IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КФН

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    КФН ДА ПРОВЕРИ РАЗЛИКАТА В ОТЧЕТИТЕ И АКТИВИТЕ НА МЕКОМ АД
    Дреме и на Комисията за Меком Те там акции нямат Като гледам имотните декларации

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      КФН ДА ПРОВЕРИ РАЗЛИКАТА В ОТЧЕТИТЕ И АКТИВИТЕ НА МЕКОМ АД
      Искаш да кажеш да провери заверения годишен баланс от одитор дали е бил така.

      И аз да съм одитар само за 7 000 ще напиша каквото ми кажат.

      Криза е може и за 4 000 трябва да се яде.
      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

      Коментар


      • КФН ДА ПРОВЕРИ РАЗЛИКАТА В ОТЧЕТИТЕ И АКТИВИТЕ НА МЕКОМ АД

        Коментар


        • Ало КФН, въпросите се трупат - следващ въпрос, какво се случи с активите на Меком? Изпариха ли се?

          Коментар


          • Ръководството на КФН е политическо, а далаверите с тези търгове и вътрешно инфо касаят най-вече силните на деня...демек близки с властта. Как точно ще стане този контрол не знам.

            Истината е да се шуми в медиите докато ТОЙ се сети, че всяка такава далаверка за десетки милиони левове удря директно по % резултати за ГЕРБ на следващите избори. Народа ще е забравил, че Бойко спря заменките на гори , но ще помни, че е продал десетки хиляди декари за без пари на изедниците. Опозицията според мен за момента е прекалено тиха, защото просто чака да минат тези сделки и тогава ще почнат с якото плюене и ГЕРБ няма да имат никакъв начин да се защитят. Факт, че БСП и сие им дреме как да се докопат до властта, а не как да предпазят Българската Земя от разграбване за без пари.

            поздрави и успех
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
              КФН извършва проверка във връзка с предстоящите търгове за продажба на земеделски земи от Държавния поземлен фонд


              http://www.focus-news.bg/?id=n1690233
              Чудо ще е, ако излезе нещо от тази проверка, както ще е чудо комисията да защити дребните акционери в БЛАБТ. Комисията иска да е независима от проверки и намеси в работата, но не вярвам да е независима от едри корпоративни интереси.

              Коментар


              • КФН извършва проверка във връзка с предстоящите търгове за продажба на земеделски земи от Държавния поземлен фонд


                http://www.focus-news.bg/?id=n1690233

                Коментар


                • Прокуратурата ще проверява сделките на бившата пиарка на Мирослав Найденов

                  http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2012/...e_na_bivshata/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                    Да разрешат плащането да става с ПКБ, КЗ и левове. Тъй които не е купил ПКБ ще може да купи КЗ. Отделно няма да може да стане ситуацията ПБК да се търгуват над номинал както беше с другата инсайдерска сделка БТК.

                    Нямам КЗ и ПКБ. Не препоръка за покупко продажба.
                    Наредба № 16 /2000 г. Обн. ДВ. бр.62 от 28 Юли 2000г., изм. ДВ. бр.42 от 9 Май 2003г.

                    (2) (Изм. - ДВ, бр. 42 от 2003 г.) Плащането в търговете за продажба на земеделски земи от ДПФ се извършва само с поименни компенсационни бонове, които са регистрирани в Централния депозитар.
                    (3) (Нова - ДВ, бр. 42 от 2003 г.) Документите, удостоверяващи притежаването на поименни компенсационни бонове (удостоверителни документи), са: 1. удостоверение за притежаване на поименни компенсационни бонове, издадено преди влизане в сила на Закона за сделките с компенсаторни инструменти (ЗСКИ); 2. удостоверителен документ от Централния депозитар за извършена регистрация на поименните компенсационни бонове по сметки на техните притежатели.
                    (4) (Предишна ал. 3, изм. - ДВ, бр. 42 от 2003 г.) Парични плащания в левове или друга валута, както и плащания с други компенсаторни инструменти, не се допускат..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                      ...
                      пак да попитам - аз като видя обява и си направя сметка и почна да купувам пкб, защо да съм инсайдър?
                      Проблема е че ти си разбрал за търга при цена 80 ст., а "нашия човек" е разбрал още когато цената е била 30

                      *днес си шитнах спекулативно купените ПКБ с добра печалба, може да спирате търговете
                      Добрият, стар Батя

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                        ама нали съм си направил сметката, т.е. ако цената не ме устройва - на купувам
                        ами да де, аз какво казвам

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          не си инсайдер като си видял обявата, като те кефи да купуваш на 80 когато друг е купувал на 30 и то все за едно и също нещо, купувай
                          ама нали съм си направил сметката, т.е. ако цената не ме устройва - на купувам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                            това ми прилича на онзи казус, дето щели да разследват трайчо за 200 акции каолин и конфликт на хинтереси. очаквайте едно голямо нищо и напълно логично.

                            пак да попитам - аз като видя обява и си направя сметка и почна да купувам пкб, защо да съм инсайдър?
                            не си инсайдер като си видял обявата, като те кефи да купуваш на 80 когато друг е купувал на 30 и то все за едно и също нещо, купувай

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              То не беше първо 20 годишно месо, после калинка, после оня на язовирите-втора калинка, сега земите... и тоя все още е министър... какъв съд, кви 5 лева
                              това ми прилича на онзи казус, дето щели да разследват трайчо за 200 акции каолин и конфликт на хинтереси. очаквайте едно голямо нищо и напълно логично.

                              пак да попитам - аз като видя обява и си направя сметка и почна да купувам пкб, защо да съм инсайдър?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Съд за Миро
                                То не беше първо 20 годишно месо, после калинка, после оня на язовирите-втора калинка, сега земите... и тоя все още е министър... какъв съд, кви 5 лева

                                Коментар

                                Working...
                                X