IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КФН

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    Ба ли маа му, толкова грубо ли?
    Именно, аз за това говоря

    Нищо не му диша във врата и ще купи ниско.. отделно някой спомена, че да участваш трябва да покажеш депозитарна разписка че притежаваш ПКБ-та в съответното количество...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Той търга не е ли само срещу компенсаторки
      Ба ли маа му, толкова грубо ли?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
        Няма как да купи примерно с 40% по ниско, щото отдолу ще му дишат кешовиците.
        Пък и за кво му е да се занимава със земя. Сега просто може да продаде ПКБ-тата на останалите мераклии:

        Ето Ви сценарий.
        Богоизбраният продава на тези цени... След тва, загрижен Бащицата казва че търг няма да има щото има шашми. Знаете кво ще се случи с цената. Единственото което трябва да знае Богоизбраният е кога ще бъде следващият търг да си напазарува отново, а както всички тук знаем, има кой да му каже
        Той търга не е ли само срещу компенсаторки

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Т.е. ще купи много ниско
          Няма как да купи примерно с 40% по ниско, щото отдолу ще му дишат кешовиците.
          Пък и за кво му е да се занимава със земя. Сега просто може да продаде ПКБ-тата на останалите мераклии:

          Ето Ви сценарий.
          Богоизбраният продава на тези цени... След тва, загрижен Бащицата казва че търг няма да има щото има шашми. Знаете кво ще се случи с цената. Единственото което трябва да знае Богоизбраният е кога ще бъде следващият търг да си напазарува отново, а както всички тук знаем, има кой да му каже

          Коментар


          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
            Не знам колко е ограничено количеството. Нито пък начинът по който се провежда търга. При всички случаи останалите купувачи са Аут
            Т.е. ще купи много ниско

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
              Поради ограниченото количество ПКБ в обращение и многото земя, много вероятно богоизбраният да купи доста ниско
              Не знам колко е ограничено количеството. Нито пък начинът по който се провежда търга. При всички случаи останалите купувачи са Аут

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                Тук е спорен въпросът. Държавата ще закрие по-голям номинал. Богоизбраният е купил на добра цена и ще дава например по 2000ПКБ купени по 40 стинки, вместо 1000 купени на 80. Така министър Х, хем ще гушне лев, хем ще бъде поФален
                Поради ограниченото количество ПКБ в обращение и многото земя, много вероятно богоизбраният да купи доста ниско

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                  Пък да не говорим за загубите, които търпи държавата от този търг
                  Тук е спорен въпросът. Държавата ще закрие по-голям номинал. Богоизбраният е купил на добра цена и ще дава например по 2000ПКБ купени по 40 стинки, вместо 1000 купени на 80. Така министър Х, хем ще гушне лев, хем ще бъде поФален

                  Коментар


                  • Пък да не говорим за загубите, които търпи държавата от този търг

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bloom Разгледай мнение
                      Не, страдат всички, които са му продали без да са разполагали със същата информация като него, затова е забранено.
                      Както и всички, които не са могли да купят на цена на която той е купил, защото не са имали информацията

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                        аз единствено проблем виждам в това, че само един разбира, че има аукцион за земя, а не много хора, но от това страда продовача на земята, щото взима по-малко кинти
                        Не, страдат всички, които са му продали без да са разполагали със същата информация като него, затова е забранено.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                          аз единствено проблем виждам в това, че само един разбира, че има аукцион за земя, а не много хора, но от това страда продовача на земята, щото взима по-малко кинти
                          В случая продавача на земята, ще е Държавния поземлен фонд, и плащането ще става чрез ПКБ - с една дума Миро Найденов...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                            аз единствено проблем виждам в това, че само един разбира, че има аукцион за земя, а не много хора, но от това страда продовача на земята, щото взима по-малко кинти
                            А кой според теб е продавач на земята

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                              Ти или си по-голям наивник от мен, или си от тези които пълниха яко, знаейки предварително че ще се обяви търг, или си от Комисията и се чудиш по кой начин да си заровиш главата у ПесЪка
                              аз единствено проблем виждам в това, че само един разбира, че има аукцион за земя, а не много хора, но от това страда продовача на земята, щото взима по-малко кинти

                              Коментар


                              • при мен им отне 4 месеца да изкажат становище по жалба, почти без нищо съществено в него

                                Коментар

                                Working...
                                X