IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой е най-добрият обществен банков трезор в България?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tresor Разгледай мнение
    Искам да споделя мнението си относно най-добрия Обществен трезор в София.
    След много търсене и проверки почти във всички банки се оказа, че трезорите са пълни и нямат свободни сейфове.
    Разтърсих се в интернет и попаднах на два трезора в София- Маласар и Кремъл.
    Една моя приятелка ползва услугите на Маласар и от нея получих информацията ,която ми беше необходима. Но за Обществен трезор Кремъл не знаех нищо. Затова се обадих по телефона и го посетих за да разбера за условията за ползване и тарифите за наемане.
    Останах много приятно изненадана от обслужването.
    Оказа се, че имат 24 часова жива охрана, плюс видеонаблюдение и, че сигурността на трезора е Кремъл. Обясниха ми ,че на старославянски Кремъл означава ,,Непревземаема крепост" и ,че охранителната фирма охраняваща трезора е ,,Сигурност", което ми направи огромно впечатление.
    Обясниха ми за условията за ползване и наемане на сейф. Установих, че тарифите са както на всякъде.
    Разбрах също ,че мога да ползвам трезора, както за ценности и пари ,така и за картини, гоблени, оръжие и други ценни предмети. И че за по-голямо удобство на клиентите е осигурен транспорт от и до трезора.
    Впечатлена съм от обслужването, изграждането и от сигурността на Обществен трезор Кремъл.
    За мен това е най-добрия трезор в София.

    По платен и измислен коментар отдавна не бях чел, даже десетаче ми се вижда прекалено много!

    От известно време се оглеждам за обществен трезор, отидох да проверя така наречената ,,Непревземаема крепост" Кремъл и лично се убедих, че този трезор не струва грам. Оставете факта, че 24 часовата жива охрана и „администрацията” бяха в обедна почивка от един час, което е абсурдно за трезор да не работи по средата на деня!!! Лично аз работя близо, но има много хора, които биха използвали цялата си обедна почивка да отидат тогава да си свършат работа в трезора, но вместо това ще им се наложи да чакат, все едно служителите там стоят на държавна заплата... Нито снимките в сайта отговарят на реалноста, нито има някъде публикивани цени и размери в сайта (нищо, че има цял раздел „Цени”), нито сградата е строена според изискванията за трезор, нито има втора поддържаща охранителна фирма (все пак смятам, че един трезор с претенции трябва да бъде обезпечен от поне две охранителни фирми), да не говорим, че фирмата която ги охранява и толкова много си я хвалят не ми говори абсолютно нищо. Охранителна фирма „Сигурност”??? даже сайт не успях да намеря... Имало осигурен транспорт от и до трезора, ми да, казва се ИНКАСО и се ПЛАЩА. и т.н. и т.н.

    Това е една пълна пародия на трезор и човек наистина трябва да направи сериозен компромис със сигурноста на личните си вещи да използва услугите на тази „непревземаема крепост” (може би всъщност не толкова непревземаема, ако някой реши да го удари докато са в обедна почивка)

    А такива измислени, нагли и платени коментари, които заблуждават хората трябва да бъдат трити или цензурирани от администраторите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      кристалбанк, минералбанк, банка славяни, първа частна банка, туристспортбанк, банка молов, агробизнесбанк, ктб и т.н. списъка е произволен
      ясно по какъв критерий си подбрал списъка, но все пак по темата, какво се случва с трезорите?

      Коментар


      • кристалбанк, минералбанк, банка славяни, първа частна банка, туристспортбанк, банка молов, агробизнесбанк, ктб и т.н. списъка е произволен
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
          В Кипър няваха достъп. В други страни божа работа.
          А тия извънбанкови трезори имаш ли идея при банковата ваканция в Кипър дали имаха достъп до тях или и те под ножа?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
            Изкара ли поне десетачка от този коммент
            Ако е така да дойда и аз да викам за тях
            аз за безплатен трезор всеки месец ще поствам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tresor Разгледай мнение
              Искам да споделя мнението си относно най-добрия Обществен трезор в София.
              След много търсене и проверки почти във всички банки се оказа, че трезорите са пълни и нямат свободни сейфове.
              Разтърсих се в интернет и попаднах на два трезора в София- Маласар и Кремъл.
              Една моя приятелка ползва услугите на Маласар и от нея получих информацията ,която ми беше необходима. Но за Обществен трезор Кремъл не знаех нищо. Затова се обадих по телефона и го посетих за да разбера за условията за ползване и тарифите за наемане.
              Останах много приятно изненадана от обслужването.
              Оказа се, че имат 24 часова жива охрана, плюс видеонаблюдение и, че сигурността на трезора е Кремъл. Обясниха ми ,че на старославянски Кремъл означава ,,Непревземаема крепост" и ,че охранителната фирма охраняваща трезора е ,,Сигурност", което ми направи огромно впечатление.
              Обясниха ми за условията за ползване и наемане на сейф. Установих, че тарифите са както на всякъде.
              Разбрах също ,че мога да ползвам трезора, както за ценности и пари ,така и за картини, гоблени, оръжие и други ценни предмети. И че за по-голямо удобство на клиентите е осигурен транспорт от и до трезора.
              Впечатлена съм от обслужването, изграждането и от сигурността на Обществен трезор Кремъл.
              За мен това е най-добрия трезор в София.
              Изкара ли поне десетачка от този коммент
              Ако е така да дойда и аз да викам за тях

