IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Глобал Маркетс

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение

    хихихихихихихихихихихихихихихи.
    братле, вместо да удряш гъза в тавана, давай да почваме да си ги мерим.отваряме сметки в брокер по мой избор и сравняваме доходност след месец , 3 , 6 и година.
    не бъди смешен с теа хиляди долари за информация може и милиони да плащаш , ма тва няма да те /ви направи добри търговци
    имай малко уважение към постващите тука поне, все пак е икономически форум
    тия твоите дрънканици може и да хванат дикиш, ама в БГМАМА например
    Виждам че има целенасочена кампания срещу нас. Но факт е че нито един наш клиент не се е оплакал че е загубил пари, и при положение че имаме най-много клиенти в България, това говори само по себе си.
    Явно в момента си правите безплатна реклама на наш гръб, това не е добър стил госодине.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
      Тва сестричка бря Имай уважение към дамата
      е аз съм жентълментъл. извинявам се най искрено.
      на дълбочина тогава ше си ги мерим .
      само като се сетя за заекващият продавач дет ми звънна и ме напушва смях
      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение

        хихихихихихихихихихихихихихихи.
        братле, вместо да удряш гъза в тавана, давай да почваме да си ги мерим.отваряме сметки в брокер по мой избор и сравняваме доходност след месец , 3 , 6 и година.
        не бъди смешен с теа хиляди долари за информация може и милиони да плащаш , ма тва няма да те /ви направи добри търговци
        имай малко уважение към постващите тука поне, все пак е икономически форум
        тия твоите дрънканици може и да хванат дикиш, ама в БГМАМА например
        Тва сестричка бря Имай уважение към дамата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fakel Разгледай мнение
          ...
          Звъняха и на мен доста време те и още едни, но спряха.. Не им обръщай внимание. Тегли им една майна ако толкова не вдяват от намеци и готово. Ако пък продължават пусни една жалба до мобилния им оператор и в същото време няколко часа след това до Комисия за защита на потребителите и до Комисията за регулиране на съобщенията, че мобилния им оператор разрешава на непознати да те тормозят по телефона. Това винаги има ефект
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Първоначално изпратено от proect
            Не ви прави чест, да се подигравате с труда на стотици хора. Ние наистина предлагаме най-ценния продукт на пазара (печелившия).
            Ще се питате заща, ами защото всеки месец даваме стотици хиляди евра за скъпоструваща информация.
            Хора, стига завист, който желае може да кандидатства за работа при нас, вместо да си губите времето да търгувате на сляпо...

            хихихихихихихихихихихихихихихи.
            братле, вместо да удряш гъза в тавана, давай да почваме да си ги мерим.отваряме сметки в брокер по мой избор и сравняваме доходност след месец , 3 , 6 и година.
            не бъди смешен с теа хиляди долари за информация може и милиони да плащаш , ма тва няма да те /ви направи добри търговци
            имай малко уважение към постващите тука поне, все пак е икономически форум
            тия твоите дрънканици може и да хванат дикиш, ама в БГМАМА например
            Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

            Коментар


            • Глобал маркетс с тяхното текучество по 10-20 човека на месец е всичко друго , но не и сериозна фирма . Рибата се вмирисва от към главата такъв е случая и тук , една хубава секретарка пролет не прави , а с тормоз по телефона си печелят още нови "фенове".

