IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам 200х Евро по Банките! Алтенатива? Дайте мнение!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Точно когато всички те съветват да не купуваш на борсата, тогава е най-доброто време

    Пък и какво да ти каже някой, който си е загубил парите тук и борсата му крива

    А най-добре слушай себе си!
    Мнението не е препоръка за сделки!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
      ....... то можеш да вземеш назаем още 800 000 евро и да си купиш акции на ................... и тъй като съм 100 процента сигурен че няма да купиш и една акция на .................. съвета ми е след известно време да видиш какви са цените при.................. и тогава пак ще си лафиме ако искаш. За човек който не иска мойта препоръка , естествено написаното не е препоръка за каквото и да е било.
      С уважение и съчувствие към още един, който не се е освободил навреме от "инвестицията" си... ,не че аз съм го сторил по върховете... (самокритично)..., но когато човек "печели" и се кефи на целият свят..., па се разтапя от блаженство, като не може да откъсне поглед от монитора..., па въображението му чертае най-най-примамливите картини на тоя свят..., па....

      От поста ЕДИНСТВЕНО ми направи впечатление НЕПОКОЛЕБИМАТА УВЕРЕНОСТ на НЕОПРЕДЕЛЕНОТО - след известно време...

      То (МЕ) зарежда с див оптимизъм, оптимизмът на очакването гъделичка най-нежните струни на моята алчност...

      Ще приключа със същият оптимизъм: след известно време..., амин! ...
      "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
        Гоподине Imam200, аз мисля че ти след като питаш какво да правиш с парите си , имаш проблем и той е в това , че ти не можеш да прецениш кой от съветите които получаваш е добър и кой не струва,така че аз съм почти сигурен че ти няма да послушаш най-добрите съвети и няма да се изненадам ако прегърнеш като свой избор един от най-лошите съвети който получиш.След като си се набутал веднъж при
        IPO това показва ,че имаш лоша преценка какво да правиш с парите си и няма да се спреш на най-добрите инвестиции за момента.Освен това ти трябва да се самоопределиш какъв тип инвеститор си-дали искаш да спечелиш доста пари или си инвеститор който повече се страхува да не загуби пари.Тези които се страхуват да не загубят пари са около 90 % от всички инвеститори и мисля че ти в момента си точно такъв тип инвеститор и затова най-добре за теб е да инвестираш пак в имоти и дори мога да ти посоча имот който след няколко години можеш да продадеш с добра печалба.Ако си обаче от другите 10 процента то можеш да вземеш назаем още 800 000 евро и да си купиш акции на Синергон холдинг и тъй като съм 100 процента сигурен че няма да купиш и една акция на Синергон съвета ми е след известно време да видиш какви са цените при Синергон и тогава пак ще си лафиме ако искаш. За човек който не иска мойта препоръка , естествено написаното не е препоръка за каквото и да е било.
        Абе не ви ли е ясно ,че човека бъзика радиото,...може някой да даде рационална идея.По форумите ментор не се търси!
        Животът е дар от бога за изживяване, а не план за изпълнение!

        Коментар


        • Гоподине Imam200, аз мисля че ти след като питаш какво да правиш с парите си , имаш проблем и той е в това , че ти не можеш да прецениш кой от съветите които получаваш е добър и кой не струва,така че аз съм почти сигурен че ти няма да послушаш най-добрите съвети и няма да се изненадам ако прегърнеш като свой избор един от най-лошите съвети който получиш.След като си се набутал веднъж при
          IPO това показва ,че имаш лоша преценка какво да правиш с парите си и няма да се спреш на най-добрите инвестиции за момента.Освен това ти трябва да се самоопределиш какъв тип инвеститор си-дали искаш да спечелиш доста пари или си инвеститор който повече се страхува да не загуби пари.Тези които се страхуват да не загубят пари са около 90 % от всички инвеститори и мисля че ти в момента си точно такъв тип инвеститор и затова най-добре за теб е да инвестираш пак в имоти и дори мога да ти посоча имот който след няколко години можеш да продадеш с добра печалба.Ако си обаче от другите 10 процента то можеш да вземеш назаем още 800 000 евро и да си купиш акции на Синергон холдинг и тъй като съм 100 процента сигурен че няма да купиш и една акция на Синергон съвета ми е след известно време да видиш какви са цените при Синергон и тогава пак ще си лафиме ако искаш. За човек който не иска мойта препоръка , естествено написаното не е препоръка за каквото и да е било.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

