IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИП Бенчмарк

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой има ли опит, какво се случва при излизане на съответното мобилно устройство от регион, където обслужващият те оператор има 3G мрежа и респективно отиваш в регион, който има само 2G покритие?
    За случаите без покритие не питам

    Коментар


    • Най-много ми хареса примера с поръчката КУПУВА:
      1000 бр. ССВ на 1.132
      Евала, Яворе!
      Инсталирам!

      Да питам - може ли паролите на компа и на телефона да са различни?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от e500 Разгледай мнение
        От гледна точка на сигурността как стоят нещата с едно подобно приложение?
        НАРЕДБА № 38 ЗА ИЗИСКВАНИЯТА КЪМ ДЕЙНОСТТА НА ИНВЕСТИЦИОННИТЕ ПОСРЕДНИЦИ
        Инвестиционният посредник може да приема нареждания на клиенти по ал. 1 чрез електронна система за търговия, която гарантира спазването на изискванията по тази наредба и осигурява достъп на клиента до определено място за изпълнение. Достъпът до системата по предходното изречение и въвеждането на нареждания от клиента се осъществява чрез електронен сертификат, издаден на негово име.
        Приложение което не изисква електронен сертификат, не само че отговаря на наредбата, но и не е сигурно. В BenchMark Web BG Trader се влиза само с име и парола, предполагам същото е и в Mobile BG Trader.

        Jekata вече ти е отговорил преди мен.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от e500 Разгледай мнение
          От гледна точка на сигурността как стоят нещата с едно подобно приложение?

          Само име и парола, без сертификат, даже като влезеш не те изхвърля от настолната, за разлика от конфликта им с уеб базираната.

          Коментар


          • От гледна точка на сигурността как стоят нещата с едно подобно приложение?

            Коментар


            • На Бенча им изтеглих мобилното приложение за Iphone и определено не е зле като за начало.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                явно имам нужда от нов смартфон, моят ЗТЕ Блейд не я вижда тази - сигурно андроида ми е стар?
                Давидов ти си хакер , кажи?

                п.п. Благодаря ти Жека!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Днес проведох един изключително приятен разговор в пловдивския Бенчмарк с две красиви дами! От пет години съм клиент и чак сега когато реших да ги сменям станаха мили, внимателни и изчерпателни с инфото!
                  Единствено ме подразни мнението им че във форума пишат "само тъпанари"!!!

                  п.п. само аз ли не мога да намеря мобилната платформа в Гугъл маркета за андроид?
                  https://play.google.com/store/apps/d...hmark.bgtrader

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Днес проведох един изключително приятен разговор в пловдивския Бенчмарк с две красиви дами! От пет години съм клиент и чак сега когато реших да ги сменям станаха мили, внимателни и изчерпателни с инфото!
                    Единствено ме подразни мнението им че във форума пишат "само тъпанари"!!!

                    п.п. само аз ли не мога да намеря мобилната платформа в Гугъл маркета за андроид?

                    Сменяй ги кифлите...

                    Коментар


                    • Днес проведох един изключително приятен разговор в пловдивския Бенчмарк с две красиви дами! От пет години съм клиент и чак сега когато реших да ги сменям станаха мили, внимателни и изчерпателни с инфото!
                      Единствено ме подразни мнението им че във форума пишат "само тъпанари"!!!

                      п.п. само аз ли не мога да намеря мобилната платформа в Гугъл маркета за андроид?

                      Коментар


                      • Не знам обаче защо не са направили секция за всички сделки.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                          Пробвах по-рано през мобилната, сега и по твоя начин през стандартната - няма проблем с офертите.
                          Оправили са го най-после или сам се е оправил.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                            да, пускам поръчка и проверявам в инфостока дали е публикувана
                            Пробвах по-рано през мобилната, сега и по твоя начин през стандартната - няма проблем с офертите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                              А забелязал ли си, че платформата /не мобилната/ от началото на седмицата се влачи с 2 минути закъснение?
                              да, пускам поръчка и проверявам в инфостока дали е публикувана
                              Не-заслужил инвеститор

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                                А забелязал ли си, че платформата /не мобилната/ от началото на седмицата се влачи с 2 минути закъснение?
                                Не съм, с тая бурна търговия как да е.
                                Иначе ако вземат още половин милион може и да оправят и платформата.

                                http://umispublic.government.bg/srch...ient&id=103581

                                Коментар

                                Working...
                                X