IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Глобал Маркетс

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ивайло русев Разгледай мнение
    Прадлагам да внеса една сума от 5000лв.....в брокер по ваш избор...........всяка вечер в 20.00 копипейст на текущото салдо във този форум.Приемам текуща загуба до 30% заради експеримента, оттам насетне закривам позицийките и сменям паролката.Ако сте толкова професионалисти и с такава сума можете да се докажете,което ще затвори устата на критиците ви.Срещу това искам гаранция с някакво движимо имущество примерно автомобила на шефа ви паркиран в моя гараж /ако си струва/,за да не ми се обяснява някой после как ама то така стана ,ама нещата ще се оправят.Печалбата е изцяло за вас но искам гаранции за главницата.МИСЛЕТЕ И ПРЕДЛАГАЙТЕ ВАРИАНТИ.
    много яко
    а каката вземаш ли като гаранция
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Русев,
      ти в кое ИП работиш бе гад такава ? що ги злепоставяш ? те са професионалисти и плащат хиляди леФове за анализи всеки месец , па ти гадино гаранции им искаш
      то така къде ша му излезе края а? на сулю и пулю гаранции да дават накрая шефчетата ше требе ляб и сол само да нагъват
      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
        Хайде, почна се! Регистрират се колегите тук, за да ни очернят...
        Ако има потенциални наши клиенти тук, моля запомнете!
        Това е безплатен анонимен форум и всеки си пише каквото му дойде наум!!!
        Ако искате сериозни разговори, те стават само в фирмен офис, с документи, писменни процедури, договори, доказателства и тн.
        Прадлагам да внеса една сума от 5000лв.....в брокер по ваш избор...........всяка вечер в 20.00 копипейст на текущото салдо във този форум.Приемам текуща загуба до 30% заради експеримента, оттам насетне закривам позицийките и сменям паролката.Ако сте толкова професионалисти и с такава сума можете да се докажете,което ще затвори устата на критиците ви.Срещу това искам гаранция с някакво движимо имущество примерно автомобила на шефа ви паркиран в моя гараж /ако си струва/,за да не ми се обяснява някой после как ама то така стана ,ама нещата ще се оправят.Печалбата е изцяло за вас но искам гаранции за главницата.МИСЛЕТЕ И ПРЕДЛАГАЙТЕ ВАРИАНТИ.

        Коментар


        • предлагам да оженим Черкезов за proect и да ги пратим на меден месец в монголия примерно
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
            Кумунизма умря, свиквайте!
            Бе ти наистина ли си юрист?То бива неграмотност,ама чак пък толкова..... Че и ,,господин'' си го съкратила като ,,гн.'' Как въобще пишеш официални писма и документи не ми го побира акъла!!!!

            Коментар


            • Дамата с нестандартната снимка всъщност се опитва да докаже, че твърдението, че нямало лоша реклама не е вярно
              "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                пичове това е лудия черкезов маскиран на куха лейка
                Да си имаме уважението, аз съм високо уважаван и дори не бих си позволил да бъда съдружник в подобна компания, колкото и печеливша да е тя.
                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
                  Поствам едно интервю с гн.Кочалка, нашият директор.

                  "Има стотици оплаквания от граждани срещу "Глобал маркетс" за телефонен тормоз, както и форум с критични за дружеството мнения. Как ще коментирате? "

                  ....

                  http://www.dnevnik.bg/biznes/intervj...s_opitvame_se/

                  П.П.
                  Ако действително имаше оплаквания срещу нас от клиенти, отдавна да са ни взели лиценза! Но не би! Всичко идва от агресивната конкуренция, за която не същуствуват добродетели като честност и почтенност!
                  е само един ли е форума с критичните мнения, защото и в офроуд форума има много "положителни отзиви за вас"

                  значи последно да попитам каква е схемата на работата ви:
                  -пускате обява за финансов анализатор, които подаде е поканен на интервю е и одобрен да започне анализатор, всъщност - телефонист(работи се без пари и договор)
                  - човека започва да звъни и да предлага акции без да спазва никакви етични норми и правила и да има някакви познания в областа - може да казва че разполага с вътрешна информация, печалбите са сигурни и тн. от сорта няма никакъв риск

                  единственото, което трябва да направят хората е да запишат няколко разговора
                  и ще се отървете от лиценза
                  Last edited by ceneto; 27.02.2012, 13:49.
                  “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                  Коментар


                  • пичове това е лудия черкезов маскиран на куха лейка
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
                      Админа нема ли да се земе У ръцЕ....... Таа е налазила сумА ти теми.......
                      След като имате лични проблеми с мен, може да си организираме среща и да ги решим, не е нужно да ревете постоянно като разглезено хлапе, колко съм лоша и как не трябвало да пиша в други теми...
                      Кумунизма умря, свиквайте!

