IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лоши банки - Добри банки

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • @ rezachka
    Виж какво, тука не сме форум на даскалици по български и литература. Аз съм се уверил във възможностите и знанията на Jay.
    Пък от твоите мнения , половината са на тема избори, другата половина са заяждания и глупави забележки. Ако имаш да казваш нещо смислено , моля. Ако не , по-добре си пиши някаде кадето ще се впечатлят повече от тебе( тука не правиш впечатление).

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ПИЧ
      Първоначално изпратено от pnk
      Една от причините да не харесвам ПИБ ... Имаше неоторизирани плащания от картата ми, но банката не си направи труда да проучи въпроса ... пих една студена вода ... сега ги избягвам! ... Язък за загубеното време по писане на молби, опровержения, обяснения
      pnk, не с молби и обяснения до банката, а молба до градския съд - кой пипа по сметката ти и като не могат да докажат че си ти наредителят, ще бъдат осъдени да върнат парите със законната лихва.
      лихва.[/quote]
      TAVA e loshata ni sadba i tui to bankite si praviat kvo si iskat a ne triabva da e taka eto vi primer.
      Do 2006 jiviah v anglia i neznai si kak mi prashtat nova karta za da podmeniat starata obA4e ne ia izpratili na adresa mi v anglia a na tozi koito sam dal V BG i kartata taki i ne stiga do bg razbirase ami si e presvoiava niakoi drug i si vzima i pina i tui ne znam kak go e napravil i po4nal pi4a da si tegli pari4ki i v edin moment az sam s 2000 liri po lek i otivam v bankata i po4vam da se karam po na6emo obA4e horata vazpitani vzeha mi dannite i po4naha da razsledvat po zakon otidoh v poliaciata i si podadoh jalba otivah 2-3 pati da proveriavam kvo stava a te samo spoko 6te go re6im i sled 2 sedmici mi zvaniat da mi kajat 4e parite mi sa v smetkata i sa mi dali 50 liri otgore za neodobstvoto.

      AMI KVO DA VI KAJA KOGA 6TE GI STIGNEM AAAAAAAA

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pnk
        Една от причините да не харесвам ПИБ ... Имаше неоторизирани плащания от картата ми, но банката не си направи труда да проучи въпроса ... пих една студена вода ... сега ги избягвам! ... Язък за загубеното време по писане на молби, опровержения, обяснения
        pnk, не с молби и обяснения до банката, а молба до градския съд - кой пипа по сметката ти и като не могат да докажат че си ти наредителят, ще бъдат осъдени да върнат парите със законната лихва.

        Коментар


        • Някои хора, а не някой хора братле!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от rezachka
            Що не вземеш да прочетеш Закона за банките? Дразниш ме като се заяждаш ей така, на общо основание. Като не разбираш, трай си.

            На някои хора май не им харесва да се разнищват и споделят бакиите по банки..
            Законите се четат от адвокати! За справка, също към тях ...
            Ето все пак да почетеш: http://www.bnb.bg/bnb/home.nsf/vPages/Laws_Banks/$FILE/Zakon%20za%20bankite.pdf
            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

            Коментар


            • Що не вземеш да прочетеш Закона за банките? Дразниш ме като се заяждаш ей така, на общо основание. Като не разбираш, трай си.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от rezachka
                Съвет - преди да говорите за стабилност на банки и споменаване на конкретни имена - прочетете някой и друг закон. Да си недоволен от обслужването е ок. Но да подлагаш на съмнение стабилността на банкова институция без да имаш доказателства за това (внушавайки възможност за проблеми, фалит и т.н) е нещо друго и малко наказуемо...
                Съвет! Преди да се отправят общи и безпочвени заплахи, да се прочетат законите. Тук в инвестор.бг някой бе пуснал една много добра препратка (към блога на едно момиче)
                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Nia
                  Първоначално изпратено от Anthony
                  Същото е и с ОББ. Големи нещастници са. Картите им нямат никаква защита. ПИБ поне сложиха чипове. На мене ми източиха от картата в ОББ 800 лева а съм теглил само от банкомати пред банки. Естествено ОББ нищо не ми върна.
                  OOOO )))
                  Onia den me obuchiha kak debitna karta NE MOJE da se poluchi po-rano ot 10 rabotni dni sled zaiavkata hahahahha!!!!!
                  Ne sum si poluchila depozitarna razpiska ve4e 5 dni sled kato sum si podala zaiavkata! i kak im obiasniavah kakvo triabva da podpisvam, svruh nekompetentni ovce!
                  Maika mi e HR v OBB ne e istina kak i bucha vseki put kato si imam problemi s tiah.
                  Ama vie kakvo ochakvate kato im plashtat po 400 leva po klonovete, samo idioti se navivat da rabotiat...
                  az pak sam mnogo dovolen ot OBB , edinstveniq nedostatak na bankata e tova che vinagi ima opashki, sashtoto moga da kaja i za Poshtenska.
                  Spestovnata kasa nqma kakvo da qa komentirame, no iskam da spodelq neochakvanoto si i ogromno razocharovanie ot Korporativna banka, naistina nqma nikakvi opashki ,no personala na bankata kato cheli e sastaven ot pensioniranite slujitelki na DSK . Samo babi kasierki (v centralniq klon), koito kato izteglish edna suma i posle si zakrih smetkata me gledaha vse edno sam parviq chovek izbqgal ot tqhnata banka . A da ne zabravq da otbeleja i hubavite vpechatleniq ot CCB koito imam, dobra banka s mlad i ambiciozen personal .



