IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КФН

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
    Съд за Миро

    Коментар


    • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
      пичове, преди години така нали обявиха, че БТК ще продава миноритарен държавен дял срещу компенсаторки. Спомняте ли си какво стана тогава, да не би след уликуването на тази инфо цените на КЗ да се качиха стремглаво, не. Това се случи накрая и пак се определи от големия купувач, без него не се знаеш къде щеше да е цената.
      за мен проблема е, че държавата иска да продава земя тайно, а не че има инсадърство при пкб-тата. КФН не може да ви помогне за осветляване на търговете за земя
      Обръщай се към пичовете, щом си пич, не към мен. За твое неудоволствие, ПКБ скачат от близо година насам, доста преди да е изяснено, какво ще прави държавата Ама какво да ти разправям, щом си решил да се правиш на интересен, (както казваше Коста Цонев) - микрофона е ваш
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • http://dnes.dir.bg/news/koruptzia-ek...-11848680?nt=4

        Коментар


        • Да разрешат плащането да става с ПКБ, КЗ и левове. Тъй които не е купил ПКБ ще може да купи КЗ. Отделно няма да може да стане ситуацията ПБК да се търгуват над номинал както беше с другата инсайдерска сделка БТК.

          Нямам КЗ и ПКБ. Не препоръка за покупко продажба.
          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bloom Разгледай мнение
            Че то и при БТК си имаше инсайдърство. Ясно е, че тези работи трудно се доказват, но КФН може поне една проверка да спретне, пък може и да изскочи нещо.

            А инсайдърството трябва да се наказва, независимо дали е за акции или ПКБ!
            значи, да речем, че аз видя обявата за земята и си направя сметка до каква цена пкб има смисъл да купувам, защо да съм инсадър?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
              пичове, преди години така нали обявиха, че БТК ще продава миноритарен държавен дял срещу компенсаторки. Спомняте ли си какво стана тогава, да не би след уликуването на тази инфо цените на КЗ да се качиха стремглаво, не. Това се случи накрая и пак се определи от големия купувач, без него не се знаеш къде щеше да е цената.
              за мен проблема е, че държавата иска да продава земя тайно, а не че има инсадърство при пкб-тата. КФН не може да ви помогне за осветляване на търговете за земя
              Че то и при БТК си имаше инсайдърство. Ясно е, че тези работи трудно се доказват, но КФН може поне една проверка да спретне, пък може и да изскочи нещо.

              А инсайдърството трябва да се наказва, независимо дали е за акции или ПКБ!

              Коментар


              • Любимата пиарка на Найденов си купи завод


                25-годишната бивша пиарка на Мирослав Найденов Кристина Спасова си е купила завод за преработка и консервиране на диво-растящи плодове и гъби

                http://offnews.offroad-bulgaria.com/...-si-kupi-zavod

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  И на 40 стинки е машалла
                  пичове, преди години така нали обявиха, че БТК ще продава миноритарен държавен дял срещу компенсаторки. Спомняте ли си какво стана тогава, да не би след уликуването на тази инфо цените на КЗ да се качиха стремглаво, не. Това се случи накрая и пак се определи от големия купувач, без него не се знаеш къде щеше да е цената.
                  за мен проблема е, че държавата иска да продава земя тайно, а не че има инсадърство при пкб-тата. КФН не може да ви помогне за осветляване на търговете за земя

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от equal Разгледай мнение
                    Член 20 от
                    http://www.mzh.government.bg/odz-plo...КБ.sflb.ashx

                    Попрегледах набързо списъците на предлаганите земи, за 4-та категория началната цена се движи средно около 600-650 лв. При покупна цена на ПКБ-тата около 30 ст. реално са платени 180-200 лв. за дка. Машалла
                    И на 40 стинки е машалла
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                      Хаха, аз вчера си мислех баш за същия сценарий
                      Най-мащабният подарък
                      Министърът на земеделието обяви търг за 154 хил. дка земя срещу компенсаторки, каквито дружества около "Винпром Пещера" трупат от девет месеца


                      http://www.capital.bg/politika_i_iko...niiat_podaruk/

                      Богоизбраните се знаят поименно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                        Няма как да купи примерно с 40% по ниско, щото отдолу ще му дишат кешовиците.
                        Пък и за кво му е да се занимава със земя. Сега просто може да продаде ПКБ-тата на останалите мераклии:

                        Ето Ви сценарий.
                        Богоизбраният продава на тези цени... След тва, загрижен Бащицата казва че търг няма да има щото има шашми. Знаете кво ще се случи с цената. Единственото което трябва да знае Богоизбраният е кога ще бъде следващият търг да си напазарува отново, а както всички тук знаем, има кой да му каже
                        Хаха, аз вчера си мислех баш за същия сценарий

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          Именно, аз за това говоря

                          Нищо не му диша във врата и ще купи ниско.. отделно някой спомена, че да участваш трябва да покажеш депозитарна разписка че притежаваш ПКБ-та в съответното количество...
                          Член 20 от
                          http://www.mzh.government.bg/odz-plo...КБ.sflb.ashx

                          Попрегледах набързо списъците на предлаганите земи, за 4-та категория началната цена се движи средно около 600-650 лв. При покупна цена на ПКБ-тата около 30 ст. реално са платени 180-200 лв. за дка. Машалла
                          |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
                          |___________||__|___|)
                          (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                            Аха, ПКБ


                            ]
                            Сорка, пичове. Тва действително е много грубо. Аз си мислех, че като при преебатизацията. Колкото и да правиш тънкажи все някой ти диша във врата

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              при мен им отне 4 месеца да изкажат становище по жалба, почти без нищо съществено в него
                              През 2008 г. бях пуснал една жалба срещу БФБ и тогава има няма за 20-30 дена ми отговориха и БФБ се бяха коригирали..., а сега има и член на КФН, който отговаря за жалбите и ... 4 месеца с нищо...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Той търга не е ли само срещу компенсаторки
                                Аха, ПКБ


                                Коментар

                                Working...
                                X