IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИП Бенчмарк

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Клиент съм от 2011 и смело мога да заявя, че това е най-добрият брокер в България.

    По професионализъм и условия на търговия се конкурира дори с някои световни лидери в сектора.

    Last edited by X_Y; 23.11.2017, 17:56.

    Коментар


    • Първо Бенч-марка, после - хленч в мрака.

      Коментар


      • Бенчмарк са едни от най-некоретните форекс брокери у нас!

        Коментар


        • Бенчмарк са измамници, не заплащат на служителите си! Подиграват се с тях!

          Коментар


          • Нямам идея дали чета темата, но Колко още стотици хиляди трябва да им налее държавата и ЕС по Конкурентоспособност за да оправят елементарния казус с погрешно отразяване на излишъци, като по този начин предоставят невярна информация и изкривяват пазарната картина?

            Коментар


            • 1. Сделки с акции, права върху акции, компенсаторни инструменти и други, сключени през платформата BG Trader или COBOS
              1.1. При оборот от сделки до 100 000 лева 0,5% от стойността на сделката, минимум 2 лева
              1.2. При оборот от сделки над 100 000 лева 0,4%, минимум 2 лева

              Комисионите на БФБ–София АД и Централен Депозитар АД са включени в комисионата на БенчМарк Финанс.

              Докато в сайта: Други условия

              • Комисионите на Българска Фондова Борса-София АД и Централен Депозитар АД не са включени в горепосочената тарифа.
              • Няма минимална сума при начисляването на комисионите за сключване на сделки.

              Коментар


              • Преди ден Бенчмарк си свършиха работата.Трябваше ми тяхното съдействие и бяха на линия.Адмирации !!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от relatively new Разгледай мнение
                  и аз съм при тях и съм доволен. основния проблем е че покрай събития като брексита сега вдигнаха маржините на такива нива че обезсмислиха играта. по-добреда бяха спряли търговията, а и все още ги държат доста високи въпреки че мина данданията
                  единственото нещо което ме дразни е че еб*аха мамата на търговията с тея марджини, но след сряда вече всичко трябва да е нормално. иначе Бенча са готини от 7години съм им клиент и на БФБ и на МТ4.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    За сега нямам забележки към Бенчмарк.Навреме пускат финансовите отчети.Подробни са.Като такси са поносими.Утре ще имам разговор с тях по един въпрос и ще съм с пресни впечатления.

                    Супер - ще се радвам да споделиш как е минало


                    Първоначално изпратено от relatively new Разгледай мнение
                    и аз съм при тях и съм доволен. основния проблем е че покрай събития като брексита сега вдигнаха маржините на такива нива че обезсмислиха играта. по-добреда бяха спряли търговията, а и все още ги държат доста високи въпреки че мина данданията
                    Благодаря за мнението!
                    Аз съм по-скоро заинтересуван от сделки на БФБ така че, предполагам маржините няма да са ми проблем.

                    Коментар


                    • и аз съм при тях и съм доволен. основния проблем е че покрай събития като брексита сега вдигнаха маржините на такива нива че обезсмислиха играта. по-добреда бяха спряли търговията, а и все още ги държат доста високи въпреки че мина данданията

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IceHell Разгледай мнение
                        Някой може ли да даде по-скорошна информация, как седят нещата с Бенчмарк-а в момента. Понеже мисля да си отворя реална сметка при тях на MetaTrader и ще се радвам на мнения за тяхното състояние в момента. Не ми се иска да направя някакви пари и после да не мога да ги изтегля или нещо друго.
                        Благодаря Ви предварително.
                        За сега нямам забележки към Бенчмарк.Навреме пускат финансовите отчети.Подробни са.Като такси са поносими.Утре ще имам разговор с тях по един въпрос и ще съм с пресни впечатления.

                        Коментар


                        • Здравейте,

                          И аз се интересувам от този ИП (всъщност - интересувам се от всички, но от проучването, което напраих, тарифите на ИП Бенчмарк пасват най-добре на желанията ми)

                          Интересува ме обаче лично впечатление - някой ползвал ли е техните услуги, сменял ли ги е с друг ИП (ако да - защо) и т.н.

                          Много ще съм благодарен, ако някой има инфо - да го сподели.

                          Коментар


                          • Някой може ли да даде по-скорошна информация, как седят нещата с Бенчмарк-а в момента. Понеже мисля да си отворя реална сметка при тях на MetaTrader и ще се радвам на мнения за тяхното състояние в момента. Не ми се иска да направя някакви пари и после да не мога да ги изтегля или нещо друго.
                            Благодаря Ви предварително.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40
                              Ай ся претенции към дамата...
                              Погледни шефа ѝ ...
                              Преди седмица- две го гледах в един сутришен блок...Половината брада не обръсната, ризата сякаш свалена сега от простира, но забравена да се изпере......
                              Репчи се на всяка чужда дума и се престарава в заработката на държавната заплата...

                              Каролев, Каролев....колко надежди имахме в тебе....!
                              Струва ми се бъркаш Каролевците - провери пак преди да се изказваш неподготвен.
                              Не-заслужил инвеститор

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение


                                това е страховитата сграда на втория етаж в която е ситуиран Карол в Пловдив. Има една дама която трябва да отговаря за ИП и ВФ, но тъй като отговаря и за застраховане - ВСЕ Я НЯМА!!!
                                Аз само като видя сградата и никога няма да им стана клиент. След като нямат пари за някой нормален офис в нормално изглеждаща сграда явн не се справят много добре

                                Коментар

                                Working...
                                X