IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И Мавродиев чопвал бонуси

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=val2;1059231585]
    Първоначално изпратено от aquila Разгледай мнение
    Ето какво донесоха дансовете, янетата и флашките:
    Борислав Богоев е завършил военното училище П. Волов в Шумен през 1987 г. като лейтенант от артилерията. Бил е "синя каска" в Камбоджа. През 1999 г. е завършил едногодишна магистратура във УНСС по финанси - под егидата на тогавашния председател на КФН. През 2001 г. е бил в управлението на АСП на Ал. Томов и се е гласял за член на КФН - неуспешно. През 2009 г. е бил шеф на партия от Тройната коалиция, съюзник на БСП, и пак се е гласял за шеф на Осигурителен надзор - и пак неуспешно. През 2010 г. най-накрая успява да се пласира на шефско място в КФН, макар и в ресор - застраховане, от който не разбира нищо. Парадира с близки контакти с Цветан Цветанов и е пръв приятел и пръв противник на Стоян Мавродиев /редовно пише доноси срещу него/; задействал е всички свои контакти, за да смени Стоян Мавродиев начело на КФН, и е на път да успее...
    От 96 до 2005 г. надзирава инвестиционните посредници в БГ и повечето от оцелелите от тези години знаят какво означава това. В състояние е да върне получените бонуси, умножено по сто, и това няма особено да го притесни ... [/QUOT




    Хубаво е че Богоев има някакво образование , па било то и Артилерийко . А той не беше ли CFA ?!

    Не го пише в страницата на КФН, явно не е. Не пише също, че е ренегат, и не пише също, че това неговите ментори тепърва ще узнават

    Коментар


    • Първоначално изпратено от aquila Разгледай мнение
      гледам, работа нямаш интензивна, много постове в инвестора бълваш, манипулации даже... наистина ще ти дойда на гости съвсем скоро
      мда поствам верно е, но при този умрял пазар к'во да правим...да си седнем на ръцете и да си чакаме заплатката ли?

      манипулации на какво ...на гражданско мислене ли?

      аа пардон сигурно натискам цената на златото надолу на международните пазари

      ПП прочети ми подписа
      Last edited by bertram; 13.03.2012, 20:54.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • По лесно е да заплашвате и мачкате инвеститорите, вместо да развивате пазара нали

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
          предатели на к'во бе пич... сигурно на личния интерес на чиновници и писарушки да си зимат заплати и бонуси и да лапат бюджетни средства..защото ако останат на приходи за реално свършена работа значи да сте на минимална заплата..


          миналата година имам има няма 400К оборот на БФБ, но тази просто не виждам как ще стане така...не и с тази постановка на работа не и с този регулатор.

          ето сега чакам да една възможна сделка и смяна на мажоритаря в едно от дружествата които имам и не смея да си представя ако новия мажо реши да се сдуши с регулатора какъв ще го изям... ама сигурно затова съм предател....защото се съмнявам, че ще защитите интереса на дребния акционер...
          гледам, работа нямаш интензивна, много постове в инвестора бълваш, манипулации даже... наистина ще ти дойда на гости съвсем скоро

          Коментар


          • Големите манипулации на БФБ стават под надзора и на тримата подуправители, но никой от тях не е взел мерки да ги пресече. Изключвам Енергони, не е само то.
            Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

            Коментар


            • А по какво сме разбрали че си за правата на миноритарите- по ХДПАТ, ТИМ и номерата им или по Енергони

              Коментар


              • Пич ние не сме като тебе служители на ясла с бонуси. Сами си вадим парите и понякога комисията ни пречи за това и много ни ощетявяИ това още от времето когато сигурно си ходил прав под масата. Треперят ли ти гащите да не те изгонят от сладката служба . Някога купувал ли си акции и комисията да те преебава с фалшиви търгове или липса на информация,. Къде в нормалния свят служители на комисиите за надзор коментират пазара и спада му. Нещо много се оляхте и взехте да пречете. А задаваш ли си въпроса защо избягаха инвеститорите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  предатели на к'во бе пич... сигурно на личния интерес на чиновници и писарушки да си зимат заплати и бонуси и да лапат бюджетни средства..защото ако останат на приходи за реално свършена работа значи да сте на минимална заплата..


                  миналата година имам има няма 400К оборот на БФБ, но тази просто не виждам как ще стане така...не и с тази постановка на работа не и с този регулатор.

