IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой е най-добрият обществен банков трезор в България?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Айде авторекламата започна..

    Коментар


    • http://www.segabg.com/online/article...d=5&id=0001101

      http://corruption.blog.bg/viewpost.php?id=211048

      Коментар


      • Първоначално изпратено от A4ka
        И депозит на промоциотални условия не е сигурен, и сейф не е сигурен-тогава къде
        Сейфа ти е сигурен,стига си говорел глупости.Ако фалира банката просто отиваш с ключа и си вземаш парите от сейфа,те са си твои,а не на банката...
        Слава Великому Сталину!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от A4ka
          И депозит на промоциотални условия не е сигурен, и сейф не е сигурен-тогава къде
          Ами обикновен депозит или сметка до 50 000eur

          Коментар


          • И депозит на промоциотални условия не е сигурен, и сейф не е сигурен-тогава къде

            Коментар


            • Re: сугорнст в сейф

              Първоначално изпратено от A4ka
              Здравейте, и аз се интересувам от сигурността на сумата си в сайф в Булбанк-в договора пише 20 000-човекът от банката ми каза, че това е условно и обир в трезор може да се случи само по филмите, но бих искала да Ви попитам какво всъщност ми е гарантирано
              Нищо не е гарантирано. То да не е депозит.

              Коментар


              • Re: сугорнст в сейф

                Първоначално изпратено от A4ka
                Здравейте, и аз се интересувам от сигурността на сумата си в сайф в Булбанк-в договора пише 20 000-човекът от банката ми каза, че това е условно и обир в трезор може да се случи само по филмите, но бих искала да Ви попитам какво всъщност ми е гарантирано
                Човекът от банката услужливо е пропуснал да спомене филма "Биохим клон южен парк 2004 год.", като междудругото в момента Биохим е под шапката точно на Уникредит Булбанк. Та там от трезорите им бяха окрадени няколко милиона лева 2004 год. Има и още случаи на отворени каси в различни трезори, но като цяло би трябвало да е безопасно.

                Коментар


                • сугорнст в сейф

                  Здравейте, и аз се интересувам от сигурността на сумата си в сайф в Булбанк-в договора пише 20 000-човекът от банката ми каза, че това е условно и обир в трезор може да се случи само по филмите, но бих искала да Ви попитам какво всъщност ми е гарантирано

                  Коментар


                  • Графики, показващи кога ще се обърне тренда, малко зимбабвийски долари, килце плутоний и някои други хубавини

                    Коментар


                    • Абе какво държите в тези трезори? Банкноти ли?

                      Коментар


                      • Има наплив към трезорите и банките не са щасливи от това.
                        При Булбанк Пловдив цените от днес са 320 лв на година при цена досега 1,25 лв а до преди година 45 лв.
                        Очевидно е че банката с тези цени се опитва да не подстрекава ползването на касети.
                        ЦКБ Пловдив няма свободни касетки незнам какъв им е капацитета.

                        Коментар


                        • също е в центъра


                          http://www.corpbank.bg/tariff.html


                          чл.62

                          Коментар


                          • Re: Кой е най-добрият обществен банков трезор в България?

                            Първоначално изпратено от ivandavidov
                            Имам изключително огромно-феноменално-голямата сума от 500 лева, обърнати в няколко валути. Не искам тези пари да ги държа у нас, тъй като тенденцията е чуждестранните банкноти у нас да се умножат с течение на времето и си търся сейф в банка. Имам обаче изисквания - да е сравнително евтин и да се намира на централно място в града. Под "централно" разбирам от НДК (и близките околности) надолу по бул. Витоша и близките околни улици/булеварди.

                            Засега излиза, че най-евтино е предложението на ЦКБ и за 24 кубически дециметра тарифата за една година е малко под 100 лева с включено ДДС. Да, ама не искам да използвам услугите на ЦКБ, тъй като имам достатъчнио открити сметки при тях и ми се иска за трезор да ползвам някоя друга банка.

                            Най-искрено моля да не ми препоръчвате да си вложа парите в депозит или да ги дам на разплащателна сметка, вече съм обмислил този вариант. Мисля да използвам сейфа и за други неща, освен банкноти.

                            Ще се радвам ако някой ползва сейф в някоя банка да сподели впечатленията си.

                            ... В ДСК от край време предлагат подобни услуги. Сега особено акуални, там спроед мен цените са най - добри и сигурността е на много виско ниво.!

                            Коментар


                            • Много любопитна тема сте подхванали според мен. Това е услуга за която никой никога не говори и човек рядко се сеща за съществуването и. В софия мисля, че има 3-4 обществени трезора, поддържащи се от небанкови организации. Нещото, което ми е безкрайно интересно е с какъв брой касетки приблизително разполагат именно те и каква е заетостта ми. Смятам, смятам аз, но като им гледам цените май ще вземе да излезне, че работят на загуба. Има ли изготвено маркетингово проучване на този пазар защото както казах и по-горе, освен трезора на БНБ (разполагащ с около 3500 касетки), другите май реализират смешни приходи и съществуването им не блазни никого. Погледнато пък от малко по-друг ъгъл, произлизайки дори от част от вашите коментари, хората май предпочитат точно небанковите организации за съхранение на ценните си вещи. А от къде се пръкват толкова хиляди клиенти желаещи да използват подобна услуга за мен ще си остане загадка със сигурност. А съществува ли някаква международна комисия, която да изготвя обследване на обекта и след това да каже "Да, това е най-сигурният трезор в България!", че говорите така за БНБ? ... И още хиляди въпроси, но друг път...


                              Поздрави!
                              Константин

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от acen1975
                                Първоначално изпратено от anon6706
                                Напоследък се намират много трудно свободни касети в трезорите. Защо ли? Станишев днес почти ви го обясни.....
                                хе,ше падна.....дефицит на трезори........доживях и такова нещо да чуя...
                                За първи път чух нещо подобно в далечната 2002г., когато бъдещето все още беше безоблачно. Проблемът (във Варна поне) беше недостатъчното количество малки касетки.
                                След това някои банки (напр. ОББ) си затвориха обществените трезори и предлагането намаля допълнително. Като добавим евентуално повишено търсене в момента, нищо чудно да има и недостиг.

                                Коментар

                                Working...
                                X