IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Платформи за търговия на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Препоръчайте ми моля някой на който платформата му е през уеб (защото ползвам линукс и 100% нямат пакет за него)
    Като гледам май само Карол и Елана се коментират/ползват?

    То пък на карол ще вземе да тръгне под Линукс, утре може и да видя Елана.
    Last edited by pwise; 24.07.2021, 01:27.

    Коментар


    • АНКЕТА: Кои инвестиционни посредници работят със собствени платформи и как ги оценявате като:
      1. Функционалност - нагледност , разпознаваемост на поръчките и др.
      2. Такси за ползване;
      3. Техническа надеждност на софтуера;
      4. Други

      Моля, изкажете мнение,

      Коментар


      • ->тук го няма


        >Иван Тодоров.
        "ТАД груп" Иван Тодоров,

        https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2019...zatgelstva_po/

        Коментар


        • няма да е все така...
          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
            Забелязвате ли, че Карол Брокер продължава да не работи добре. Направи ми впечатление, че информацията за сключените сделки не е надеждна. Ето един пример.

            Това са реално сключените сделки с акции на BREF в 16:06:15:



            Така е в платформата на Елана, която, въпреки че обединява сделките, сключени на една цена в една и съща секунда, показва много по достоверна информация:



            А това е според Карол - изключително непълно и недостоверно отразяване на сделките:





            -Да допълня, че аукциона на окриване виси цял ден с излишачи и е като действителен за всеки нововлязъл-ЗАБЛУЖДАВА !!!
            Същото се случва и за всеки следващ през сесията- отвратително!

            Коментар


            • Забелязвате ли, че Карол Брокер продължава да не работи добре. Направи ми впечатление, че информацията за сключените сделки не е надеждна. Ето един пример.

              Това са реално сключените сделки с акции на BREF в 16:06:15:



              Така е в платформата на Елана, която, въпреки че обединява сделките, сключени на една цена в една и съща секунда, показва много по достоверна информация:



              А това е според Карол - изключително непълно и недостоверно отразяване на сделките:





              Мненията ми не са препоръка за търговия.

              Коментар


              • Вие още ли се мъчите тук?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                  аз виждам само една сделка 10:16 15бр KAU това в 10:33
                  Така е и при мен. Избързах с радостта.
                  Мненията ми не са препоръка за търговия.

                  Коментар


                  • аз виждам само една сделка 10:16 15бр KAU това в 10:33
                    “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      Доживяхме !
                      Поръчките разпознаваеми- светят!
                      И Атерски бонус наличен по сметките!
                      Ха .... все тъй напред с матриал и структура на североисток
                      Стига, бе!! При мен пак е манджа Това наистина от посредник с високи претенции е меко казано жалко.. за Карол говорим
                      Last edited by Iblis; 04.07.2019, 10:38.

                      Коментар


                      • И в моето салдо се е появил дивидентът от АТЕРАта. Болдването на собствените поръчки също е позитивна новина. Притесних се малко, че платформата не показа първите четири сделки за деня, но последните 15 бр. на Каучук ги отчете, така че се надяваме да има подобрение.
                        Мненията ми не са препоръка за търговия.

                        Коментар


                        • Доживяхме !
                          Поръчките разпознаваеми- светят!
                          И Атерски бонус наличен по сметките!
                          Ха .... все тъй напред с матриал и структура на североисток

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

                            Пак толкова работи Тъкмо я рестартирам
                            Ami да купят работеща платформа от другите посредници и да не се мъчат повече
                            Мисля, че има и работещи
                            Хем и Ванката Давидов ще е доволен като провери сигурността

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                              Днес май Карол-а работи ) АМА ДА ПИШАТ НЯКАКВО СЪОБЩЕНИЕ/ИЗВИНЕНИЕ /-НЕЕ
                              ИНАЧЕ МИ ПЪЛНЯТ ПОЩАТА С НЯККАВИ УЕБИНАРИ ЗА НАЧИНАЕЩИ ,ДА БЯХА СИ НАПРАВИЛИ ТРУДА ДА ВИДЯТ ОТ КОГА СЪМ ИМ КЛИЕНТ
                              Пак толкова работи Тъкмо я рестартирам

                              Коментар


                              • Днес май Карол-а работи ) АМА ДА ПИШАТ НЯКАКВО СЪОБЩЕНИЕ/ИЗВИНЕНИЕ /-НЕЕ
                                ИНАЧЕ МИ ПЪЛНЯТ ПОЩАТА С НЯККАВИ УЕБИНАРИ ЗА НАЧИНАЕЩИ ,ДА БЯХА СИ НАПРАВИЛИ ТРУДА ДА ВИДЯТ ОТ КОГА СЪМ ИМ КЛИЕНТ
                                Last edited by toto 2; 03.07.2019, 11:34.

                                Коментар

                                Working...
                                X