IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Риранидов искаш ли да си покажем дипломите трудовите книжки и кой какво е направил???Публично...Щото с доказан измамник не ми се спори
    Не ме притеснява. От кога каня всички да дойдат, да видят, да пипнат, пък сами да решат хората. Единствено не разбирам, що досега не почна с това.
    Last edited by Pyramid; 01.03.2020, 12:43.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Че той този, фалшивият "инж.Пеше", и майка си мрази, дето го е родила...Неспособен сам нещо, колкото копче, да направи и - дай, да плюе по всичко, което не разбира и не може.
      Риранидов искаш ли да си покажем дипломите трудовите книжки и кой какво е направил???Публично...Щото с доказан измамник не ми се спори

      Коментар


      • ...Осмисляме ли, осмисляме ли?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
          Мисля че това е най-подходящо сравнение. А и Едисон е бил мразен от голям брой свои съвременици, нищо ново.
          Че той този, фалшивият "инж.Пеше", и майка си мрази, дето го е родила...Неспособен сам нещо, колкото копче, да направи и - дай, да плюе по всичко, което не разбира и не може.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от DaveBG Разгледай мнение

            Не знам кого имаш в предвид, защото Мъск аз поне не съм го споменавал конкретно, но доста учени го сравниха с Едисон.

            Мисля че това е най-подходящо сравнение. А и Едисон е бил мразен от голям брой свои съвременици, нищо ново.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Не бе не се палят и ракетите не падат....Не разбирам само каква е тая любов към тоя измамник.Та вие няма да се хвърлите да защитавате семействата си с такъв патос.А Тръмп е не по малък измамник
              Виждам че не разбираш затова ти обясних, преди твоето мнение Мъск не съм го споменавал. Но като го спомена ти дадох конкретни факти които ти показват каква е реалността която ти очевидно не разбираш и не виждаш.
              И за кое по точно е измамник? Кажи някоя измама която е измамил подлецът да го разконспирираме тука?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Ей ама тва измамниците се и защитавате.Признавам Мъска е измамник от класа а ти си един обикновен празен дърдорко
                В момента не говорим за мен. Питах теб какво си създал. Отговор смислен няма...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от DaveBG Разгледай мнение

                  Не знам кого имаш в предвид, защото Мъск аз поне не съм го споменавал конкретно, но доста учени го сравниха с Едисон.
                  Нийл Тайсън го нарича модерния Едисон:
                  https://www.sciencealert.com/neil-de...s-weed-smoking

                  Също и Тръмп който казва че Мъск е гениален:
                  https://www.cnbc.com/2020/01/22/trum...-geniuses.html

                  Важното в случая е че човека обърна авто индустрията. По начин който всички смятахте за невъзможен. И като те гледам тебе още смяташ така.
                  Ти да не си окъсил някои шорти преди избухването на акциите??? Доста си озлобен.

                  И междудругото Тесла колите не се палят. Тесла са колите с най-малко пожари в света. Та те всичките пожари са описани в медиите дори и не причинените от колата пак ги оклеветиха като пожари на EV тата...
                  Нито пък ракетите падат. Фалкон 9 има 97.47% съксес рейт:
                  https://www.spacexnow.com/stats.php
                  От които последните 3 години е 100%...
                  Не бе не се палят и ракетите не падат....Не разбирам само каква е тая любов към тоя измамник.Та вие няма да се хвърлите да защитавате семействата си с такъв патос.А Тръмп е не по малък измамник

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Ей, мними „инженере”, аз пак да питам: Щом наричаш Мъск „некадърник” и „измамник”, би трябвало, поне нещичко ТИ САМ ДА СИ СЪЗДАЛ.
                    Та,
                    - Какво ТИ самият си създал и защо да ти вярваме, че е по-добро от каквото и да е? Да не излезе, че пак си тръгнал да си избиваш комплекса за малоценност?
                    Ей ама тва измамниците се и защитавате.Признавам Мъска е измамник от класа а ти си един обикновен празен дърдорко

                    Коментар


                    • Що не се оплака че расте бавно когато се садеше тази гора щото и тя е садена. Я виж другите снимки от там от където си взел тази да видиш че всички дървета са на редове. Има си обозначени места наоколо за засаждане на новата гора и вече засаждането е започнало.

