IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИП Бенчмарк

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • това е страховитата сграда на втория етаж в която е ситуиран Карол в Пловдив. Има една дама която трябва да отговаря за ИП и ВФ, но тъй като отговаря и за застраховане - ВСЕ Я НЯМА!!!
    Attached Files

    Коментар


    • и тия са мошенници!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
        Веча са онлайн!
        Явно им се е претоварила системата по празниците нещо, а админът е запил от рано

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lipsata Разгледай мнение
          This webpage is not available!
          Веча са онлайн!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
            Някой да има проблем с достъп до БГ трейдъра на Бенчмарк?
            This webpage is not available!
            lipsata

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
              Някой да има проблем с достъп до БГ трейдъра на Бенчмарк?
              Да, не зарежда

              Коментар


              • Някой да има проблем с достъп до БГ трейдъра на Бенчмарк?
                Не-заслужил инвеститор

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                  Я по-долу виж цитата, след който си постнал "съществените" си писания. Толкова съществени, че наливат масълце в едно огънче. Което ако се разгори, ще дойде такъв пожар... после да се чуди човек откъде кафенето му намира айпито.
                  заставам зад всяка дума която съм написал

                  половината форум знае как се казвам ..................... при срещите си с инвеститори винаги се представям със собственото си име и ника който ползвам

                  направо поръчвай кафето ................... не смятам, че съм направил някакво нарушение
                  Last edited by chronos; 08.09.2015, 17:14.
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Господине Стокс,

                    България от подобни ИНДИВИДИ е на това дередже!

                    Ако в цялата Ви дейност имаше нещо ДОБРОНАМЕРЕНО и/или РАЗУМНО, може и ПРОДУКТИВНО то вместо да копирате мнения от една тема в друга и да седите на прослушване повече от час, трябваше просто да напишете в темата, където прочетохте въпроса /и го копирахте в друга тема/, че НЯМА такова нещо, СТАНАЛА е грешка или друго!

                    Вашето поведение си има класификация!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                      Изглежда съм се заблудил за Бенча /макар, че просто питах по спомен ..../. В нета проверих и няма никакво подобно инфо, така че логично би трябвало да си бачка нормално.
                      Първо пиша, после проверявам, нале? Язък за ника!
                      И да си изтриеш ЗАБЛУЖДЕНИЕТО [поздравления, все пак!], все остават следи.

                      Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                      някъде да си видял да споменавам Бенчмарк, че си ме цитирал от друга тема в тази тема???
                      навсякъде в темата на ХИМ-а съм писал по същество, а не за конкретен ИП
                      Я по-долу виж цитата, след който си постнал "съществените" си писания. Толкова съществени, че наливат масълце в едно огънче. Което ако се разгори, ще дойде такъв пожар... после да се чуди човек откъде кафенето му намира айпито.
                      Първоначално изпратено от Konsultant
                      Аз го прочетох 1984 /колкото и неРАзбираемО да е/, но Бенча нали обявиха че спират с БФБ или греша?
                      Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                      нали преди да спрат трябва да ликвидират всичко налично

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                        Тук да пльосна няколко "мнения" от химаджийския форум:
                        някъде да си видял да споменавам Бенчмарк, че си ме цитирал от друга тема в тази тема???

                        навсякъде в темата на ХИМ-а съм писал по същество, а не за конкретен ИП

                        но разбира се може и в други теми да ме цитираш .................... щом нямаш друга по-съществена работа

                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                          Може би си прочел за Делтасток - те обявиха ,че спират с БФБ преди около 3 месеца.
                          Мс!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                            Изглежда съм се заблудил за Бенча /макар, че просто питах по спомен ..../. В нета проверих и няма никакво подобно инфо, така че логично би трябвало да си бачка нормално.
                            Може би си прочел за Делтасток - те обявиха ,че спират с БФБ преди около 3 месеца.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                              Е и вярно ли е това ?
                              В сайта им не намерих инфо.
                              Изглежда съм се заблудил за Бенча /макар, че просто питах по спомен ..../. В нета проверих и няма никакво подобно инфо, така че логично би трябвало да си бачка нормално.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                                Тук да пльосна няколко "мнения" от химаджийския форум:
                                Ти хубаво копираш, ама по-добре кажи ДАЛИ Е ТАКА или НЕ, защото имаше въпрос!
                                По този начин ще направиш нещо полезно!

                                P.S. Vale и аз търсих и не намерих, но си спомням за подобна новина и дори дебат .., та за това и попитах в другата тема .. .

                                Коментар

                                Working...
                                X