IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой е най-добрият обществен банков трезор в България?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от acen1975
    Първоначално изпратено от anon6706
    Напоследък се намират много трудно свободни касети в трезорите. Защо ли? Станишев днес почти ви го обясни.....
    хе,ше падна.....дефицит на трезори........доживях и такова нещо да чуя...
    Ами нали са ни скъпи НИ - няма място за трезори.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706
      Напоследък се намират много трудно свободни касети в трезорите. Защо ли? Станишев днес почти ви го обясни.....
      хе,ше падна.....дефицит на трезори........доживях и такова нещо да чуя...

      Коментар


      • Напоследък се намират много трудно свободни касети в трезорите. Защо ли? Станишев днес почти ви го обясни.....

        Коментар


        • Според договор за наемане на трезор пише че максимално допустимата сума в касетата е до 20 000 лв.
          Какъв би бил проблема ако даржа 60 к да речем в същата касета след като никъде не обявяваш реално какво имаш вътре.
          Другото ми питане е кой и на базата на какви данни застрахова услугата на трезора(някъде понадолу четах съвет за застраховка на касетата в трезора)и ж какви граници са таксите на тази засраховка.

          Коментар


          • Re: Кой е най-добрият обществен банков трезор в България?

            Първоначално изпратено от ivandavidov
            Първоначално изпратено от Optic
            Първоначално изпратено от ivandavidov
            Имам изключително огромно-феноменално-голямата сума от 500 лева, обърнати в няколко валути.
            Ама, че смешно, това са две банкноти Да бяха 500 000, щях да те разбера, че тежат и не можеш да ги мъкнеш с теб, ама 500...
            Написах го още в първия пост към темата:

            Първоначално изпратено от ivandavidov
            Най-искрено моля да не ми препоръчвате да си вложа парите в депозит или да ги дам на разплащателна сметка, вече съм обмислил този вариант. Мисля да използвам сейфа и за други неща, освен банкноти.
            Като се абстрахираме от това, че да наемеш трезор за да държиш 500 лв е смешно, ти препоръчвам да избереш този, който ти е най-удобен като локация. Моят ми е два етажа под офиса и затова съм там (Булбанк). ЦКБ предполагам също не е лош избор, поне откъм сигурността (обектът се охранява от ТИМ). Така или иначе можеш да се застраховаш и т.н., така че избери където ти е най-удобно като разположение.
            "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

            Коментар


            • ...

              да БНБ е добра идея
              направо отиди при Искров и му ги дай ли4но да ти ги пази

              Коментар


              • Re: Кой е най-добрият обществен банков трезор в България?

                Първоначално изпратено от Optic
                Първоначално изпратено от ivandavidov
                Имам изключително огромно-феноменално-голямата сума от 500 лева, обърнати в няколко валути.
                Ама, че смешно, това са две банкноти Да бяха 500 000, щях да те разбера, че тежат и не можеш да ги мъкнеш с теб, ама 500...
                Написах го още в първия пост към темата:

                Първоначално изпратено от ivandavidov
                Най-искрено моля да не ми препоръчвате да си вложа парите в депозит или да ги дам на разплащателна сметка, вече съм обмислил този вариант. Мисля да използвам сейфа и за други неща, освен банкноти.

                Коментар


                • Re: Кой е най-добрият обществен банков трезор в България?

                  Първоначално изпратено от ivandavidov
                  Имам изключително огромно-феноменално-голямата сума от 500 лева, обърнати в няколко валути.
                  Ама, че смешно, това са две банкноти Да бяха 500 000, щях да те разбера, че тежат и не можеш да ги мъкнеш с теб, ама 500...
                  "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                  Коментар


                  • Най - добрия трезор е БНБ , по принцип не би трябвало да има рискове в който и да са, особенно ако си направите и застраховка .
                    А да попитам ivandavidov, ако иска да пребере 500лв. в трезор и плаща 100лв. на година, защо не си ги пребере при зимнината .
                    Мненията ми не са препоръка за покупка или продажба на акции!

                    Коментар


                    • ...

                      някои може ли да ми каже какви са рисковете при трезорите
                      като изклю4име това 4е могат да бъдат разбити от крадци

                      Коментар


                      • Кажете за трезора. И аз се интересувам. И даже по-добре, ако се поддържа не от банка, а друга институция

                        Коментар


                        • Кой е най-добрият обществен банков трезор в България?

                          Имам изключително огромно-феноменално-голямата сума от 500 лева, обърнати в няколко валути. Не искам тези пари да ги държа у нас, тъй като тенденцията е чуждестранните банкноти у нас да се умножат с течение на времето и си търся сейф в банка. Имам обаче изисквания - да е сравнително евтин и да се намира на централно място в града. Под "централно" разбирам от НДК (и близките околности) надолу по бул. Витоша и близките околни улици/булеварди.

                          Засега излиза, че най-евтино е предложението на ЦКБ и за 24 кубически дециметра тарифата за една година е малко под 100 лева с включено ДДС. Да, ама не искам да използвам услугите на ЦКБ, тъй като имам достатъчнио открити сметки при тях и ми се иска за трезор да ползвам някоя друга банка.

                          Най-искрено моля да не ми препоръчвате да си вложа парите в депозит или да ги дам на разплащателна сметка, вече съм обмислил този вариант. Мисля да използвам сейфа и за други неща, освен банкноти.

                          Ще се радвам ако някой ползва сейф в някоя банка да сподели впечатленията си.
                        Working...
                        X