                  ето сега чакам да една възможна сделка и смяна на мажоритаря в едно от дружествата които имам и не смея да си представя ако новия мажо реши да се сдуши с регулатора какъв ще го изям... ама сигурно затова съм предател....защото се съмнявам, че ще защитите интереса на дребния акционер...
                  И аз съм за защита на правата на миноритарите и ще мина през теб тези дни да поговорим и да разбера точно от какво се оплакваш точно ти ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                    ПРЕМИЕРА ДА ГИ НАКАРА ДО ПЕТЪК ДА ГИ ИНВЕСТИРАТ НА БФБ ! КОЙТО ДО ПЕТЪК НЕ СИ Е КУПИЛ АКЦИИ НА СТОЙНОСТ ПОНЕ ПОЛУЧЕНИТЕ БОНУСИ - ОСТАВКА !!!

                    ------------
                    палячовци

                    Задължително от пенимаркета.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ltcm09 Разгледай мнение
                      В Комисията за финансов надзор (КФН) е значително увеличен щатът, въпреки заповедите на министър Дянков. Само председателят Стоян Мавродиев е назначил седем съветници с месечни възнаграждения от 2 – 3 хиляди лв. и на всяко тримесечие получават от 5 до 10 хиляди лева допълнително материално стимулиране.
                      Отделно от това, 68 000 лева бонуси са раздадени на членовете на КФН през последните два месеца.
                      http://www.focus-news.net/?id=n1631223
                      ПРЕМИЕРА ДА ГИ НАКАРА ДО ПЕТЪК ДА ГИ ИНВЕСТИРАТ НА БФБ ! КОЙТО ДО ПЕТЪК НЕ СИ Е КУПИЛ АКЦИИ НА СТОЙНОСТ ПОНЕ ПОЛУЧЕНИТЕ БОНУСИ - ОСТАВКА !!!

                      ------------
                      палячовци

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от aquila Разгледай мнение
                        не се нервя, но ти що се издаваш така лесно, вие двамата с Кире сте като македонска чета с предател, само дето и двамата сте известни нам предатели
                        предатели на к'во бе пич... сигурно на личния интерес на чиновници и писарушки да си зимат заплати и бонуси и да лапат бюджетни средства..защото ако останат на приходи за реално свършена работа значи да сте на минимална заплата..


                        миналата година имам има няма 400К оборот на БФБ, но тази просто не виждам как ще стане така...не и с тази постановка на работа не и с този регулатор.

                        ето сега чакам да една възможна сделка и смяна на мажоритаря в едно от дружествата които имам и не смея да си представя ако новия мажо реши да се сдуши с регулатора какъв ще го изям... ама сигурно затова съм предател....защото се съмнявам, че ще защитите интереса на дребния акционер...
                        Last edited by bertram; 13.03.2012, 20:35.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
                          ....

                          Не вдявате ли, че докато все са тези, все и такова ще е положението
                          ACTA, абсолютно си прав...!!!!
                          Дали да не създадем едно комитетче и да издигнем един многоуважаван търговец за председател на КФН....
                          Мисля , че се казва Петър Караиванов.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            що се нервиш... нито баче Киро нито аз сме Богоев... а ти кой си?
                            не се нервя, но ти що се издаваш така лесно, вие двамата с Кире сте като македонска чета с предател, само дето и двамата сте известни нам предатели

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от aquila Разгледай мнение
                              БОГОЕВ, СПРИ С ПОСТОВЕТЕ И НИКОВЕТЕ, ДРУГ ЩЕ РЕШИ ДАЛИ ДА ОГЛАВИШ ИНСТИТУЦИЯТА. А И МАВРОДИЕВ МОЖЕ ДА ТИ ГО ВЪРНЕ ЗА ТАЗИ ЗАВЕРА, ЗНАЕ ЛИ ЧОВЕК??
                              що се нервиш... нито баче Киро нито аз сме Богоев... а ти кой си?
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Апостолов се правеше на ментор и анализатор и събори борсата с коментарите си. Беше пристратен към имитенти посредници. По подходящ сега от Богоев в КФН няма.
                                БОГОЕВ, СПРИ С ПОСТОВЕТЕ И НИКОВЕТЕ, ДРУГ ЩЕ РЕШИ ДАЛИ ДА ОГЛАВИШ ИНСТИТУЦИЯТА. А И МАВРОДИЕВ МОЖЕ ДА ТИ ГО ВЪРНЕ ЗА ТАЗИ ЗАВЕРА, ЗНАЕ ЛИ ЧОВЕК??

                                Коментар

                                Working...
                                X