IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Глобал Маркетс

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
    Уважаеми господи, нашите служители са ангажирани да търгуват за успешната ликвидност на клиентите ни. При първа възможност, ще решим въпроса с тези котировки. Ние не сме информационен сайт, а фирма която търгува с клиентски портфейл.
    дори няма да си направя труда да отговарям на тази глупост
    Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

    Коментар


    • нашите служители са ангажирани да търгуват за успешната ликвидност на клиентите ни

      Коментар


      • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
        не ме интересувате чак толкова много , та да си правя труда да идвам до офиса ви .
        а като юристка би трябвало да знаете, че твърденията трябва да могат да бъдат доказани. и след като хвърляте бомбата в публичното пространство, че сте брокера с най-много клиенти е редно и да го докажете с официален документ. иначе са празни приказки.
        Не е тук мястото да се хвалим, в безплатен форум Една бизнес среща на чаша кафе, само ще ви бъде от полза.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
          Уважаеми господи, нашите служители са ангажирани да търгуват за успешната ликвидност на клиентите ни. При първа възможност, ще решим въпроса с тези котировки. Ние не сме информационен сайт, а фирма която търгува с клиентски портфейл.
          Не съм Господ. Но съм достатъчно врял и кипял в бъкетски истории. Не бих се вързал по никакъв начин на въдицата ви. И спри се моля те, не ставай смешна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
            В кое сте най-добрите? Може ли да коментираш финансовия отчет на ИП-то. Като сте толкова добри защо не си търгувате за собствена сметка за да си покриете загубите поне, ами трошите на хората парите?
            Уважаеми господине, търгуваме и за наша сметка , управляваме и средства на клиенти.
            Заповядайте в нашите офиси и ще получите необходимата за вас информация, и ще се запознаете с нашите продукти, както и с новия ни фрайчайзинг продукт за наши партньори, които желаят да печелят от контактите си.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
              Уважаеми господине, заповядайте в нашия централен офис и ще получите необходимата информация за нас, ще се запознаете и с продуктите ни. Тук не е мястото да се хвалим!
              не ме интересувате чак толкова много , та да си правя труда да идвам до офиса ви .
              а като юристка би трябвало да знаете, че твърденията трябва да могат да бъдат доказани. и след като хвърляте бомбата в публичното пространство, че сте брокера с най-много клиенти е редно и да го докажете с официален документ. иначе са празни приказки.

              аз пък твърдя , че телефонистите ви са гола вода и не е нужно даже да го доказвам.достатъчно е да се спрете до ,произволен ваш служител в стаята, която умните хора наричат boiler room , когато е зает да 'зарибява' поредният клиент , за да разберете за какво говоря
              Last edited by NYSERookie; 24.02.2012, 20:49.
              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                Абе виж кво бе кифличке.... Я си влез на сайт и си погледни котировките от САЩ. Ебаси великите сте, дето давате котировки от преди година. Или да ви метнем едно оплакване за подвеждаща информация, ако изобщо имате някакъв лиценз.
                Уважаеми господи, нашите служители са ангажирани да търгуват за успешната ликвидност на клиентите ни. При първа възможност, ще решим въпроса с тези котировки. Ние не сме информационен сайт, а фирма която търгува с клиентски портфейл.

                Коментар


                • Извинявам се. Извинявам се и на mibova. Просто ми дойде повечко

                  Коментар


                  • Ебаси как сте улучили курс Евро/Долар

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                      реклама
                      нито съм служител на посредник , нито управлявам клиентски пари. та за реклама не може и дума да става. работя само с моите си средства .
                      просто много се изхвърли за успеваемост и разходи за информация и прочие простотии, които могат да впечатлят само пълен лаик.
                      мразя напористи търговци btw ,които не могат да ми дадат смислено обяснение , защо аджеба точно при вас трябва да инвестирам
                      тва за най-многото клиенти ше го повярвам ако ми цитираш достоверен официален източник. иначе е ала бала
                      Уважаеми господине, заповядайте в нашия централен офис и ще получите необходимата информация за нас, ще се запознаете и с продуктите ни. Тук не е мястото да се хвалим!