                      Коментар


                      • Още 5-6 "ЗЕЛЕНИ инвеститори" като Мъск в Германия - и водещата икономика в Европа ще бъде на върха и по "производство на картон"...

                        Да, но Мъск има пред себе си още 30-на години, която УЖ ЩЕ СЕ ЗАСАДИ /според някои тук гората се засяваЛА/..., и - много лесно се изсича - ако "зеленият" Мъск не е забелязал - гората много трудно расте! След като се засади /или засЕЕ!!! ))/....

                        От всички страни - поредната черна точка за Мъск и за /подкупната/ Съдебната система!

                        ..............................................

                        Щом всеки следващ "инвеститор" в Германия - предстои за изсече гора на 60-70 години, киселинните дъждове в Германия - ще ги "борят" - реално - с токсично производство на батерии за Тесла... И пчеличките ще събират по полянките литиево-йонен прашец от цветята, който ще превръщат в специална марка медец... /нов "бизнес" за Мъск!/ ((







                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                          Плантацията от дървета "засАДЕНА" /не засЯта/ - за картон, от птичи поглед ми изглежда като - засадена за направата на клечки за зъби...

                          Все аз не съм разбрал... ))

                          Лозунгът на Мъск /вероятно/ вече е: "Зелена светлина за изсичане на дърветата и горските масиви!" ((

                          Ирония на съдбата! Сечеш, за да произвеждаш самозапалващи се и блокиращи те при пожар електромобили, от които не можеш да излезеш, но дори и отвън не е възможно да ти окажат помощ, за да излезеш... (( Има нещо вярно в твърдението, че човечеството върви към самоунищожение, стига само да повярва в "истините", които му диктува някой, способен като Мъск - да запали цигара с марихуана на телевизионния екран /помним преди време как - самият Мъск, участвайки в подкаста на Джо Роугън през 2018 запали цигарата си с марихуана.../ ((

                          Та, ето и снимки от гората, засадена за производството на клечки за зъби, която Мъск не се посвени да "разчисти", в името на "зелената" енергия /иронично!/:


                          И на всяко отсечено дърво са засадени 3. Това някои от петролните магнати да го правил? Ти знаеш ли колко гора е осечена за добив на въглища? Явно незнаеш...

                          Коментар


                          • Плантацията от дървета "засАДЕНА" /не засЯта/ - за картон, от птичи поглед ми изглежда като - засадена за направата на клечки за зъби...

                            Все аз не съм разбрал... ))

                            Лозунгът на Мъск /вероятно/ вече е: "Зелена светлина за изсичане на дърветата и горските масиви!" ((

                            Ирония на съдбата! Сечеш, за да произвеждаш самозапалващи се и блокиращи те при пожар електромобили, от които не можеш да излезеш, но дори и отвън не е възможно да ти окажат помощ, за да излезеш... (( Има нещо вярно в твърдението, че човечеството върви към самоунищожение, стига само да повярва в "истините", които му диктува някой, способен като Мъск - да запали цигара с марихуана на телевизионния екран /помним преди време как - самият Мъск, участвайки в подкаста на Джо Роугън през 2018 запали цигарата си с марихуана.../ ((

                            Та, ето и снимки от гората, засадена за производството на клечки за зъби, която Мъск не се посвени да "разчисти", в името на "зелената" енергия /иронично!/:


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DaveBG Разгледай мнение

                              Еммм, ти май не си гледал резултатите от тестовете и в америка и в европа където Тесла е най-сигурната кола на пътя...
                              https://www.euroncap.com/en/results/tesla/model-3/37573

                              Милиони умират ежедневно в пуфтящите дранголници от катастрофи които те не могат да предотвратят, и това без да взимам под внимание замърсяването което произвеждат. Ракът на белия дроб и сърдечните проблеми които със сигурност и твои познати имат не те тревожат??? Само паричките ли те интересуват?
                              Тесла от друга страна предпазва както от сблъсък така и пази и пешеходците. Има безброй клипчета в които можеш да видиш в нета, че на практика не можеш да блъснеш човек с Тесла дори да искаш.

