IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам 200х Евро по Банките! Алтенатива? Дайте мнение!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да ти ги управлява ПЕКА

    Коментар


    • Първоначално изпратено от imam200 Разгледай мнение
      Имам една сума в Евро която взех от продажба на недвижим имот. Сега малко ме е яд че го продадох защото вземах горе доле добър наем. Но нещо се подлъгах по това че на едно място капитал не се държи, а и ситуацията виждате каква е,излиза ми наематела и после лошо... Гледах някакви имоти с по добра доходност по Източна Германия ,после установих че там също не е добре... Сигурно доста от вас ще ме метнат сега на транжорната.Свежо месо за разфасовани! Но за тези които имат какво наистина да кажат като идеи или съвет ще съм благодарен много!!
      Аз пък взимам безплатен акъл, от сек'ви форуми и от 200К благодарение на филантропията на прохождащите финансисти ги направих 20 милиона и сега се чудя кой да питам, че конкуренция се е навъдила

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Hunter of fools
        Дай повече инфо по въпроса.
        Кои са тези акции?
        Въпроса не е бъзик!
        "да гуши по 50 бимберици на година"....В рамките на жаргона това изречение може да се тълкува така:Доверителя ще има всика година по 50 цицини от удряне на главата в стената от ярост по платения "пазарен риск"А комисионната си е суха пара ,добронамерено прибрана p.s В една прогноза на инвеститор Втора финансова борса с седалище в Волуяк в първата си година наистина ще раздава дивиденти!!!;-)) Императоре,ще ни зарадваш,ако направиш едно показно тук с виртуален портфейл 200K -хоризонт-разкешване след две години.Така може и да инициираш "растежа на Белия лебед"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Нямаше ли тема - имам 20К, 40К и т.н....какво да ги правя......?
          На подигравка ми прилича....
          Погледни темите - каква кола, часовник и жена подхождат на голям инвеститор и действай.......
          И аз това си рекох, Чичов - някой ни тества... бъзика един вид.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Нямаше ли тема - имам 20К, 40К и т.н....какво да ги правя......?
            На подигравка ми прилича....
            Погледни темите - каква кола, часовник и жена подхождат на голям инвеститор и действай.......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от plamen58 Разгледай мнение
              Чета съвети за инвестирени в БФБ.Това платени публикации ли са?Или мнения на лузъри?По-добре си изхарчете парите октколкото да ги подарявате на пазар ,на който печелят само "инсайдърите"!Тук е пълно със заблудени овчици!
              Приятелю, не говори идиотщини - с тия 200 евробимберици мога да спретна на човека такъв портфейл, че да гуши по 50 бимберици на година САМО от дивиденти !!! Е, това мисля, че е добра печалба като за лузър !!!
              А ако в един момент БФБ направи дубъл на индексите, нещо което някой ден неминуемо щес тане, защото дебилът борисов и свитата му идиоти няма вечно да останат на власт? А ако Софикс стигне до 800 (нещо съвсем в реда, на нещата, щом сме го виждали почти на 2 000) ??? Тогава нашият човек ще се събуди милионерин и ще благодари на бога, че не е послушал тебе и тия като тебе !!!
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                Само не влизай на БФБ.

                Влез на истинската борса, с тези пари можеш да си отвориш акаунт директно в SaxoBank. Правиш си там един акаунт да речем с 20 000 и започваш да се учиш, на акции и CFD-та, а може и на форекс (те имат всичко).

                БФБ-то има само една посока.......... да ти вземе паричките и да ги даде на тези с дебелите вратлета.
                С първото съм съгласен, но за да са печалбите плод на умения, а не на късмет, за там трябва многооооо обучение и постоянно следене на изказвания, хиляди отчети, онлайн новини и т.н. Иначе явно, че са по-стойностни и добри от БФБ.

                Да, целта на всички, включително и на Саксо банк /не само на хората с големи вратлета/ е да ти вземе парите, тук е умението ти да не го позволиш. По-кофти е, не казвам друго, но не всичко .......

                Коментар


                • Само не влизай на БФБ.

                  Влез на истинската борса, с тези пари можеш да си отвориш акаунт директно в SaxoBank. Правиш си там един акаунт да речем с 20 000 и започваш да се учиш, на акции и CFD-та, а може и на форекс (те имат всичко).

                  Останалите пари си ги остави в банката, споко Еврото няма да изчезне. Ако толкова се страхуваш раздели ги на две, половината в Евро, половината в долари.


                  От собствен бизнес няма никакъв смисъл, само ще потрошиш парите, риска реално е по висок отколкото на борсата. От недвижими имоти в България също....... не видя ли последното преброяване, колко още време ще мине и от жилища няма да има никаква нужда........ то и сега са в повече извън големите градове.



                  Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                  Бърз въпрос: според теб БФБто има само една посока на движение?
                  Бе-ееее-ееее-ее-ееееееее - това е въпросът, зададен на нашият си език , за да могат и другите овчици да го прочетат
                  БФБ-то има само една посока.......... да ти вземе паричките и да ги даде на тези с дебелите вратлета.

                  Коментар


                  • http://www.youtube.com/watch?v=sVm2d...&feature=g-all

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от plamen58 Разгледай мнение
                      Чета съвети за инвестирени в БФБ.Това платени публикации ли са?Или мнения на лузъри?По-добре си изхарчете парите октколкото да ги подарявате на пазар ,на който печелят само "инсайдърите"!Тук е пълно със заблудени овчици!
                      Бърз въпрос: според теб БФБто има само една посока на движение?
                      Бе-ееее-ееее-ее-ееееееее - това е въпросът, зададен на нашият си език , за да могат и другите овчици да го прочетат

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от plamen58 Разгледай мнение
                        Чета съвети за инвестирени в БФБ.Това платени публикации ли са?Или мнения на лузъри?По-добре си изхарчете парите октколкото да ги подарявате на пазар ,на който печелят само "инсайдърите"!Тук е пълно със заблудени овчици!
                        на крива ракета...космоса и крив

                        не всичко на БФБ е junk !
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • БФБ-Junk

                          Чета съвети за инвестирени в БФБ.Това платени публикации ли са?Или мнения на лузъри?По-добре си изхарчете парите октколкото да ги подарявате на пазар ,на който печелят само "инсайдърите"!Тук е пълно със заблудени овчици!
                          Никой не е по-силен от пазара!

                          Коментар


                          • http://www.bloomberg.com/news/2011-1...s-support.html

                            Просто както едно време долара беше 2 50 за лев а сега е 1.45. Еврото може да се изравни та дори и да стане по евтино от долара.

                            Коментар


                            • Мениш ги в долари, ся долара ше остане в сянаката на еврото според мен поне и другата година тва значи, че ако ФЕД не напраи облекчение долара трябва да се представи добре. Сега не сме като 2008 там имаше криза на ликвидация(хората продаваха сичко за маргин изисквания) сега има достатъчно кинти но има криза на доверието .А в по дългосрочен план бих обмислил недвижимо имущество или злато.Личните ми спестявания са в $
                              Last edited by kostas19; 12.12.2011, 16:05.

                              Коментар


                              • Дърпаш ги на по пачки то по 2 лева. Правиш една пирамида от тях, викаш всички медии и ги запалваш ритуално като форма на протест срещу избиването на китовете например

                                Ще влезеш във всички световни новини

                                Коментар

                                Working...
                                X