IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ДАНС откри телефонна линия за сигнали за дестабилизиране на банки

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    според мене не са само тия

    тези имат мейли на доста хора + са много досадни и могат дявола да изкарат светец, но не мисля, че ще седнат да наемат статисти.

    по-сериозни схемаджии имат пръст ... прекалено мащабна беше операцията, за да подведат сериозни хора да тичат да си теглят парите.
    Така е. Тези може само да са наети за част от операцията. Все пак създаването на хедж фонд в САЩ с 60 милиона долара от някакви български "специалисти" 2-3 месеца преди тази история е много съмнително. Един хедж фонд може идеално да се използва за правене на големи пари от ситуации като тази. Освен това откъде пък точно тия пишлемета ще имат пари да го създадат. Явно някой стои зад тях. Мисля, че тук трябва сериозно да се рови надълбоко. Ако трябва ДАНС да се обърне към американските служби - те имат богат опит с такива далавери. Ако не са намесени и те разбира се ....

    А що се отнася до наемането на статисти - това най-вероятно е била задачата на другата група - тази с връзките в криминалните и мутренските среди. А нашите приятели са били наети за "тънката част". Само си помисли колко хора пропищяха от тях за последните 6 години от телефонен и имейл тормоз. Имат огромна база данни с телефони и имейли, имат опит в телефонни манипулации, нахални са, абсолютни гьонсурати, абе въобще са точните хора за такава работа.Според мен кукловодът е един, който е наемал различни групи за различните задачи.
    Last edited by netware5; 30.06.2014, 02:31.
    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
      Ако някой от ДАНС чете тук, да вземе да погледне ТОВА

      Май играта е бая дебела.
      според мене не са само тия

      тези имат мейли на доста хора + са много досадни и могат дявола да изкарат светец, но не мисля, че ще седнат да наемат статисти.

      по-сериозни схемаджии имат пръст ... прекалено мащабна беше операцията, за да подведат сериозни хора да тичат да си теглят парите.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Ако някой от ДАНС чете тук, да вземе да погледне ТОВА

        Май играта е бая дебела.
        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          Държава дето е във фалит кой и дава пари на 3% лихва ,такива луди няма ! Едва ли ще да е във фалит държавата.
          А ДАНС дето ще търсел сметка от лица дестабилизиращи държавата ? Това му и е задължението на агенцията - ДА СЕ ГРИЖИ ЗА НАЦ.СИГУРНОСТ.
          Кой би могъл да праща SMS на вложители в дадена банка ? Някой който има телефонните им номера ! Откъде ги има, наистина има ли ги и ако ги има то това е пробив в сигурността и подобна информация не се размята публично нали ?
          Така че ДАНС си вършат работата в случая, те трябва да работят и да си изпълняват служебните задължения, тава е в реда на нещата и обратното не е редно да се случва.
          Ако чакаш на ДАНС,ще я дочакаш,колкото и Бърза помощ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
            http://afera.bg/mishena/63906.html
            Съни, ако не вярваш - ето, вчера дори и сайтове са призовавали за това.
            Особен надзор над Борисов ще оправи нещата
            Ха-ха ! Че то ОСОБЕН контрол трябва да се извършва над всички, дето са се наврели в политиката. Много особен контрол, от братлетата с белите халати и усмирителните ризи.

            Коментар


            • ,,ВИЖТЕ > http://afera.bg/mishena/63991.html КАКВО МЪТИХА ТРИ ЧАСА „ОРЛИТЕ” ОТ ДАНС, МВР И ГЛАВНИЯ ПРОКУРОР – РАБОТА ЗА „КВАРТАЛНИЯ”! ВЕНЦИ ЧИКАГОТО … ПРОСТО ДОКЛАДВАН КАТО „ИЗРОД” НА МВР ОТ ЛИЦЕ ОТ ФЕЙСБУК!''
              Last edited by chronos; 29.06.2014, 11:55.
              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

              Коментар


              • съни(тя)

                Държава дето е във фалит кой и дава пари на 3% лихва ,такива луди няма ! Едва ли ще да е във фалит държавата.
                А ДАНС дето ще търсел сметка от лица дестабилизиращи държавата ? Това му и е задължението на агенцията - ДА СЕ ГРИЖИ ЗА НАЦ.СИГУРНОСТ.
                Кой би могъл да праща SMS на вложители в дадена банка ? Някой който има телефонните им номера ! Откъде ги има, наистина има ли ги и ако ги има то това е пробив в сигурността и подобна информация не се размята публично нали ?
                Така че ДАНС си вършат работата в случая, те трябва да работят и да си изпълняват служебните задължения, тава е в реда на нещата и обратното не е редно да се случва.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                  изпратя изказването на Борисов от 25-ти, в което обяснява как очаква да фалира още някоя банка и че държавата е във фалит???
                  http://afera.bg/mishena/63906.html
                  Съни, ако не вярваш - ето, вчера дори и сайтове са призовавали за това.
                  Особен надзор над Борисов ще оправи нещата
                  The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                  не е препоръка

                  Коментар


                  • Ахааа,
                    само че Бочко е съветвал така да бъдат уличени изпращачите на смси. А въпросът ми касае време, в което те вече са идентифицирани и прибрани, ако ме разбираш ...
                    Yeah

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                      А като се приключи с арестите на всяващите паника с мейли и смси, може ли от престараване да продължат с арести на чакащи пред банките за теглене ...
                      Ми той Бойко вчера искаше да ги проверяват. Не знам, в понеделник може да почнат да ги арестуват
                      Борисов призовава за МВФ, обвини Йовчев, че не проверявал опашките пред банките

                      Коментар


                      • А като се приключи с арестите на всяващите паника с мейли и смси, може ли от престараване да продължат с арести на чакащи пред банките за теглене ...
                        Yeah

                        Коментар


                        • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
                          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                            Съгласна!
                            Но не е достатъчно, хората започнаха да свикват на показните поръчкови изпълнения на Прокуратурата и в последствие нищоНеслучване.
                            Затова всяка една Паника иска наливане на масло в нея.
                            Да се поддържат черните прогнози...
                            Само в розово,какво черно!!!Хората се чудят,как да се измъкнат от мъртвата хватка,тя ми говори за цветове!!!

                            Коментар


                            • цък > https://www.facebook.com/mil.milenov...523288?fref=nf
                              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
                                Не знам с какво се занимават като цяло, но знам за два сигнала за клипове с двусмислено съдържание с деца, които бяха свалени светкавично. Не знам какво е ставало по-нататък.

                                Ето сайта - http://www.cybercrime.bg/bg
                                Разгледайте го дори само от любопитство, имате деца, не знаете с кого говорят или си пишат, а всичко се случва.
                                Подаването на сигнал става от тук - http://www.cybercrime.bg/bg/contacts
                                Благодаря за инфото,но тъй като знам с какво се занимават не ми е нужно .
                                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                                Коментар

                                Working...
                                X