            БФБ-то има само една посока.......... да ти вземе паричките и да ги даде на тези с дебелите вратлета.
            съгласен съм че БФБ-то има една посока , но можеш ли да ми опишеш с някакъв пример как става вземането на парите ми и даването им на тези с дебелите вратове...Интересно ми е , пък и човек като знае за детайлите на риска може да се опази от него...

            Коментар


            • Абе големи зевзеци се навъдихте. Затуй, аз ще постъпя гадно и ще му река:
              - Погледни накъде води подписът ми /за невнимавалите, въведох промяна по същество, споко/ и инвестирай в иновации, които носят практическа полза на милиони клиенти всеки ден, за да стрижеш милиарди. Риск че има, има, но...
              ...Но, и всички останали варианти, които ти предлагат, са изтъркани и не зависят толкова от теб, колкото от благоволението на Случая. По своите проекти мога да представя доп.инфо, ако поискаш.

              А ти продължавай да ги пробваш - не виждам от всички някой да предложи досега нещо по-читаво.
              /сОри, момчета /
              Last edited by Pyramid; 12.12.2011, 22:45.

              Коментар


              • Земеделска земя...
                Поливна.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Разумно !!!
                  Щом е продал имот, имот да купи.....
                  Още по-разумно да разпредели. 70 евробимберици за имот, 30 бимберици за златце, сребърце, платинчичка, паладийчец, танзанитченца и цаворитченца, 100 бимберици на борсичката.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    ...впрочем защо не и дом? За 50-70 евробимберици човекът вече може да си намери нелош такъв в центърът на София - на място, дето празен няма как да остане...
                    Разумно !!!
                    Щом е продал имот, имот да купи.....

                    Коментар


                    • ...впрочем защо не и дом? За 50-70 евробимберици човекът вече може да си намери нелош такъв в центърът на София - на място, дето празен няма как да остане...

                      Или няколко ей-таквиз:



                      Или пък няколко таквиз:

                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kostas19 Разгледай мнение
                        200к гага може да ни базика ама не забравяй, че бойко(пожарникар/ дебела глава) е милярдер...Така, че не е сигурно
                        Да бе, да....
                        Човека каза, че му е малка заплатата, ти за милиардер го цаниш.....

                        Коментар


                        • 200к гага може да ни базика ама не забравяй, че бойко(пожарникар/ дебела глава) е милярдер...Така, че не е сигурно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Да ти ги управлява ПЕКА

                            И аз щях да го дам този съвет...., но като си помислих какво ще се случи с парите на човека, се отказах.....
                            Да се обеси със светещи връзки и панделки.....мерси....

                            Коментар


                            • Минаващ - какъв комисион бе - аз да не съм инвестиционен посредник?

                              Ловецов - това е доходност около 12.5% на година... смяташ ли го невъзможно? Към моментът ГАРАНТИРАНИЯТ дивидент от Софком, СЛЕД данък дивидент е 13% !!!
                              Добави по-рисковата и малкотиражна акция Меком - привилегирована - с почти 20% дивидентна доходност, Софарма Трейдинг, отдето могат да паднат поне 10-11%, Феър плей пропъртис - откъдето също ще изпаднат 13-14%, Софарма имоти (може би 7-8%), Софком - обикновени (към 15%, ако раздадат обичайния дивидент от 1 кинт)... Дали не може от 400 бимберици да се вземат 50 бимберици дивидент?

                              Ъ р м ? ? ?



                              А може би някой не е разбрал, че човекът има 200 еврови бимберици, а аз говоря за 50 бимберици левови дивидент...
                              Last edited by Императорът; 12.12.2011, 20:07.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                на крива ракета...космоса и крив

                                не всичко на БФБ е junk !
                                Правилно, защото самото БФБ е най-големият junk

                                Коментар

                                Working...
                                X