IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лихвари раздават реклами на деца в училище!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
    Вчера бях на гости. Видях учебната програма на племеника ми който учи в трети клас в елитно столично училище.
    Попитах го кой ти я даде тази програма, той ми каза че в училище са му я дали!
    Баси, това "елитно" училище щеше много да му пасне на синковеца

    Тва да учиш два дни седмично си е кеффффффффффф

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vendetta89 Разгледай мнение
      промивка на мозъците от рано.... ще им се набива подсъзнателно, в един момент някой някъде ще спомене нещо кредит, лихви и ще се сетят веднага за изи...кофти е, ама какво да се прави...на никой не му пука в тая държава за нищо.. и не само в тая..

      но действително е скандално какво общо имат кредити с деца в училище....
      Това че вие тук разисквате тази тема би било достатъчно основание в някоя нормална държава прокоратурата и икономическа полиция да се самосезират и да започне мащабно разследване по случаят но в България няма нищо да се случи!
      advokatfilipova.eu

      Коментар


      • Учат ги на финансова култура чрез креативни и иновативни подходи, въведени от финансово-образователни визионери
        Last edited by Jay Gould; 05.10.2016, 17:25.
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Първоначално изпратено от toto Разгледай мнение
          "Безконтролността на лотариите е предумишлено престъпление

          Публикувано във факти.бг:
          Проблемът е много сериозен, а неглижирането му води до масово разпространение на зараза, от която определени лица не просто забогатяват, а заболяват и губят живота си. Повечето хора не вярват, че моментната лотария е хазарт. Само че тя е. Освен това е огромен бизнес с неясни правила, както и предпоставка за корупция.

          В Закона за хазарта изрично е записано, че моментната лотарийна игра е хазартна игра, че хазарт е всяка игра на случайността, в която има залог и може да се получи печалба или да се загуби залогът. Записано е още, че в хазартните игри могат да участват само пълнолетни дееспособни физически лица, за които няма ограничения в този или в други закони.
          Недееспособните могат да получават билети или талони за участие в традиционна лотария, тото игри и томболи само по дарение. Ей така докато си четете, можете ли да направите разграничението между дееспособно и недееспособно лице? А дали се продават талони на непълнолетни би трябвало да следят поне няколко държавни институции. Но не го правят."
          Публикувано във факти.бг: . Анкета на Фрог нюз (то е спонтанно и не е представително) пред 4 училища в София и още 8 в други градове показват, че над 50 на сто от учениците са купували такива талони, а около 35 на сто го правят почти редовно. Психолозите Делфабро и Тръмп са убедени, че става въпрос за епидемия, която взема застрашаващи размери и нанася огромни щети на съзнанието и мисленето у хората. Първите им изследвания са от 2003 г., но последните са направо ужасяващи. Става дума за игромания и зависимост както у родителите, така и при децата.

          Коментар


          • "Безконтролността на лотариите е предумишлено престъпление

            Публикувано във факти.бг:
            Проблемът е много сериозен, а неглижирането му води до масово разпространение на зараза, от която определени лица не просто забогатяват, а заболяват и губят живота си. Повечето хора не вярват, че моментната лотария е хазарт. Само че тя е. Освен това е огромен бизнес с неясни правила, както и предпоставка за корупция.

            В Закона за хазарта изрично е записано, че моментната лотарийна игра е хазартна игра, че хазарт е всяка игра на случайността, в която има залог и може да се получи печалба или да се загуби залогът. Записано е още, че в хазартните игри могат да участват само пълнолетни дееспособни физически лица, за които няма ограничения в този или в други закони.
            Недееспособните могат да получават билети или талони за участие в традиционна лотария, тото игри и томболи само по дарение. Ей така докато си четете, можете ли да направите разграничението между дееспособно и недееспособно лице? А дали се продават талони на непълнолетни би трябвало да следят поне няколко държавни институции. Но не го правят."

            Коментар


            • е нали кредитиране трябвало - банките като спъват икономиката , поне лихварите да я съживят

              Коментар


              • промивка на мозъците от рано.... ще им се набива подсъзнателно, в един момент някой някъде ще спомене нещо кредит, лихви и ще се сетят веднага за изи...кофти е, ама какво да се прави...на никой не му пука в тая държава за нищо.. и не само в тая..

                но действително е скандално какво общо имат кредити с деца в училище....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                  Вчера бях на гости. Видях учебната програма на племеника ми който учи в трети клас в елитно столично училище.
                  Попитах го кой ти я даде тази програма, той ми каза че в училище са му я дали!
                  Ами те и билети от лотарии не трябва да се продават, ама ученици от 1 и 2-ри клас масово търкат билетчета... не знам дали сте на ясно какви щети се нанасят по този начин на детската психика...

                  Коментар


                  • Лихвари раздават реклами на деца в училище!

                    Вчера бях на гости. Видях учебната програма на племеника ми който учи в трети клас в елитно столично училище.
                    Попитах го кой ти я даде тази програма, той ми каза че в училище са му я дали!
                    Attached Files
                    Форекс блог
                  Working...
                  X