IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И Мавродиев чопвал бонуси

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе няма ли кой от всички тези леваци в комисията да се занимае с Глобал Маркетс???

    Коментар


    • Пеше щяхме тебе да те предложим, ако не беше врътнал онези хора с парите. А и нали чакаш СОФИКС 0

      Коментар


      • За Апостолов и Ранкова не искам да ми говорите каскви са- омазани са до ушите с неприемливи практики и ошетяване на миноритарите. Те дадоха и този тон за комисията. Какъв опит имат да облагодетелстват ТИМ и гърците ли- да огромен. Няма образование за борси, но е важно хората да са почтенни. Да си припомним ли с кои адвокатски кантори се работеше по времето на Ранкова и Апостолов и как се прекарваха нещата. В този смъсъл Мавродиев не върши такива неща, но не ги разследва и прекъсва, а може би ги и замита. Чуждите инвеститори не са глупави- те ги разбраха и избягаха

        Коментар


        • Апостолов е бил шеф на ЦД, преди това на Пловдивската борса акоя помните и не греша...Димана е от самото създаване на шибаната комисия като ДКЦ май се е казвала! За тях поне имат СВ и знания....ама другото е мале мила! То като се замисля моята автобиография е доста по представителна ама .....! то освен бонуси лошото е, че взимат и рушвети....аре засега толкова

          Коментар


          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
            Не и Богоев! Без подробности но съм отвратен от този човек
            Ай стига бе !
            То само ти да беше

            Коментар


            • [QUOTE=aquila;1059231599]
              Първоначално изпратено от aquila Разгледай мнение

              Богоев не е CFA, Богоев е артилерист с купено едногодишно УНСС магистърство по финанси - и тук според мен ще излезе следващия скандал
              Богоев е артилерист;
              Мавъра в юрист и то не в сферата на капиталовите пазари;
              Левон от Унибанк е инженер химик;
              Подскажете за СиВи-то на Димана и Апостолов;
              Премиера е PHD, пожарникар, футболист и тенесист (не му е работа да разбира от всичко, затова трябва да има добър екип от професионалисти, на които да се делегират права);
              ЦВ. ЦВ е вифаджия;
              ..........може да се изброява с часове
              Въобще експерти да искаш, всеки е учил едно, мечтал за друго, а работи трето . Незнам доколко е така в старите страни членки на ЕС, но още оттук при нас се къса връзката....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mike Power Разгледай мнение
                Богоев ще го запомня с IPO-то на Трейс груп. 1480 пъти презаписване. Стойността на подадените поръчки за Трейс надхвърля паричната маса в обръщение в България. Никой не пожела да отговори на въпроса как бившите колеги на Богоев, служители на КФН от подчинената му дирекция "Инвестиционни посредници и пазари на ценни книжа", успяха да се сдобият с акции на Трейс. Елементарна сметка показва, че въпросните служители са подавали заявки за милиони левове. Вероятно гарантирани от тримесечни бонуси!
                Не е интересно дали с успели да купят....а дали са продали след една седмица.....
                Щото ако си ги коткат досега, къде е загубата ?

                Коментар


                • Мавъра много взе да клати лодката и определено Дянков е по-незаменимия човек спрямо Мавърчето. Доста нагло е да си раздава бонуси, при нокаута на капиталовия пазари, при слабото представяне на пенисонно-осигурителния и застрахователни пазари. Това, че институцията му генерира повече приходи е благодарение на завишените такси на поднадзорните лица, а не поради някакви специфични и уникални умения на комисарите, които са добавили стойност за икономиката и обществото.

                  Коментар


                  • Богоев ще го запомня с IPO-то на Трейс груп. 1480 пъти презаписване. Стойността на подадените поръчки за Трейс надхвърля паричната маса в обръщение в България. Никой не пожела да отговори на въпроса как бившите колеги на Богоев, служители на КФН от подчинената му дирекция "Инвестиционни посредници и пазари на ценни книжа", успяха да се сдобият с акции на Трейс. Елементарна сметка показва, че въпросните служители са подавали заявки за милиони левове. Вероятно гарантирани от тримесечни бонуси!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ltcm09 Разгледай мнение
                      Чест и почитания че признаваш за липса на наблюдения върху предишните дела на Богоев. Некой беше писал по-долу за старта на кариерата му в КФН - далечната 1996. Краят му там я сложи Ап. Апостолов. Познай защо? Докато ИП-тата мислеха как да правят investment banking & private banking той работеше лично за private бонусинг. ако ме разбираш за какво ти пиша. Пропищяха тогава и то не 1 или 2 ИП-та.
                      Слава богу, има хора, които помнят.
                      А за бонусите на комисарите не ми се говори. Съсипват сектора година след година, а бонусите и заплатите им само нагоре, хем това са им само джобните пари.
                      Интересно за какви големи постижения си раздават бонуси тея наглеци?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                        Не и Богоев! Без подробности но съм отвратен от този човек
                        Абсолютно! Отврат тотален ! Много по-добре е един Камен Колчев да се сложи, отколкото тоя шмекер и ояден плондер !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          Пичове,
                          Богоев го казах по линия на последната му работа в застахователния сектор на КФН - там с диплом без диплом..според мен се направиха добри неща, но явно много неща не знам.. не го познавам като човек нито съм имал наблюдение върху предишните му дела.

                          тук явно има доста по-запознати колеги.

                          но да не изместваме темата

                          нормално ли е при положение, че си отписал пазара да се награждаваш ежемесечно?
                          Чест и почитания че признаваш за липса на наблюдения върху предишните дела на Богоев. Некой беше писал по-долу за старта на кариерата му в КФН - далечната 1996. Краят му там я сложи Ап. Апостолов. Познай защо? Докато ИП-тата мислеха как да правят investment banking & private banking той работеше лично за private бонусинг. ако ме разбираш за какво ти пиша. Пропищяха тогава и то не 1 или 2 ИП-та.

                          Коментар


                          • Пичове,
                            Богоев го казах по линия на последната му работа в застахователния сектор на КФН - там с диплом без диплом..според мен се направиха добри неща, но явно много неща не знам.. не го познавам като човек нито съм имал наблюдение върху предишните му дела.

                            тук явно има доста по-запознати колеги.

                            но да не изместваме темата

                            нормално ли е при положение, че си отписал пазара да се награждаваш ежемесечно?
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Не и Богоев! Без подробности но съм отвратен от този човек

                              Коментар


                              • [QUOTE=aquila;1059231595]
                                Първоначално изпратено от val2


                                Не го пише в страницата на КФН, явно не е. Не пише също, че е ренегат, и не пише също, че това неговите ментори тепърва ще узнават
                                Богоев не е CFA, Богоев е артилерист с купено едногодишно УНСС магистърство по финанси - и тук според мен ще излезе следващия скандал

                                Коментар

                                Working...
                                X