              Коментар


              • Кой е най-добрия обществен трезор в София

                Искам да споделя мнението си относно най-добрия Обществен трезор в София.
                След много търсене и проверки почти във всички банки се оказа, че трезорите са пълни и нямат свободни сейфове.
                Разтърсих се в интернет и попаднах на два трезора в София- Маласар и Кремъл.
                Една моя приятелка ползва услугите на Маласар и от нея получих информацията ,която ми беше необходима. Но за Обществен трезор Кремъл не знаех нищо. Затова се обадих по телефона и го посетих за да разбера за условията за ползване и тарифите за наемане.
                Останах много приятно изненадана от обслужването.
                Оказа се, че имат 24 часова жива охрана, плюс видеонаблюдение и, че сигурността на трезора е Кремъл. Обясниха ми ,че на старославянски Кремъл означава ,,Непревземаема крепост" и ,че охранителната фирма охраняваща трезора е ,,Сигурност", което ми направи огромно впечатление.
                Обясниха ми за условията за ползване и наемане на сейф. Установих, че тарифите са както на всякъде.
                Разбрах също ,че мога да ползвам трезора, както за ценности и пари ,така и за картини, гоблени, оръжие и други ценни предмети. И че за по-голямо удобство на клиентите е осигурен транспорт от и до трезора.
                Впечатлена съм от обслужването, изграждането и от сигурността на Обществен трезор Кремъл.
                За мен това е най-добрия трезор в София.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от JaG Разгледай мнение
                  В случай на банкови ваканции, капиталови контроли и прочие ограничаващи работата на банките истории ще бъде ли възмижен достъпа до техните трезори?
                  В Кипър няваха достъп. В други страни божа работа.

                  Коментар


                  • В случай на банкови ваканции, капиталови контроли и прочие ограничаващи работата на банките истории ще бъде ли възмижен достъпа до техните трезори?

                    Коментар


                    • ПИБ трезор

                      За ПИБ от юни вече има ограничение до 3 посещения месечно. След това по 5 лева. Но така е при почти всички банки.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от NNP
                        Този трезор "Маласар" е наистина страхотен - модерен и съвременен. Преди да започна да използвам услугите му бях виждал такива само по филмите. Предлага много екстри, но доста хора не знаят за съществуването му. Ако сте решили да ползвате трезор, горещо ви препоръчвам точно този.
                        Аз ползвам трезора на ПИБ от 4-5 години, нямам никакъв проблем, пускат ме до него когато си искам. На времето като търсех трезор, там извадиха най-добра оферта. Имат в централата до КАТ, в този офис на България и Несторов, на други места може също да имат.

                        Коментар


                        • Защо ли пътищата в цялата страна са същите?Дори сега по телевизията гледах за едно момиче и момче на мотор как са пострадали на магистрала Хемус.Дори полицията е установила, че водача на мотора не е имал вина за инцидента.Учудващо нали?Относно самия трезор" Маласар" съм много доволен от услугите и обслужването там.

                          Коментар


                          • напълно подкрепям нетвера5
                            банков трезор
                            повечето банки имат в централите си доста сносни трезори и не само, но в централите са уж най-защитени.

                            успех
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от solaroid2121
                              Първоначално изпратено от NNP
                              Този трезор "Маласар" е наистина страхотен - модерен и съвременен. Преди да започна да използвам услугите му бях виждал такива само по филмите. Предлага много екстри, но доста хора не знаят за съществуването му. Ако сте решили да ползвате трезор, горещо ви препоръчвам точно този.
                              До този трезор, освен че е на майната си, няма асвалтов път. Днес щяха да изпаднат гумите на колата докато се докопам дотам.
                              А сега по темата: Някой знае ли трезор в София, който да не е в жилищна сграда? Ще бъде полезно за мен и още доста хора ако напишете нещо по въпроса. Благодаря и със здраве!
                              Един съвет:

                              И най-лошият банков трезор, в най-лошата банка е по-добър и по-сигурен от т.нар. "обществени трезори" на некви измислени компании ......
                              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от NNP
                                Този трезор "Маласар" е наистина страхотен - модерен и съвременен. Преди да започна да използвам услугите му бях виждал такива само по филмите. Предлага много екстри, но доста хора не знаят за съществуването му. Ако сте решили да ползвате трезор, горещо ви препоръчвам точно този.
                                До този трезор, освен че е на майната си, няма асвалтов път. Днес щяха да изпаднат гумите на колата докато се докопам дотам.
                                А сега по темата: Някой знае ли трезор в София, който да не е в жилищна сграда? Ще бъде полезно за мен и още доста хора ако напишете нещо по въпроса. Благодаря и със здраве!

                                Коментар

                                Working...
                                X