                      Коментар


                      • Contract Bid Ask
                        EUR/USD 1.347 1.347
                        USD/JPY 83.886 83.899
                        GBP/USD 1.602 1.602
                        USD/CHF 0.972 0.972
                        USA100/USD 1578.12 1580.12
                        USA500/USD 1161.88 1162.38
                        BASF/EUR 60.568 60.932
                        GOLD/USD 869.15 869.65
                        SILVER/USD 12.27 12.33
                        CRUDE OIL/USD 97.215 97.335

                        Коментар


                        • Symbol
                          Name
                          Last
                          Trade
                          Change
                          Volume
                          AMD ADV MICRO DEVICE 09.03.2011 8.68 -0.04% -0.46% 17578156
                          AMZN AMAZON COM 09.03.2011 168.47 -0.84% -0.50% 5026555
                          AXP AMER EXPRESS CO 09.03.2011 44.85 -0.26% -0.58% 3607256
                          BBY BEST BUY CO INC 09.03.2011 31.31 -0.16% -0.51% 4076991
                          DELL DELL INC 09.03.2011 15.385 -0.06% -0.37% 9177189
                          CSCO CISCO SYSTEMS 09.03.2011 18.035 -0.03% -0.19% 36338988
                          EP EL PASO CORP 09.03.2011 17.875 0.01% 0.03% 5822186
                          GE GENERAL ELEC CO 09.03.2011 20.5801 -0.07% -0.34% 35724892
                          HAL HALLIBURTON CO 09.03.2011 45.43 -0.08% -0.18% 4143856
                          HD HOME DEPOT INC 09.03.2011 37.595 0.15% 0.39% 5538141
                          HPQ HEWLETT-PACKARD 09.03.2011 42 -0.08% -0.18% 9843158
                          IBM INTL BUS MACHINE 09.03.2011 166.17 -0.69% -0.42% 6298135
                          INTC INTEL CORP 09.03.2011 21.03 -0.10% -0.48% 37451704
                          JNJ JOHNSON&JOHNSON 09.03.2011 60.52 -0.14% -0.23% 5038064
                          MSFT MICROSOFT CP 09.03.2011 25.7 -0.10% -0.37% 27113068
                          ORCL ORACLE CORP 09.03.2011 32.67 -0.23% -0.69% 11715237
                          WMT WAL-MART STORES 09.03.2011 52.61 -0.16% -0.30% 7521681
                          YHOO YAHOO INC 09.03.2011 17.4425 0.04% 0.24% 18404660

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
                            Виждам че има целенасочена кампания срещу нас. Но факт е че нито един наш клиент не се е оплакал че е загубил пари, и при положение че имаме най-много клиенти в България, това говори само по себе си.
                            Явно в момента си правите безплатна реклама на наш гръб, това не е добър стил госодине.
                            Абе виж кво бе кифличке.... Я си влез на сайт и си погледни котировките от САЩ. Ебаси великите сте, дето давате котировки от преди година. Или да ви метнем едно оплакване за подвеждаща информация, ако изобщо имате някакъв лиценз.
                            Last edited by mibova; 24.02.2012, 20:35.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dosadnik
                              Google е на друго мнение

                              Global Market Invest - нов начин за измама?

                              Активни потребители - телефонен тормоз от Global markets services

                              Измамите по празниците. Съветите на МВР | Dnes.bg Новини

                              Глобал Маркетс ООД тормоз | Финанси, Икономика | Излъган.ком

                              Глобал маркет-притеснения без край... - Форум Инвестор.БГ

                              Това само от първата страница

                              Уважаеми господине, аз съм и юристка на фирмата, мога да ви уверя че може би дрогирани и пияни хора, може би и деца пишат в безплатни интернет места, това е повече от несериозно. А е много вероятно и нашите конкуренти, да си служат с мръсни методи за нашето публично омаскаряване.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
                                Виждам че има целенасочена кампания срещу нас. Но факт е че нито един наш клиент не се е оплакал че е загубил пари, и при положение че имаме най-много клиенти в България, това говори само по себе си.
                                Явно в момента си правите безплатна реклама на наш гръб, това не е добър стил госодине.
                                реклама
                                нито съм служител на посредник , нито управлявам клиентски пари. та за реклама не може и дума да става. работя само с моите си средства .
                                просто много се изхвърли за успеваемост и разходи за информация и прочие простотии, които могат да впечатлят само пълен лаик.
                                мразя напористи търговци btw ,които не могат да ми дадат смислено обяснение , защо аджеба точно при вас трябва да инвестирам
                                тва за най-многото клиенти ше го повярвам ако ми цитираш достоверен официален източник. иначе е ала бала
                                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X