IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам 200х Евро по Банките! Алтенатива? Дайте мнение!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пелети

    Цех за пелети излиза между 40000 и 60000 евро(капацитет 100-200 тона).Един тон лежи 200 лева, а се продава на дребно в София 360-400.При интерес пиши на лични, че не ми се пишат фермани.
    Last edited by isuxandu; 20.12.2011, 23:31.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от imam200 Разгледай мнение
      Снощи в изблик на егоцентризъм съм се изцепил малко повече,тоест казал съм истината със лек нюанс на величие!!! Типично за всеки човек на които му обърнат малко внимание.

      Но това не беше майтап,нито лъжа, но по въпроса как става.Отговорите са два: първи вариант с пари,втори вариант с много пари!! И никакво значение какъв ти е външният вид, определено аз не съм за списание! По лошото беше че бях решил да се пробвам дали мога 10!!! Човешката простотия е безгранична понякога )) Но иначе при първия вариант тотала беше 500 Евра при втория вариант отива 1000 и нагоре... Материален свят!!


      После антибиотиците помогнаха ли или ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от imam200 Разгледай мнение
        ...
        Към 4i4O "Погледни темите - каква кола, часовник и жена подхождат на голям инвеститор и действай" ..... за жените признавам си слабост са ми но си намерих свястна за сега ,навремето като стигнах до 6 на ден не открих такава която има нещо по различно в бикините си,а умните са рядкост!! Така че тези варианти за сега отпадат!!...

        ......но пък истината има много лица. Всеки търси своята! А реално тя е само една!!
        Наздраве! Не пропускайте с хубавият обяд и чашата червено вино!

        Ще допълня част от горният цитат с моите впечатления (и прозрения)...

        ..."слабост" (в смисъл - влечение към жените) - не е точно определение: там - или имаш интерес, или го нямаш..., природно е заложено в мъжа, но "слабост" е силно казано... Може би - "оправдан интерес" - да търсиш партньорКА, но каква?...

        ... "свястна за сега"... е точно определение...

        ...партньорКА, но каква: "свястната за сега" - също няма нещо "по-различно в бикините (прашките) си", но пък... "умните са рядкост"...Умните в никакъв случай не са "хитрите", но "умните" пък са страхотно чувствителни (в случая нямам предвид чувствени, което не е изключено)... и докачливи... Кофти-докачливи, независимо от основанията на мъжа...

        ... "истината има много лица. Всеки търси своята!"... е много точно определение, но "умните (жени..., ако ги има..., лично аз съм срещал такива...)" рядко се съобразявят с нея...

        ..."А реално тя (истината) е само една!!"... това не е вярно твърдение, ако се отнася за мнението на повече от един човек...

        Това е личното ми мнение...

        Една е истината, само и единствено, когато казваме "наздраве" на хората, ако го казваме от сърце! Отговорът е идентичен...
        "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

        Коментар


        • Ааа..., и да махаш еврата, щото лошо може да пропаднат...
          Мнението не е препоръка за сделки!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от imam200 Разгледай мнение
            BOBAN1 - "ама я ти кажи как го постигна това....6 на ден....Малиииии....Дай боже всекиму.."

            Снощи в изблик на егоцентризъм съм се изцепил малко повече,тоест казал съм истината със лек нюанс на величие!!! Типично за всеки човек на които му обърнат малко внимание.

            Но това не беше майтап,нито лъжа, но по въпроса как става.Отговорите са два: първи вариант с пари,втори вариант с много пари!! И никакво значение какъв ти е външният вид, определено аз не съм за списание! По лошото беше че бях решил да се пробвам дали мога 10!!! Човешката простотия е безгранична понякога )) Но иначе при първия вариант тотала беше 500 Евра при втория вариант отива 1000 и нагоре... Материален свят!!
            Ти явно се самонаблюдаваш и добре се преценяваш,което говори за нарцисизъм,но и критичен.А самият анонс 200к сам по себе си е надигане на пръсти.Абе всички сме подвластни на хвалбата,която обаче като се замислиш е напълно излишна,понеже пари,любов и кашлица не могат да се скрият...Нали!!
            Животът е дар от бога за изживяване, а не план за изпълнение!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              импе,
              половината от описаните от теб дружества са ниско ликвидни и не можеш да наместиш 5К, а камо ли 25 -50

              поздрави

              Може, може... само трябва повече време... е, привилегированите саламаджийски са малко, вярно е. Разбира се, портфийлът за 200 евробимберици трябва да се допълни и с някои други компании, които тоже снасят дивидент, макар и по-скромен, но са по-ликвидни... то и затуй се спрях на прогнозна дивидентна доходност от около 12% - ако можеше човекът да накупи неограничено количество от изброените от мене книжа, доходността му щеше да е по-висока...
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Мене пък ми стана чудновато защо тия, дето твърдяха, че от 400 евробимберици не могат да се докарат 50 бегебимберици дивидент на БФБ, не отговориха на постът ми, в който обясних как точно може да стане това.
                импе,
                половината от описаните от теб дружества са ниско ликвидни и не можеш да наместиш 5К, а камо ли 25 -50

                поздрави
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Мене пък ми стана чудновато защо тия, дето твърдяха, че от 400 евробимберици не могат да се докарат 50 бегебимберици дивидент на БФБ, не отговориха на постът ми, в който обясних как точно може да стане това.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от imam200 Разгледай мнение
                    BOBAN1 - "ама я ти кажи как го постигна това....6 на ден....Малиииии....Дай боже всекиму.."