                              Относно дърветата в Германия - това не са дървета а плантация засята специално за производството на картон. Вече ти беше обяснено и има достатъчно информация като дори хората от зелената партия на Германия го казаха но ти не вярваш? Как така все си недоразбрал и все не вярваш на фактите???
                              Ти от метри разбираш ли? Знаеш ли колко е 30 метра? Багерчето с което ги окосиха беше на половина на тях , има снимки от строежа разгледай ги. Може да ти се изяснят някои неща...
                              Да допълня че тоя парцел е бил одобрен от БМВ за нова фабрика, но са се отказали. Тесла го взимат защото е минал през процедурите за разрешителни и могат да започнат да строят бързо.
                              Гледам че почват доставките на Модел У за щатите през март. Това е златния сегмент за всички авто производители с 40% от продажбите. С модел 3 издухаха конкуренцията във премиум сегмента при седаните. Сега е наред кросоувъра.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



                                Бих се съобразил с твоето мнение - но нали виждаш какво пренебрежително отношение имат Измамниците, които усещат, че нещата с електричките - не отиват на добре, вкл. и съгласно развиваната от тях теория за "подмяната"... СмЕх!

                                Да, неудачите на Мъск са немалко и непредубедените журналисти ни дават достатъчно факти... Да, Теслите се - и палят, и ускоряват опасно, като прегазват невинни, и софтуера им блокира пътуващите, като не може да разпознае дори крадец, вън от електричката - от нуждаещ се от помощ - вътре, в самозапалилата се Тесла...

                                Лековерните лесно намират въдицата..., но страдат и умират съвсем невинните! Това е недопустимо във времената, в които живеем. И всичко отново зависи от лековерието доверчивостта на хората /с достатъчно средства/... Да не засягаме темата за свръх-надутите цени, които коментирахме още преди 8-10 години, когато опонентите ни "предсказваха", че цените на батериите за 3-5 години падали двойно... СмЕх!

                                Сега говорят за едни милиони километри, но само след месеци вече ще казват, че това никога не е твърдял - нито техният "вожд", нито пък самите те...

                                Въпросът е, че с такива "екстрени продажби" на непроверена и неизпитВана техника - много повече хора са подложени на стрес и открит риск за живота им, отколкото няколко лековерни шарана...

                                Това е здравото горене на Walmart - и вероятно точно такова горене на слънчевите панели, които прави Мъск и ги разполага по покривите - е "екологичен" тип горене /иронично, разбира се/,

                                ..., вероятно толкова "екологично" е и изсичането на гора от Мъск в Германия, с над 50-60 годишни дървета, всяко от които - над 30-метрово...

                                Да им имам "екологията" и на немците, а и на Мъск... ((
                                Еммм, ти май не си гледал резултатите от тестовете и в америка и в европа където Тесла е най-сигурната кола на пътя...
                                https://www.euroncap.com/en/results/tesla/model-3/37573

                                Милиони умират ежедневно в пуфтящите дранголници от катастрофи които те не могат да предотвратят, и това без да взимам под внимание замърсяването което произвеждат. Ракът на белия дроб и сърдечните проблеми които със сигурност и твои познати имат не те тревожат??? Само паричките ли те интересуват?
                                Тесла от друга страна предпазва както от сблъсък така и пази и пешеходците. Има безброй клипчета в които можеш да видиш в нета, че на практика не можеш да блъснеш човек с Тесла дори да искаш.

                                Относно дърветата в Германия - това не са дървета а плантация засята специално за производството на картон. Вече ти беше обяснено и има достатъчно информация като дори хората от зелената партия на Германия го казаха но ти не вярваш? Как така все си недоразбрал и все не вярваш на фактите???
                                Ти от метри разбираш ли? Знаеш ли колко е 30 метра? Багерчето с което ги окосиха беше на половина на тях , има снимки от строежа разгледай ги. Може да ти се изяснят някои неща...

                                Коментар

                                Working...
                                X