месечно? Колко ще ми спестиш с тоя тирбушон?
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Ах, да: Плащам лично разходите на всички, открили измама от и при мен.

            Коментар


            • Цялото любопитно братство: Единия ден при теб, след това - или преди това - при мен. Аз държа, че при мен, има инвестиция за много милиони. След запознаване, всеки да попълни анкета. Поводът за запознанство е страхотен.. Не съм държал да враждуваме и бих се радвал да заровим томайавките.
              И още нещо: Всички форумци,които са свидетели как се разрастна конфликтът между на - знаят, кой започна с обидите. Извинението грябва да е публчно и лично.
              Last edited by Pyramid; 01.03.2020, 12:35.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Риранидов искаш ли да си покажем дипломите трудовите книжки и кой какво е направил???Публично...Щото с доказан измамник не ми се спори
                Не ме притеснява. От кога каня всички да дойдат, да видят, да пипнат, пък сами да решат хората. Единствено не разбирам, що досега не почна с това.
                Last edited by Pyramid; 01.03.2020, 12:43.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  Че той този, фалшивият "инж.Пеше", и майка си мрази, дето го е родила...Неспособен сам нещо, колкото копче, да направи и - дай, да плюе по всичко, което не разбира и не може.
                  Риранидов искаш ли да си покажем дипломите трудовите книжки и кой какво е направил???Публично...Щото с доказан измамник не ми се спори

                  Коментар


                  • ...Осмисляме ли, осмисляме ли?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                      Мисля че това е най-подходящо сравнение. А и Едисон е бил мразен от голям брой свои съвременици, нищо ново.
                      Че той този, фалшивият "инж.Пеше", и майка си мрази, дето го е родила...Неспособен сам нещо, колкото копче, да направи и - дай, да плюе по всичко, което не разбира и не може.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от DaveBG Разгледай мнение

                        Не знам кого имаш в предвид, защото Мъск аз поне не съм го споменавал конкретно, но доста учени го сравниха с Едисон.

                        Мисля че това е най-подходящо сравнение. А и Едисон е бил мразен от голям брой свои съвременици, нищо ново.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Не бе не се палят и ракетите не падат....Не разбирам само каква е тая любов към тоя измамник.Та вие няма да се хвърлите да защитавате семействата си с такъв патос.А Тръмп е не по малък измамник
                          Виждам че не разбираш затова ти обясних, преди твоето мнение Мъск не съм го споменавал. Но като го спомена ти дадох конкретни факти които ти показват каква е реалността която ти очевидно не разбираш и не виждаш.
                          И за кое по точно е измамник? Кажи някоя измама която е измамил подлецът да го разконспирираме тука?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Ей ама тва измамниците се и защитавате.Признавам Мъска е измамник от класа а ти си един обикновен празен дърдорко
                            В момента не говорим за мен. Питах теб какво си създал. Отговор смислен няма...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DaveBG Разгледай мнение

                              Не знам кого имаш в предвид, защото Мъск аз поне не съм го споменавал конкретно, но доста учени го сравниха с Едисон.
                              Нийл Тайсън го нарича модерния Едисон:
                              https://www.sciencealert.com/neil-de...s-weed-smoking

                              Също и Тръмп който казва че Мъск е гениален:
                              https://www.cnbc.com/2020/01/22/trum...-geniuses.html

                              Важното в случая е че човека обърна авто индустрията. По начин който всички смятахте за невъзможен. И като те гледам тебе още смяташ така.
                              Ти да не си окъсил някои шорти преди избухването на акциите??? Доста си озлобен.

                              И междудругото Тесла колите не се палят. Тесла са колите с най-малко пожари в света. Та те всичките пожари са описани в медиите дори и не причинените от колата пак ги оклеветиха като пожари на EV тата...
                              Нито пък ракетите падат. Фалкон 9 има 97.47% съксес рейт:
                              https://www.spacexnow.com/stats.php
                              От които последните 3 години е 100%...
                              Не бе не се палят и ракетите не падат....Не разбирам само каква е тая любов към тоя измамник.Та вие няма да се хвърлите да защитавате семействата си с такъв патос.А Тръмп е не по малък измамник

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Ей, мними „инженере”, аз пак да питам: Щом наричаш Мъск „некадърник” и „измамник”, би трябвало, поне нещичко ТИ САМ ДА СИ СЪЗДАЛ.
                                Та,
                                - Какво ТИ самият си създал и защо да ти вярваме, че е по-добро от каквото и да е? Да не излезе, че пак си тръгнал да си избиваш комплекса за малоценност?
                                Ей ама тва измамниците се и защитавате.Признавам Мъска е измамник от класа а ти си един обикновен празен дърдорко

                                Коментар

                                Working...
                                X