IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Използвате ли бързи кредити от небанкови институции?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

    Много е зле положението....
    Какво има предвид Чичо, какво пишеш ти със седемте ключа........
    Съчувствам ти, че ти е зле положението, ама нали се сещаш, че придобиване на всеки ключ в повече е свързан с известна задлъжнялост.
    А и тук се пише за бързи кредити до заплата и прочее., не за инвестиции. Това е обект на около още хиляди теми.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
      Чичо

      ами при бързите заеми за такива срокове и суми става дума - после вече идват да те търсят и не са търпеливи като приятелите

      Просто в момента има бум на фирмите за бързи заеми, но този "бизнес" поне в този форум да не се рекламира...
      Не само си голям но си и прав....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Добре си го написал...
        Ноооо, туй черничкото не ми се нрави.... Безлихвен до 500 лв и до месец - два.....
        Щото не всички сме бели мечки с 10 см мас за зимата.....
        Чичо

        ами при бързите заеми за такива срокове и суми става дума - после вече идват да те търсят и не са търпеливи като приятелите

        Просто в момента има бум на фирмите за бързи заеми, но този "бизнес" поне в този форум да не се рекламира...
        Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
          - разплитането е по реда на най - високите лихви и трябва да започне веднага.
          Това е най-добрия съвет. Аз погасих кредитна карта към Алианц, въпреки, че ме бяха омаяли с добър гратисен период и двойно по-ниска лихва защото съм им клиент на ЗК. Това не им попречи да ме одрусат с около 70лв. такси при закриването на картата.
          След това дойде време да погася овърдрафт от 2000лв. на 16% лихва.
          После рефинансирах потребителски кредит с 2,5% надолЕ. От 10,4 на 7,9.
          Само от тези елементарни упражнения ми спадна задължението от 650лв. месечно, на 480лв.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
            Това е върху заплатата бе пр-ф-н
            Можем да събираме и по 100 и един да взема 600. По-добре е от бърз кредит и няма никаква лихва.
            Може и по 600 , та един да си купи къща на село......И после ще си я менкате.....
            А ти даже и кенеф ще и направиш....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
              Това е върху заплатата бе пр-ф-н
              Можем да събираме и по 100 и един да взема 600. По-добре е от бърз кредит и няма никаква лихва.

              Много е зле положението....
              Какво има предвид Чичо, какво пишеш ти със седемте ключа........
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                Не, и не трябва да се ползват бързи кредити. Всичко друго е по-добро от тях. И не трябва да се рекламират така по форумите, защото огромното мнозинство от хора действително не може да си прави сметка за кратко време колко лихва плаща. Всеки който с бързи кредити плаща лично потребление попада в омагьосан кръг на кредитна зависимост.

                За тези които не рекламират, а просто не са смятали какво плащат ще кажа, че преди бързите кредити има - заем от семейството, заем от приятели и колеги / тези до тук са безлихвени /, банкови банкови кредитни карти с гратисен период, потребителски заеми, отложени плащания. Ако нищо от това не можете да направите значи принципно не правите правилно нещата и яко сте затънали в дългова зависимост - разплитането е по реда на най - високите лихви и трябва да започне веднага.
                Добре си го написал...
                Ноооо, туй черничкото не ми се нрави.... Безлихвен до 500 лв и до месец - два.....
                Щото не всички сме бели мечки с 10 см мас за зимата.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  И квоо.?
                  На 6 месеца по бира с мезе на ден...


                  пп И ние портиерите сме така ....
                  Това е върху заплатата бе пр-ф-н
                  Можем да събираме и по 100 и един да взема 600. По-добре е от бърз кредит и няма никаква лихва.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от korker Разгледай мнение
                    Все по-често
                    Накрая ще ми писне да чакам светлото бъдеще и ще ликвидирам целия си портфейл. Защото е смешно, от една страна имам акции, от друга напоследък все се случва да вземам от скъпите бързи кредити. Чакам просто, като ми прекипи един ден ще ликвидирам всичко независомо от цените и загубите по позициите, май все по-скоро изглежда да се случи.
                    Забрави загубите,приключи,почни наново,без тъпи кредити!
                    ...и според идиотската традиция " не е препоръка" от мен .."е ,препоръка"!

                    Коментар


                    • Не, и не трябва да се ползват бързи кредити. Всичко друго е по-добро от тях. И не трябва да се рекламират така по форумите, защото огромното мнозинство от хора действително не може да си прави сметка за кратко време колко лихва плаща. Всеки който с бързи кредити плаща лично потребление попада в омагьосан кръг на кредитна зависимост.

                      За тези които не рекламират, а просто не са смятали какво плащат ще кажа, че преди бързите кредити има - заем от семейството, заем от приятели и колеги / тези до тук са безлихвени /, банкови кредитни карти с гратисен период, потребителски заеми, отложени плащания. Ако нищо от това не можете да направите значи принципно не правите правилно нещата и яко сте затънали в дългова зависимост - разплитането е по реда на най - високите лихви и трябва да започне веднага.
                      Last edited by BigBear; 11.09.2013, 20:57.
                      Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                        Ние сме група от 6 човека в екипа, които събираме всеки месец по 50 лв. и един, който му е ред взема 300.
                        И квоо.?
                        На 6 месеца по бира с мезе на ден...


                        пп И ние портиерите сме така ....

                        Коментар


                        • Ние сме група от 6 човека в екипа, които събираме всеки месец по 50 лв. и един, който му е ред взема 300.

                          Коментар


                          • ОХ И КРЕДИТНИ ТРОЛОВЕ СЕ ПОЯВИХА

                            Коментар


                            • Еба ти. Със заплата 800 лв едно време спестих и обиколих Банско и родопите, нашия човек с над 1500 не събрал за море.

                              Ко речи?
                              От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                              Коментар


                              • Щом 1.5к определено е по-малко от заплатата ти, то тя трябва да е поне 2 000. Определено не смятам, че човек с 2 000лв. заплата би се впуснал в подобна въртележка и то за толкова належащи неща. Не мисля и че човек с 2000лв заплата няма предварително да си е спестил някоя пара, а вместо това да чака последната заплата.

                                Освен това "Сега редовно рефинансирам и ми е много от полза." и "После го върнах на заплата и взех нов за ремонт, и така. От помощ е когато знаеш че нямаш проблем, но не можеш да чакаш." въобще не ми се връзват. Рефинансиране смятам, че има смисъл на "рефинансиране на кредит", а не на - изплатих си кредита и изтеглих нов.

                                Призовавам администраторите да проверят колко потребителски имена са регистрирани от адреса на Rapor и как са гласували в анкетата.

                                Коментар

                                Working...
                                X