IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Използвате ли бързи кредити от небанкови институции?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Никога няма да им пълна човките, а и какви инвеститори има тук, които да взимат от тези супер неизгодни9 кредити

    Коментар


    • Никога не бих ползвал ! а темата ми намирисва на реклама

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Rapor Разгледай мнение
        4i40, и аз бях черноглед като теб, но явно не е точно така положението.
        При нас заплатите закъсняха Юни месец, просто така се случи, че нямаше как да чакам и взех един бърз кредит по интернет за да отидем на море, нищо особено. После го върнах на заплата и взех нов за ремонт, и така. От помощ е когато знаеш че нямаш проблем, но не можеш да чакаш.


        Явно не си си направил сметка колко пари ще връщаш спрямо условията на която и да е банка. При такива случаи по-добре се обърни към добрите старомодни банки, доста по-евтино ще ти излезе. Пък и вече имат по-гъвкави условия и реагират бързо.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Rapor Разгледай мнение
          tea_cup, нали казах, забавиха ни заплатите, иначе едно море не струва много
          Като нямаш заплата, няма да ходиш на море. Баба ти и дядо ти да не са ходили всяка година на море? Щом нямаш заплата и нямаш никакви спестени пари, всяко нещо е скъпо за теб, колкото и да е евтино за другите!

          Ей такива като като теб, когато вече не могат да се реререререфинансират и ги подгонят фирмите за събиране за борчове, тръгват да протестират на жълтите павета, щото вече нямали переспективи с това правителство... Ами ти твоите переспективи си ги изял, изпил, изпикал и изсрал... Няма ги вече... тю-тю, заминали са ти переспективите в безкрайните ловни полета и никое правителство не може да ти ги върне!
          Last edited by Forex Master; 11.09.2013, 17:34.
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Не знам, мисля че Явор вчера пропусна някой

            http://prikachi.com/images/760/6547760v.jpg

            Коментар


            • Все по-често
              Накрая ще ми писне да чакам светлото бъдеще и ще ликвидирам целия си портфейл. Защото е смешно, от една страна имам акции, от друга напоследък все се случва да вземам от скъпите бързи кредити. Чакам просто, като ми прекипи един ден ще ликвидирам всичко независомо от цените и загубите по позициите, май все по-скоро изглежда да се случи.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
                Хората, за които 1 500 лв. не са много, обикновено отдавна са открили банковите карти.
                Ако наистина едно забавяне на заплатата те води на опашката за скъпи кредити, не е много ОК работата.
                Прав си, открили са банковите карти ако всичко е бяло, ако е сиво думите банкови карти са нещо лошо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Rapor Разгледай мнение
                  ...
                  tea_cup, нали казах, забавиха ни заплатите, иначе едно море не струва много, на нас ни излезе около 1.5к, което определено е по-малко от заплатата ми.
                  Хората, за които 1 500 лв. не са много, обикновено отдавна са открили банковите карти.
                  Ако наистина едно забавяне на заплатата те води на опашката за скъпи кредити, не е много ОК работата.

                  Коментар


                  • Ползвал съм, 2 пъти, така се случи.
                    Не искам да влизам в подробности.
                    Не бих потретил, освен в краен случай.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Rapor Разгледай мнение
                      4i40, никого не зарибявам.
                      Айде, бе! А виж тук плува ли корабче?

                      Коментар


                      • 4i40, никого не зарибявам.
                        Просто ми стана любопитно, особено тези дни като гледам колко реклами се въртят по телевизиите. И синоптичката рекламира дори с лошото време, и други кредити по интернет, и една камара други. Явно има пазар, което дори и на мен ми стана любопитно. Затова и пуснах темата.
                        tea_cup, нали казах, забавиха ни заплатите, иначе едно море не струва много, на нас ни излезе около 1.5к, което определено е по-малко от заплатата ми.

                        Коментар


                        • Нещо не се връзва
                          Екскурзия, ремонт - това са разходи, които рядко се покриват от остатъка от нечия заплата. А ако заплатата ти е такава, че с текущите приходи да можеш да си позволиш да покриваш разходи като горните, едва ли ще опреш до небанкова институция.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Като искаш си вземи кредитна карта с 5000 лв лимит и 45 дни безлихвено ползване....


                            пп Що зарибяваш хората - ако ти пиша какви трагедии има сред бедняците...Ужас....
                            Ама няма лихви!!!

                            Само 40% такси!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Rapor Разгледай мнение
                              4i40, и аз бях черноглед като теб, но явно не е точно така положението.
                              При нас заплатите закъсняха Юни месец, просто така се случи, че нямаше как да чакам и взех един бърз кредит по интернет за да отидем на море, нищо особено. После го върнах на заплата и взех нов за ремонт, и така. От помощ е когато знаеш че нямаш проблем, но не можеш да чакаш.
                              Като искаш си вземи кредитна карта с 5000 лв лимит и 45 дни безлихвено ползване....


                              пп Що зарибяваш хората - ако ти пиша какви трагедии има сред бедняците...Ужас....

                              Коментар


                              • Ето нещо по темата - http://fakti.bg/biznes/76348-kzp-zab...ova-institucia

                                Коментар

                                Working...
                                X