IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за Систематичен инвестиционен план (СИП) на ОББ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз също бих ти препоръчал БФБ.
    Чети по форуми, направи си демо акаунт и тн. Но не се хвърляй с големи суми. Първите акции които си купих бяха на Фонд за недвижими имоти. Има много възможности...Относно фондовете, аз имам към Райфайзен банк. Виждат ми се читави. Достъпно са представили информацията. Но БФБ е много по-добре.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ivaylo76 Разгледай мнение
      Какво е вашето мнение за Систематичен инвестиционен план (СИП) на ОББ.
      Вземи прочети малко и започни да инвестираш сам. От тези планове печели предимно ОББ. Таксите който ще ти вземат най-вероятно ще са колкото доходността която ще ти докарат. А ако загубят пари ще е много иронично, че си платил на няакого да ти загуби парите. Сигурно някъде пише с малки бъкви, че тяхната комисионна се начислява върху обема на активите под управление а не на резултатаите им. И като се хванат достатъчно шарани защото са големи и имат база от клиенти за облъчване, ще изкатрат пари дори клиентите да не спечелят почти нищо. Защото 2% доходност е повече от лихвата банката (което е тяхната реклама) но е нищо при 12% процента инфлация.
      На БФБ може да започнеш с някаква малка сума - 400-500 лева. ОББ имат търговия на БФБ през електронното банкиране. Казвам ти го защото явно така и така си им клиент. През REVOLUT можеш да купиш и половин акция и то на световни компании. Не е толкова трудно. Това са най-лесните начини за които се сещам. За другите не пиша защото щом си отворил тази тема явно не ти се занимава много.

      Коментар


      • Мнения за Систематичен инвестиционен план (СИП) на ОББ

        Какво е вашето мнение за Систематичен инвестиционен план (СИП) на ОББ.

      Working...
      X