IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ДАНС откри телефонна линия за сигнали за дестабилизиране на банки

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
    Кви оперативни данни - то пред всички медии цацуратурата започна с главна роля в клатенето на банковата система още преди седмица и в съдействие със Свинчо успя да затвори една банка..
    Съгласна!
    Но не е достатъчно, хората започнаха да свикват на показните поръчкови изпълнения на Прокуратурата и в последствие нищоНеслучване.
    Затова всяка една Паника иска наливане на масло в нея.
    Да се поддържат черните прогнози...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
      Че го има в БГ е така ,но там е работата че май само се водят на хартия.На практика ми се струва ,че си чешат кайсиите , хората на Колев.
      Не знам с какво се занимават като цяло, но знам за два сигнала за клипове с двусмислено съдържание с деца, които бяха свалени светкавично. Не знам какво е ставало по-нататък.

      Ето сайта - http://www.cybercrime.bg/bg
      Разгледайте го дори само от любопитство, имате деца, не знаете с кого говорят или си пишат, а всичко се случва.
      Подаването на сигнал става от тук - http://www.cybercrime.bg/bg/contacts

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
        Кви оперативни данни - то пред всички медии цацуратурата започна с главна роля в клатенето на банковата система още преди седмица и в съдействие със Свинчо успя да затвори една банка..
        Баш!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          А наистина, ако има оперативни данни за целенасочена кампания срещу стабилността на банковата система, то ДАНС е длъжна да разследва.
          Кви оперативни данни - то пред всички медии цацуратурата започна с главна роля в клатенето на банковата система още преди седмица и в съдействие със Свинчо успя да затвори една банка..
          Don't work hard, work smart!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
            Навсякъде по света има отдел Компютърни престъпления под някаква форма. Това, че у нас го има, пък малко народ е чувал за него е друг въпрос.
            Че го има в БГ е така .Там е работата , че май само се водят на хартия.На практика ми се струва ,че си чешат кайсиите , хората на Колев.
            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
              Аз мисля, че със сигурност има хора, които вече са го направили!

              няма нужда да се изпраща, то е навсякъде

              Коментар


              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                Дали ще е донос, ако изпратя изказването на Борисов от 25-ти, в което обяснява как очаква да фалира още някоя банка и че държавата е във фалит???
                Аз мисля, че със сигурност има хора, които вече са го направили!
                The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                не е препоръка

                Коментар


                • Добре де, защо ме триете?!?
                  исках щастливия да изброи още?

                  Коментар


                  • Навсякъде по света има отдел Компютърни престъпления под някаква форма. Това, че у нас го има, пък малко народ е чувал за него е друг въпрос.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Xman1
                      Дай пример къде по света има служба подобна на ДАНС, която има телефони за подаване на подобен род сигнали.....

                      Аз не се сещам, но явно съм идиот и познанията ми са твърде ограничени.

                      Когато получаваме СМС-и за някаква измама всичко е ОК и никой не се намесва... но сегааа... от ДАНС са се захванали.
                      За мен, нормална практика е при подобни случаи, които създават паника за цялото общество, независимо от естеството й - някой психопат вилнеещ из улиците или друг, опитващ се да катурне банките, е да се дават телефони към МВР.
                      Но нещо пак се заговори, че бившият шеф на ДАНС при Борисов е сегашен шеф на МВР и като че ли гледат да не се навира много-много и може затова да са избрали службата. Така или иначе, е нормална практика да се търси съдействие от хората.
                      Къде видяхте тук точно, доносничество, не знам.

                      Единственият проблем е, че истинските виновници остават да си пищят от Екрана.
                      Т.е. - преките виновници, щото истинските са повече и те не се пъчат, но пък и не искат да управляват, така че винаги си остават скрити.

                      Дали ще е донос, ако изпратя изказването на Борисов от 25-ти, в което обяснява как очаква да фалира още някоя банка и че държавата е във фалит???
                      Last edited by съни(тя); 28.06.2014, 18:31.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Xman1
                        Дай пример къде по света има служба подобна на ДАНС, която има телефони за подаване на подобен род сигнали.....

                        Аз не се сещам, но явно съм идиот и познанията ми са твърде ограничени.

                        Когато получаваме СМС-и за някаква измама всичко е ОК и никой не се намесва... но сегааа... от ДАНС са се захванали.
                        САЩ, АНГЛИЯ, ИЗРАЕЛ, КАНАДА, АВСТРАЛИЯ, РУСИЯ, ГЕРМАНИЯ - ОЩЕ ДА ИЗБРОЯВАМ ЛИ ?
                        The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                        не е препоръка

                        Коментар


                        • Животът може да бъде ироничен по странен начин. Та тези, които са адпепти на политиката доносничество и евфемизма- "буден гражданин", да берат плодовете й.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            С чамадан за Москве
                            И вътре пълен с рубли
                            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                              А досещаш ли се на къде води това?!

                              Дори през соца, не е имало телефонни номера за доноси... не и по този открит начин.

                              Сега всеки който има зъб на някого може чудеса да направи.
                              И какви чудеса можеш да направиш?
                              Ще обвиниш някой, че ти е пратил такъв СМС? Ама си го изтрил..... нали? Без да искаш. И няма такова нещо и в компа на оператора.
                              Я малко по-сериозно. Ще направиш чудеса! Най-много да се издокараш сам, да те обвинят за набедяване.

                              А наистина, ако има оперативни данни за целенасочена кампания срещу стабилността на банковата система, то ДАНС е длъжна да разследва. И да се съберат данни от граждани за получени СМСи от непознати номера е един от каналите, който трябва да се разследва. Никога не знаеш от кой храст ще изскочи заека.
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Забелязвам,че Дразнителчо 3 изведнъж се деактивира и си изтри аватара!...Да не да е той арестувания?
                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X