IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bank of America - въпрос за България?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Bank of America

    Благодаря на всички за помощта

    Коментар


    • https://www.bankofamerica.com/deposi...ees.go#ATM_FAQ

      Using your ATM card or debit card in foreign countries. Тук си пише всичко

      И все пак от цялата писанка, най-важно е да предупредиш банката че ще пътуваш до Българска Чужденеция. Да не си помислят, че е крадната.

      Коментар


      • Bank of America - въпрос за България?

        Да, нужно е да уточня, че става дума за дебитна карта, не кредитна и просто ми се налага. Ще ми преведат по-късно парите от заплатата, а нямам опция да чакам дотогава, затова ми се налага да тегля от БГ. И по-скоро въпросът е не откъде (предполагам, че навсякъде може), а къде е най-нисък процентът, някой беше споменал ПАРИБА, че си партнират с тях. Мерси

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
          По добре направи проучване какви са им условията да им отворим офиси в България и да ги менаджираме.
          Може би искаше да кажеш меринджираме?

          По темата:
          Земи си кеш и не се занимавай с толкова модерни и трудни за боравене по нашите ширини джаджи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
            По добре направи проучване какви са им условията да им отворим офиси в България и да ги менаджираме.
            Споко, твоя пастор до 2-3 месеца ще ги купи и тогава ще ти даде да развиеш мрежата на Луната, Венера и Марс..

            Коментар


            • По добре направи проучване какви са им условията да им отворим офиси в България и да ги менаджираме.
              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от stkv Разгледай мнение
                само има ограничение до 400 лв на ден от Борика.
                На теглене.

                Коментар


                • Провери в BAC какви са ти условията за теглене в чужбина. Може да няма допьлнителна такса или тя да ти бьде вьрната.
                  По принцип няма разлика от кьде теглиш, само има ограничение до 400 лв на ден от Борика.

                  Коментар


                  • А защо верно не вземеш да си питаш банката какви са ти таксите ? иначе от всеки банкомат можеш да теглиш и в големите вериги/ресторанти/хотели няма проблем да се прави плащане през картата...
                    The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                    не е препоръка

                    Коментар


                    • На кептъна на тази лодка му идваше скъпо през JPMorgan Chase's и му направих във ПИБ и е доволен , а и лятото четвърта година са по ЕU адриатика и бодшоу Монако .... нета за какво е ;- мисля че не само в ЕU му е по сгодно

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michael_popov Разгледай мнение
                        Здравейте, живея в САЩ и ми се налага да се върна в България за около месец. Имам карта Visa на Bank of America, които нямат клон у нас. Някой знае ли с коя банка бих могъл да тегля пари тук и съответно, ако е с много, с коя таксата от банкомат е най-ниска? Благодаря предварително
                        Мисля че е по-добре да носиш долари или евро и да обмениш. Таксата в нормалните чейнж бюра няма да е по-висока от таксите за првеод чрез банкомат. Гаранция. А в България кешът си е кеш.
                        Но с долари не можеш да се разплащаш почти никъде, докато с евра може тук-там. Особено в курортите.
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Martingale Разгледай мнение
                          Абе до колкото знам тия с такива карти ги арестуват още на границата. Нещо имало в чипа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michael_popov Разгледай мнение
                            Здравейте, живея в САЩ и ми се налага да се върна в България за около месец. Имам карта Visa на Bank of America, които нямат клон у нас. Някой знае ли с коя банка бих могъл да тегля пари тук и съответно, ако е с много, с коя таксата от банкомат е най-ниска? Благодаря предварително
                            Абе до колкото знам тия с такива карти ги арестуват още на границата. Нещо имало в чипа.

                            Коментар


                            • Би следвало в ПАРИБА да са ти най-ниски таксите, щото си партнират с БоА, обаче май има само един банкомат в България
                              А и не си казал за дебитна или кредитна иде реч
                              Както и да е. Едва ли ще са по-високи от 3-5 евра таксите

                              Коментар


                              • Може би е добре и да предупредиш банката си къде ще пътуваш, че по тия ширини антифрода се самозадейства с лекота.

                                Коментар

                                Working...
                                X