IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лихвари раздават реклами на деца в училище!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • mauricio84, това не са лихвари, това са лицензирани небанкови финансови институции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bonboniada Разгледай мнение

      Този случай ме остави безмълвна..
      Коцето и компания са с много дебели връзки. Може ли в тая скапана държава всичко да отшумява за 3 дни?
      Ми случая Милен Цветков, Баце със спалнята, сега и кармата.... имитира се няква дейност, мине месец-два, всичко затихва, правораздавателната система (ако въобще се включи) тръгва по дълъг и неясен път, минават годинките, делата, инстанциите... нещата се забравят и размиват във времето, в крайна сметка всички са в бяло. На масата въобще не й пука, тя е заета с оцеляване. Върлува мантрата, че който има кинти ще се оправи - кво да се харчим да протестираме, освен малко бой и да ни уволнят евентуално, друго няма да видим.... Явно това е рецептата на новите робовладелци - остави масата в режим на оцеляване и си развявай байряка както ти скимне. Ефективно е, не може да се отрече.
      Last edited by Kildirim_Bei; 03.12.2020, 14:33.
      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bonboniada Разгледай мнение

        Този случай ме остави безмълвна..
        Виж сега са пуснали нова реклама по телевизията.
        Много е яка.
        Форекс блог

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
          Защо спряха рекламате на Кредисимо по телевизията.
          https://images.app.goo.gl/3ps8SKY6KLmemsRv5
          Този случай ме остави безмълвна..

          Коментар


          • Защо спряха рекламате на Кредисимо по телевизията.
            https://images.app.goo.gl/3ps8SKY6KLmemsRv5
            Форекс блог

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Инертен Разгледай мнение
              Валерката Симеонов, сега се е захванал с казината, няма да е лошо после да обърне внимание и на лихварите.
              Надявам се фирмите за бързи кредити ще ги последва съдбата на Националната Лотария.
              Тези фирми трябва да се закрият за един ден, а собствениците им да отидат в затвора.
              Форекс блог

              Коментар


              • Валерката Симеонов, сега се е захванал с казината, няма да е лошо после да обърне внимание и на лихварите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от zepter Разгледай мнение

                  И не само заради бързите кредити, като цяло трябва да се въведат часове по финансова грамотност, за да я подобрят, тъй като сега не е кой знае колко висока. В някои училища, мисля че въведоха такива часове, но със сигурност не във всички.
                  Образованието по финансовите теми и грамотност е изключително важно още от ранна възраст. Подкрепям.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

                    Бързите кредити са нещо много опасно.
                    Трябва да се въведат часове по финансова култура в които да се обяснява на учениците за опасностите които криат кредитите.
                    И не само заради бързите кредити, като цяло трябва да се въведат часове по финансова грамотност, за да я подобрят, тъй като сега не е кой знае колко висока. В някои училища, мисля че въведоха такива часове, но със сигурност не във всички.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от RealUser Разгледай мнение

                      И какво излиза - няма проблеми да се раздават листовки за бързи кредити, но има проблем да има часове по сексуално образование...
                      Бързите кредити са нещо много опасно.
                      Трябва да се въведат часове по финансова култура в които да се обяснява на учениците за опасностите които криат кредитите.
                      Форекс блог

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                        Раздават рекламни седмичним програми в училищата и родители ще видят рекламата и ще се подведат. Затова таргетират децата. А има и по-големи деца на 15-16 и нагоре, взимат лич. карта на някой от родителите и теглят'от тяхно име. Не знам дали я затвориха тая вратичка.
                        И какво излиза - няма проблеми да се раздават листовки за бързи кредити, но има проблем да има часове по сексуално образование...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

                          Това е маркетингова стратегия. Децата израстват като гледат реклами за бързи кредити и започват да ги приемат като нещо нормално.
                          На малдивите на бУнгала...
                          Раздават рекламни седмичним програми в училищата и родители ще видят рекламата и ще се подведат. Затова таргетират децата. А има и по-големи деца на 15-16 и нагоре, взимат лич. карта на някой от родителите и теглят'от тяхно име. Не знам дали я затвориха тая вратичка.
                          Last edited by Zalmoxis; 05.02.2020, 08:00.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mianikolova07 Разгледай мнение
                            Не е нормално да се рекламират кредити на деца. Най-малкото е, че те дори не са на възраст, на която могат да изтеглят кредит - още нямат 18 години.
                            Това е маркетингова стратегия. Децата израстват като гледат реклами за бързи кредити и започват да ги приемат като нещо нормално.
                            На малдивите на бУнгала...
                            Форекс блог

                            Коментар


                            • Много интересно е в България. Държавата намери начин да се справи с олигарси но не намира начин да се справи с бързите кредити.
                              Сигурно има някакъв политически чадър над фирмите за бързи кредити.
                              Форекс блог

                              Коментар


                              • Модераторчето с 200 лева заплатка трие мойто написано че каам да не си рекламират боклуците тука, а на онова същество там нема проблема бате ми що па не я фирмите за бързи кредити явно "не били толкоз лоши" ..... я чиба ....
                                Всеки нормален индивид с 0.5 грама работещо сиво вещество знае, че кредита е = робство особено па тия за жилище подписваш си панделата за 30 години, ми що па не 30 години свобода за 4 стени .... а лихварчетата земи 1000 върни 3000 ..... и "не са лоши те са готини" пхахахахаха ...
                                Last edited by michaelis12; 23.04.2019, 16:12.

                                Коментар

                                Working...
                                X