              Коментар


              • Хахах, тези и мен много ме кефят. Звънят през секретарката и то все различни маймунчета. Аз съм и казал да ми ги дава и си правя бъзик. Само че никога не съм стигал до нещо по-сериозно. Каква по-точно е услугата на тези разбирачи Ако вместо да се бъзикам с тях им кажа, ОК, дайте да работим - какво ще предложат?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от proect
                  Не става въпрос за тарифите, а за това че нашите клиенти печелят от труда ни.
                  Най-високи са, защото сме най-добрите на пазара.
                  Ако искате най-добрия автомобил, и цените времето си, естествено ще си купите мерцедес, а именно ние предлагаме мерцедеса на финансовите услуги в България.
                  Тука става интересно.Не знам мома или момък си но ако можеше да си позволиш Мерцедес щеше да знаеш ,,че мерцедеса отдавна не е най-добрата кола.Мерцедеса е единствено име и имидж.Интересното е от къде ти дойде идеята да се сравнявате с Мерцедес след като нито имате име ,нито имидж.Не е заяждане просто опит
                  За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
                    Господи боже, прибери си вересиите, това бил Мерцедеса на финансовите услуги в България!!! Жалко за хубавата марка, дето се сравнявате с нея...
                    Да ти се обади някой от един кол-център, дето викат още 50 полувидиотени оператора, за да си запазят мижавата работа, и да не знае какво ти говори, но да държи много да ти продаде нещо, каквото и да е, ако това е най-добрата финансова услуга...
                    Защо не вземеш да се скриеш някъде и да не се показваш повече никога?!?
                    Е как защо ? Нали ако си напусне топличката работа в министерството на пропагандата, ще требва да ходи да копа картофи

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от proect
                      Не става въпрос за тарифите, а за това че нашите клиенти печелят от труда ни.
                      Най-високи са, защото сме най-добрите на пазара.
                      Ако искате най-добрия автомобил, и цените времето си, естествено ще си купите мерцедес, а именно ние предлагаме мерцедеса на финансовите услуги в България.
                      Господи боже, прибери си вересиите, това бил Мерцедеса на финансовите услуги в България!!! Жалко за хубавата марка, дето се сравнявате с нея...
                      Да ти се обади някой от един кол-център, дето викат още 50 полувидиотени оператора, за да си запазят мижавата работа, и да не знае какво ти говори, но да държи много да ти продаде нещо, каквото и да е, ако това е най-добрата финансова услуга...
                      Защо не вземеш да се скриеш някъде и да не се показваш повече никога?!?

                      Коментар


                      • На мене лично са ми звъняли поне 20 пъти от скапаната ви фирма да ме питат всеки път едно и също и всеки път ги отрязвам - добре де толкова ли е трудно да си отбележите кой ви е отрязал и да не го занимавате повече - и това ми било мерцедеса на фирмите

                        Първоначално изпратено от proect
                        Не става въпрос за тарифите, а за това че нашите клиенти печелят от труда ни.
                        Най-високи са, защото сме най-добрите на пазара.
                        Ако искате най-добрия автомобил, и цените времето си, естествено ще си купите мерцедес, а именно ние предлагаме мерцедеса на финансовите услуги в България.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
                          ...защото сме най-добрите на пазара....
                          В кое сте най-добрите? Може ли да коментираш финансовия отчет на ИП-то. Като сте толкова добри защо не си търгувате за собствена сметка за да си покриете загубите поне, ами трошите на хората парите?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от proect
                            ..., защото сме най-добрите на пазара.
                            .....
                            Как разбра това ?????
                            Only God Can Judge me...

                            Коментар


                            • Нямаше как просто и министерството на пропагандата да не се включи

                              @proect тебе затова ли ти плащат => да следиш форумите и като се появят "цветущи" теми и коментари по ваш адрес да ги оборваш. Требва да искаш повишение на заплатата, защото в интернет е пълно все с "доволни" ваши клиенти - бая работа ще трябва да имаш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от proect
                                Не става въпрос за тарифите, а за това че нашите клиенти печелят от труда ни.
                                Най-високи са, защото сме най-добрите на пазара.
                                Ако искате най-добрия автомобил, и цените времето си, естествено ще си купите мерцедес, а именно ние предлагаме мерцедеса на финансовите услуги в България.
                                100% глупост!
                                Вие сте единствените дето побъркахте софиянци (а и не само) с телефонен маркетинг. Това е всичко друго но не и сериозна фирма.

                                Гледай филма Бойлер руум и се скрии някъде.

                                Малко ми е жал, че спряхте да ми звънните да си дам ли номера
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X