IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Платформи за търговия на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    Доживяхме !
    Поръчките разпознаваеми- светят!
    И Атерски бонус наличен по сметките!
    Ха .... все тъй напред с матриал и структура на североисток
    Стига, бе!! При мен пак е манджа Това наистина от посредник с високи претенции е меко казано жалко.. за Карол говорим
    Last edited by Iblis; 04.07.2019, 11:38.

    Коментар


    • И в моето салдо се е появил дивидентът от АТЕРАта. Болдването на собствените поръчки също е позитивна новина. Притесних се малко, че платформата не показа първите четири сделки за деня, но последните 15 бр. на Каучук ги отчете, така че се надяваме да има подобрение.
      Мненията ми не са препоръка за търговия.

      Коментар


      • Доживяхме !
        Поръчките разпознаваеми- светят!
        И Атерски бонус наличен по сметките!
        Ха .... все тъй напред с матриал и структура на североисток

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

          Пак толкова работи Тъкмо я рестартирам
          Ami да купят работеща платформа от другите посредници и да не се мъчат повече
          Мисля, че има и работещи
          Хем и Ванката Давидов ще е доволен като провери сигурността

          Коментар


          • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
            Днес май Карол-а работи ) АМА ДА ПИШАТ НЯКАКВО СЪОБЩЕНИЕ/ИЗВИНЕНИЕ /-НЕЕ
            ИНАЧЕ МИ ПЪЛНЯТ ПОЩАТА С НЯККАВИ УЕБИНАРИ ЗА НАЧИНАЕЩИ ,ДА БЯХА СИ НАПРАВИЛИ ТРУДА ДА ВИДЯТ ОТ КОГА СЪМ ИМ КЛИЕНТ
            Пак толкова работи Тъкмо я рестартирам

            Коментар


            • Днес май Карол-а работи ) АМА ДА ПИШАТ НЯКАКВО СЪОБЩЕНИЕ/ИЗВИНЕНИЕ /-НЕЕ
              ИНАЧЕ МИ ПЪЛНЯТ ПОЩАТА С НЯККАВИ УЕБИНАРИ ЗА НАЧИНАЕЩИ ,ДА БЯХА СИ НАПРАВИЛИ ТРУДА ДА ВИДЯТ ОТ КОГА СЪМ ИМ КЛИЕНТ
              Last edited by toto 2; 03.07.2019, 12:34.

              Коментар


              • Проблема с платформите на посредниците е много сериозен....и продължава да съществува! То това е и една от причините за мижавите обороти последните дни и седмици. Как да търгуваш като не си сигурен и не знаеш какво реално се случва? Май най разумното в такава ситуация е да затворим кепенците до като си оправят бъркотиите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                  И аз това им се чудя вече 3 или 4 година
                  Пазари бол

                  Пазара за туй му е турено и имато;- МЕСТО за ПАЗАРЕНЕ и ЧУДИеНЕ, почесуане и къхарение !
                  Сега мога и некой да засегна, но на тази поста се раних веке 10 годин и сакам ОЩЕ да се раним!
                  Тук имаше правила и подписани от мен споготби! Сега нещо се промени, а мене не ме питаха!
                  Рекоха ми за добро е, а добро не видя за сега и рипам насреща им думам,- върнете ми парата
                  що Ви цаля за вашите неподписани от мен спогодби, що ми бъркат у джеба и конструкцията му!!!

                  п.п. сега се отвори пущината платформа,- сметката де Ви е показах по доле е верна!
                  Ама бай Таков де си да ми уредиш балансът, сега га немам право на ответ по сдека си???

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 888 Разгледай мнение
                    Не мога да разбера мазохизма ви !
                    Ко ....неееее, патриотизъм е!
                    Last edited by спекуланта; 02.07.2019, 20:27.

                    Коментар


                    • По темата и при мен мобилната версия на Бенча забива ,но като чета кво е при Карол .....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 888 Разгледай мнение
                        Не мога да разбера мазохизма ви !
                        И аз това им се чудя вече 3 или 4 година
                        Пазари бол

                        Коментар


                        • Не мога да разбера мазохизма ви !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                            Ха ха ха, верно ли бе Ванчо, смешно ми стана...
                            Макар като Ви чета горките - не стига другото, ами и това...то си е направо трагедия, тяхната ганювска ма...
                            Добре че рядко влизам ( под 1/6 ми е на бфб) та да не се нервя много и аз.
                            Последния път преди 10тина деня бе да звънна на ИПто че забелязах ми изтекъл сертификата преди няколко месеца.
                            Явно нема за къде да бързам още...

                            Пак актуален за бъфъбету май Тошко, както винаги де.
                            Поздрави !

                            https://www.videolyrics.net/mobile/w...?vid=2be0b0fd6


                            На БФБету без камиони ...комисиони докато не влязът в крак нещата!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                              Тази мижатурка въобще не я уважавам !!!

                              по добре


                              П.П. Оказа се, че и аз имам сделки днес

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                                Портфейла се появи,- макар и с грешни пазарни цени,
                                но сега няма и котировки НИКАКВИ !
                                Ха ха ха, верно ли бе Ванчо, смешно ми стана...
                                Макар като Ви чета горките - не стига другото, ами и това...то си е направо трагедия, тяхната ганювска ма...
                                Добре че рядко влизам ( под 1/6 ми е на бфб) та да не се нервя много и аз.
                                Последния път преди 10тина деня бе да звънна на ИПто че забелязах ми изтекъл сертификата преди няколко месеца.
                                Явно нема за къде да бързам още...

                                Пак актуален за бъфъбету май Тошко, както винаги де.
                                Поздрави !

                                https://www.videolyrics.net/mobile/w...?vid=2be0b0fd6


                                Коментар

                                Working...
                                X