                  ne e preporaka za targoviq s akcii na vaprosnite banki !!!!!

                  Коментар


                  • Съвет - преди да говорите за стабилност на банки и споменаване на конкретни имена - прочетете някой и друг закон. Да си недоволен от обслужването е ок. Но да подлагаш на съмнение стабилността на банкова институция без да имаш доказателства за това (внушавайки възможност за проблеми, фалит и т.н) е нещо друго и малко наказуемо...

                    Коментар


                    • Преди време във в-к Сега излезе една статия "Как клиентът може да надвие банката" http://www.segabg.com/online/article...=25&id=0002301

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Anthony
                        Същото е и с ОББ. Големи нещастници са. Картите им нямат никаква защита. ПИБ поне сложиха чипове. На мене ми източиха от картата в ОББ 800 лева а съм теглил само от банкомати пред банки. Естествено ОББ нищо не ми върна.
                        OOOO )))
                        Onia den me obuchiha kak debitna karta NE MOJE da se poluchi po-rano ot 10 rabotni dni sled zaiavkata hahahahha!!!!!
                        Ne sum si poluchila depozitarna razpiska ve4e 5 dni sled kato sum si podala zaiavkata! i kak im obiasniavah kakvo triabva da podpisvam, svruh nekompetentni ovce!
                        Maika mi e HR v OBB ne e istina kak i bucha vseki put kato si imam problemi s tiah.
                        Ama vie kakvo ochakvate kato im plashtat po 400 leva po klonovete, samo idioti se navivat da rabotiat...
                        NIAMAM KIRILICA V OFICCEa molia, budete tolerantni...

                        Коментар


                        • Същото е и с ОББ. Големи нещастници са. Картите им нямат никаква защита. ПИБ поне сложиха чипове. На мене ми източиха от картата в ОББ 800 лева а съм теглил само от банкомати пред банки. Естествено ОББ нищо не ми върна.

                          Коментар


                          • Една от причините да не харесвам ПИБ ... Имаше неоторизирани плащания от картата ми, но банката не си направи труда да проучи въпроса ... пих една студена вода ... сега ги избягвам! ... Язък за загубеното време по писане на молби, опровержения, обяснения

                            Коментар


                            • 1.По отношение на злоупотребите с дебитни/кредитни карти на банкомат-моето мнение е че има в повечето случаи замесени вътрешни хора;не знам за банка в Б-я да е признала и изплатила на ощетен клиент сумата с която е ужилен;Дори в договорите има текст който е направо копи-пейст по всички банки че клиента е длъжен да покрие всички задължения възникнали по кредитната карта/подчертавам всички/
                              2.От банка получих фалшиви евро...след рекламация в същата банка ми ги прибраха за експертиза, чаках месец и ми ги конфискуваха защото наистина били много добър фалшификат не описан досега!3.Още съм клиент на тази банка защото обслужването е на ниво а и покрай проблема с парите ме уважават повече...
                              4.колкото се наведеш ,толкова ще те...
                              По скоро добри: ОББ/но бавни/,ЦКБ(!),ПИБ(=) по общи условия май и ING са добри.ДРУГИ:I bank,Евро-Пиреус,Пощата,ДСК,.
                              5. Мисля че HVBимат сериозен потенцял , но след време -как се интегрират три банки в нашите условия-по добре да не знам...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                                Аз реших въпроса с банките по следния начин - имам почти пълна колекция от тези търгувани на БФБ. Няма начин да няма добри между тях и да компенсират лошите .
                                Научих лоши новини за ДСК, по-специално за клон в един от големите ни градове ... Яко се е бъркало в медеца там и то под шапката на босовете в София. Не зная какви печалби ще отчитат на книга, но определено са зле и то много.
                                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                                Коментар

                                Working...
                                X