IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И Мавродиев чопвал бонуси

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Убеден съм, че и в БФБ чопват огромни бонуси а некадърността им е повече от ненадмината.
    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
      Никой от КФН не е връщал бонуси.
      Kak така !? Защо не връщат ? Премиерът каза, че който не връща - да си подава оставката !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
        А Мавродиев и компания върнали ли са бонусите или са се направили на ударени.
        Никой от КФН не е връщал бонуси.

        Коментар


        • А Мавродиев и компания върнали ли са бонусите или са се направили на ударени.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от aquila Разгледай мнение
            гледам, работа нямаш интензивна, много постове в инвестора бълваш, манипулации даже... наистина ще ти дойда на гости съвсем скоро


            Хехе, я помоли някой да ти разясни какво може да ти се случи за злоупотреба със служебно положение и после се прави на много отворен.

            Май такива като теб се лекуваха по 282, 283 от наказателния

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mike Power Разгледай мнение
              "Става въпрос за по-агресивна рекламна стратегия. Чисто юридически няма проблем и от тази гледна точка комисията не може да се намеси"

              Това мнение датира от 2009 год.

              На мен повече ми пречат рекламните диплянки в пощенската ми кутия, защото не мога да я ползвам по предназначение. С тези от Глобал Маркетс съм говорил точно веднъж и повече не посмяха да се обадят. Цитираният уестърн може да се случи само при явно изразено любопитство от страна на "потърпевшата"!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                Абе няма ли кой от всички тези леваци в комисията да се занимае с Глобал Маркетс???
                "Става въпрос за по-агресивна рекламна стратегия. Чисто юридически няма проблем и от тази гледна точка комисията не може да се намеси"

                Това мнение датира от 2009 год.

                На мен повече ми пречат рекламните диплянки в пощенската ми кутия, защото не мога да я ползвам по предназначение. С тези от Глобал Маркетс съм говорил точно веднъж и повече не посмяха да се обадят. Цитираният уестърн може да се случи само при явно изразено любопитство от страна на "потърпевшата"!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                  то и руменчо петков е PhD по пикаене във фонтани , но му дадоха да размахва палка известно време...а д-р тренчев по какво е доктор - по синдикална дейност ли.....
                  но иначе си прав , че на специфични места ( като КФН например) слагат какво ли не и после хората се питат ЗАЩО не стават нещата.....бълг.чиновник преди всичко заема даден пост с една едничка идея - колко ?
                  Мразя синдикатите и затова съм си сложил този ник, аз така ги разбирам нещата, не съм изследвал биографията на Тренчев, щото не ме интересува. Но е показателно, че нямаме елит, който да е компетентен на добро експертно ниво, затова и излизаме от батака вече 20 години...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dr.Tren4eff Разгледай мнение

                    Богоев е артилерист;
                    Мавъра в юрист и то не в сферата на капиталовите пазари;
                    Левон от Унибанк е инженер химик;
                    Подскажете за СиВи-то на Димана и Апостолов;
                    Премиера е PHD, пожарникар, футболист и тенесист (не му е работа да разбира от всичко, затова трябва да има добър екип от професионалисти, на които да се делегират права);
                    ЦВ. ЦВ е вифаджия;
                    ..........може да се изброява с часове
                    Въобще експерти да искаш, всеки е учил едно, мечтал за друго, а работи трето . Незнам доколко е така в старите страни членки на ЕС, но още оттук при нас се къса връзката....
                    то и руменчо петков е PhD по пикаене във фонтани , но му дадоха да размахва палка известно време...а д-р тренчев по какво е доктор - по синдикална дейност ли.....
                    но иначе си прав , че на специфични места ( като КФН например) слагат какво ли не и после хората се питат ЗАЩО не стават нещата.....бълг.чиновник преди всичко заема даден пост с една едничка идея - колко ?

                    Коментар


                    • Абе не ви знам какви се навъдихте в тази тема. Що ми се струва, че всички сте от Комисията. Книжни плъхове, клепащи се един друг. Пфууууу, гади ми се от вас

                      Коментар


                      • Другите пазари правят IPO и SPO. Тук нищо. Няколко дружества се листнаха във Варшава. Ама със голям зор. Разправят, че Мавродиев и директорчето му с птичето име няколко пъти са връщали проспекта на Софарма. Да не би тези от Софарма пишат проспект за първи път? Намирисва на нещо не толкова регламентирано... хммм.
                        Вместо да помагат и развиват пазара те ...на бонусчета

                        Не е препоръка за покупка или продажба на финансов инструмент.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mike Power Разгледай мнение
                          Богоев ще го запомня с IPO-то на Трейс груп. 1480 пъти презаписване. Стойността на подадените поръчки за Трейс надхвърля паричната маса в обръщение в България. Никой не пожела да отговори на въпроса как бившите колеги на Богоев, служители на КФН от подчинената му дирекция "Инвестиционни посредници и пазари на ценни книжа", успяха да се сдобият с акции на Трейс. Елементарна сметка показва, че въпросните служители са подавали заявки за милиони левове. Вероятно гарантирани от тримесечни бонуси!
                          И аз с това IPO ще го помня. В един момент всички бяха забравили за коя компания наддават. Слухът вървеше колко е презаписването. Това ли е професионализма му. Защо му е на един професионалист от бизнеса да влиза а администрацията. То неговото натискане за шеф на КФН стана емблематично. Смени всички партии само и само да стане шеф на КФН. Станишев го изпързаля но сега се уреди. Какво разбира от застраховане? Колко застрахователни полици е продал?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Пич ние не сме като тебе служители на ясла с бонуси. Сами си вадим парите и понякога комисията ни пречи за това и много ни ощетявяИ това още от времето когато сигурно си ходил прав под масата. Треперят ли ти гащите да не те изгонят от сладката служба . Някога купувал ли си акции и комисията да те преебава с фалшиви търгове или липса на информация,. Къде в нормалния свят служители на комисиите за надзор коментират пазара и спада му. Нещо много се оляхте и взехте да пречете. А задаваш ли си въпроса защо избягаха инвеститорите.
                            Отговорът на въпроса ти е - заради Димана, Апостол и останалите, които в последните години са управлявали комисията и пазара. Ако всичко може да се реши и направи, ако плащаш в определената кантора или консултантски офис, това не е пазар. Уви.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от batko Разгледай мнение
                              Апостолов е бил шеф на ЦД, преди това на Пловдивската борса акоя помните и не греша...Димана е от самото създаване на шибаната комисия като ДКЦ май се е казвала! За тях поне имат СВ и знания....ама другото е мале мила! То като се замисля моята автобиография е доста по представителна ама .....! то освен бонуси лошото е, че взимат и рушвети....аре засега толкова
                              Сигурен съм, че и Апостол, и Димана, и всички останали са вземали и получавали тлъсти бонуси от ден едно, от както съществува тази первезна организациика КФН. Това лесно може да се провери и докаже.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                На Мавродиев и Ранкова бонуса трябва да се изплаща единствено в акции на енергони (по пазарна цена!)

                                Да си ходят! Богоев да става шеф на КФН и да имаме накрая нормална комисия!
                                Богоев е фатмак в цивилна парадна униформа. Ако зависи от него, би строил повечето цивилни лица на Шар планина, за да го приветстват с равнис мирно, равнение на ляяяво, за среща от ляво, за поооочест От комплексари водачи не става. От алчни хора също. Алчността ги прави посредствени и без визия.

                                Коментар

                                Working...
                                X