IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    Ми да му беше казал, ама като ми звънна последния път каза че той ще ти се обади...
    Да. Обади се и ми каза, че с теб, може само да се будалкам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Дали е или НЕ Е 3400 mAh, това к Мъск не го знае. Едно са номиналните, друго-фактическите, стойности. Вярващите, са в сектата "наивници от последния ден".
      Защо си правиш оглушки и не дадеш доказателство за десетките 18650, които уж ги имаш у вас, и за зареждачката, с която уж им мериш капацитета и вътрешното съпротивление?

      Все пак искаме да си изясним какъв ти е натрупания личен опит, когато се изцепиш с поредната измислица/недомислица във форума, като тази по-горе.

      Алтернативата е просто да си признаеш, че твоите теоретични недомислици са плод на нулев практически опит.
      Last edited by Mateev; 18.03.2021, 23:34.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
        Ако чаках ти да ми правиш милионите, досега да съм умрял от глад.
        Най-вероятно щеше да свършиш под някой мост на Янтра клошар.

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Дали е или НЕ Е 3400 mAh, това к Мъск не го знае. Едно са номиналните, друго-фактическите, стойности. Вярващите, са в сектата "наивници от последния ден".
          Ми да му беше казал, ама като ми звънна последния път каза че той ще ти се обади...

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
            Ако чаках ти да ми правиш милионите, досега да съм умрял от глад.
            Да де. Ама тези, щеше да си ги правиш сам... Ама да не умреш пък от яд.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              ...Матейко, дори изгуби къмто и над стотина милиона...
              Ако чаках ти да ми правиш милионите, досега да съм умрял от глад.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Щото купувате от алиекспрес, ефтинко,
                Ето ти данни:


                18650 cell from Tesla Model S X P100
                • Capacity: 3400mAh.
                • Diameter: 18 mm.
                • Length: 65 mm.
                • Voltage nominal: 3.8V.
                • Charge voltage cut-off: 4.2V.
                • Discharging cut-off: 3.3V.
                • Maximum Discharging Current (10 sec. ): 17 Amps.

                Това е истината. Всичко друго е лъжа и измама.
                Дали е или НЕ Е 3400 mAh, това к Мъск не го знае. Едно са номиналните, друго-фактическите, стойности. Вярващите, са в сектата "наивници от последния ден".

                Коментар


                • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение
                  Аз много съм се фрустрирал, че загубих милиони, ЗАЩОТО НЕ бях сложил пари по твои сметки., много СЪЖЕЛЯВАМ!
                  Що бе? Никой не ви е канил.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    Да но ги продават на цели модули втора употреба в ибей, има и единични бройки на които има щампа тесла пък гледам на оригиналните от модулите няма и нямат и пластмасова обвивка, няма да си купя.
                    Aма каквото искаш си купувай, дадох ти данни.
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Да но ги продават на цели модули втора употреба в ибей, има и единични бройки на които има щампа тесла пък гледам на оригиналните от модулите няма и нямат и пластмасова обвивка, няма да си купя.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        Имхотеп, в алиекспрес има батерии от този калибър с капацитет по 9000 mAh, а се намират и хора които да го вярват и сигурно и зареждачки си купуват да го мерят тоя капацитет. Чел съм продавачите как отговарят на някой който пише че всъщност е измерил само 700 mAh, отговарят му че не го е измерил правилно и при специални условия.
                        Щото купувате от алиекспрес, ефтинко,
                        Ето ти данни:


                        18650 cell from Tesla Model S X P100
                        • Capacity: 3400mAh.
                        • Diameter: 18 mm.
                        • Length: 65 mm.
                        • Voltage nominal: 3.8V.
                        • Charge voltage cut-off: 4.2V.
                        • Discharging cut-off: 3.3V.
                        • Maximum Discharging Current (10 sec. ): 17 Amps.

                        Това е истината. Всичко друго е лъжа и измама.

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Ей ги нА, отклоняват се от темата, шашкъните....
                          ...докато, фактът е че, аз имам, а те нямат нито концепция, нито дори теоретична вероятност, да сложат една тлъста пачка по мои сметки. Матейко, дори изгуби къмто и над стотина милиона...
                          Аз много съм се фрустрирал, че загубих милиони, ЗАЩОТО НЕ бях сложил пари по твои сметки., много СЪЖЕЛЯВАМ!

                          Коментар


                          • Имхотеп, в алиекспрес има батерии от този калибър с капацитет по 9000 mAh, а се намират и хора които да го вярват и сигурно и зареждачки си купуват да го мерят тоя капацитет. Чел съм продавачите как отговарят на някой който пише че всъщност е измерил само 700 mAh, отговарят му че не го е измерил правилно и при специални условия.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Ей ги нА, отклоняват се от темата, шашкъните.
                              Добре де, ето:

                              Първоначално изпратено от Имхотеп
                              А как можеш да говориш за R вътр. Като не знаеш как се мери?
                              Бас държа че не знаеш и капацитета на една 18650 какъв е.

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Ей ги нА, отклоняват се от темата, шашкъните....
                                ...докато, фактът е че, аз имам, а те нямат нито концепция, нито дори теоретична вероятност, да сложат една тлъста пачка по свои сметки. Матейко, дори изгуби къмто и над стотина милиона...
                                Last edited by Pyramid; 18.03.2021, 22:37.

                                Коментар

                                Working...
                                X