                      Коментар


                      • Админа нема ли да се земе У ръцЕ....... Таа е налазила сумА ти теми.......

                        Коментар


                        • Душке, вземи се скрий, че тези простотии дето ги ръсиш са доста кухи и несъстоятелни.
                          А ако искаш статийка за мизериите Ви веднага мога да тия уредя. И ще я качвам всеки ден.
                          Много мразя когато животни като вас си мислят, че българите са аборигени и лапат доматите с колците напреко.

                          Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
                          Поствам едно интервю с гн.Кочалка, нашият директор.

                          "Има стотици оплаквания от граждани срещу "Глобал маркетс" за телефонен тормоз, както и форум с критични за дружеството мнения. Как ще коментирате? "

                          - Не съм виждал този форум. Знам, че има някакви оплаквания, но те са срещу "Глобал маркетс сървисиз" и нямат нищо общо с нас. Това е напълно различна история.

                          Според информацията ни точно "Глобал маркетс" е фирмата, която месеци наред предлага на потребители по телефона да инвестират 50 хил. долара в атрактивни акции?

                          - Ние имаме лиценз от Комисията за финансов надзор, под неин контрол сме и в тази връзка няма как да правим нещата, за които ни обвиняват в тези форуми. Не съм чел оплакванията, но съм убеден, че ако го направя, ще намеря неща, които не са съвсем верни. Чух от мои служители, че пишат за нас, че едва ли не сме мафия. Чудя се как е възможно един регистриран инвестиционен посредник да е мафия? Това е невъзможно. Има закон в ЕС, който се нарича MiFid, и всеки трябва да го спазва. В нашата дейност една грешка може да ти коства бизнеса за цял живот. Отнемат ти лиценза и вече не можеш да оперираш. Освен в България аз имам лиценз за брокерска дейност още в Чехия и САЩ.

                          http://www.dnevnik.bg/biznes/intervj...s_opitvame_se/

                          П.П.
                          Ако действително имаше оплаквания срещу нас от клиенти, отдавна да са ни взели лиценза! Но не би! Всичко идва от агресивната конкуренция, за която не същуствуват добродетели като честност и почтенност!

                          Коментар


                          • Тея освен по телефона, вече почват да тормозят и в мрежата....

                            Отначалото на годината имам три обаждания.....

                            Коментар


                            • Поствам едно интервю с гн.Кочалка, нашият директор.

                              "Има стотици оплаквания от граждани срещу "Глобал маркетс" за телефонен тормоз, както и форум с критични за дружеството мнения. Как ще коментирате? "

                              - Не съм виждал този форум. Знам, че има някакви оплаквания, но те са срещу "Глобал маркетс сървисиз" и нямат нищо общо с нас. Това е напълно различна история.

                              Според информацията ни точно "Глобал маркетс" е фирмата, която месеци наред предлага на потребители по телефона да инвестират 50 хил. долара в атрактивни акции?

                              - Ние имаме лиценз от Комисията за финансов надзор, под неин контрол сме и в тази връзка няма как да правим нещата, за които ни обвиняват в тези форуми. Не съм чел оплакванията, но съм убеден, че ако го направя, ще намеря неща, които не са съвсем верни. Чух от мои служители, че пишат за нас, че едва ли не сме мафия. Чудя се как е възможно един регистриран инвестиционен посредник да е мафия? Това е невъзможно. Има закон в ЕС, който се нарича MiFid, и всеки трябва да го спазва. В нашата дейност една грешка може да ти коства бизнеса за цял живот. Отнемат ти лиценза и вече не можеш да оперираш. Освен в България аз имам лиценз за брокерска дейност още в Чехия и САЩ.

                              http://www.dnevnik.bg/biznes/intervj...s_opitvame_se/

                              П.П.
                              Ако действително имаше оплаквания срещу нас от клиенти, отдавна да са ни взели лиценза! Но не би! Всичко идва от агресивната конкуренция, за която не същуствуват добродетели като честност и почтенност!

                              Коментар


                              • Отиди в офиса им

                                Вземи си един инструмент с който да ги посъветваш. Инструмента с който се секът дърва.

                                Коментар

                                Working...
                                X