                    Снощи в изблик на егоцентризъм съм се изцепил малко повече,тоест казал съм истината със лек нюанс на величие!!! Типично за всеки човек на които му обърнат малко внимание.

                    Но това не беше майтап,нито лъжа, но по въпроса как става.Отговорите са два: първи вариант с пари,втори вариант с много пари!! И никакво значение какъв ти е външният вид, определено аз не съм за списание! По лошото беше че бях решил да се пробвам дали мога 10!!! Човешката простотия е безгранична понякога )) Но иначе при първия вариант тотала беше 500 Евра при втория вариант отива 1000 и нагоре... Материален свят!!

                    Коментар


                    • BOBAN1 - "ама я ти кажи как го постигна това....6 на ден....Малиииии....Дай боже всекиму.."

                      Снощи в изблик на егоцентризъм съм се изцепил малко повече,тоест казал съм истината със лек нюанс на величие!!! Типично за всеки човек на които му обърнат малко внимание.

                      Но това не беше майтап,нито лъжа, но по въпроса как става.Отговорите са два: първи вариант с пари,втори вариант с много пари!! И никакво значение какъв ти е външният вид, определено аз не съм за списание! По лошото беше че бях решил да се пробвам дали мога 10!!! Човешката простотия е безгранична понякога )) Но иначе при първия вариант тотала беше 500 Евра при втория вариант отива 1000 и нагоре... Материален свят!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от imam200 Разгледай мнение
                        Към Йосиф - "щом си допрял до този форум за съвет ..съчувствам ти..." само приятелски въпрос ,добре аз съм опрял, а ти ми съчустваш ама като гледам доста време си отделил да пишея тук из форума има няма СКРОМНИТЕ 3,927 Мнения!!! Нещо не те разбирам теб?? Ама приятелски те питам,сега много лесно е да почнем да се сечем един друг!!
                        така е правилно си забелязал......Но явно не си прочел безбройните ми мнения за този форум , но за теб специално ще повторя:
                        Този форум е място за лакардии , чесане на езици и мерене на пишки..... и ако ти си мислиш друго значи си за съчувствие ..... без лоши чувства....

                        Коментар


                        • [,навремето като стигнах до 6 на ден не открих такава която има нещо по различно в бикините си,а умните са рядкост!! Така че тези варианти за сега отпадат!!



                          Аз няма да ти давам акъл къде да си вложиш парите....ама я ти кажи как го постигна това....6 на ден....Малиииии....Дай боже всекиму....

                          Коментар


                          • А-а-а-а - Хиксигреков - ного правилна мисъл !!!
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Още един съвет от мен: Изчакай да се понатрупа джакпот в Тотото и инвестирай 100k във фишове

                              Коментар


                              • Момчета голямо благодаря на всички които са отговорили на моят въпрос. Включително и на тези които са ме понападнали. Но това е нормално,акулите като надушат кръв са свирепи иначе си плуват спокоино оглеждат се, все едно са на зеленчукова диета ,но както и да е!!! ))

                                Към Йосиф - "щом си допрял до този форум за съвет ..съчувствам ти..." само приятелски въпрос ,добре аз съм опрял, а ти ми съчустваш ама като гледам доста време си отделил да пишея тук из форума има няма СКРОМНИТЕ 3,927 Мнения!!! Нещо не те разбирам теб?? Ама приятелски те питам,сега много лесно е да почнем да се сечем един друг!!

                                Към 4i4O "Погледни темите - каква кола, часовник и жена подхождат на голям инвеститор и действай" Много ме изкефи този коментар,мога да кажа само че през ръцете ми минаха коли за доста пари все скъпи,не ме тригват вече кои знае колко приятелче,часовник си купих като се вадиха лесно пари дадох 5х доволен съм не ми трябва нов, за жените признавам си слабост са ми но си намерих свястна за сега ,навремето като стигнах до 6 на ден не открих такава която има нещо по различно в бикините си,а умните са рядкост!! Така че тези варианти за сега отпадат!!



                                Към Кiro - Кой е тоя ПЕКА? Може пък да се разберем нещо!! ))

                                Към Pyramid - Дай инфо за твоите проекти,можем да помислим? За мислене поне за сега данък не плащаме!! Туко виж пожарникаря измисли нещо и по тоз въпрос!!!


                                Към Money Maker - Добър психолог си браво наистина! Но пък може и да не съм точно от 90% кои знае!! ))

                                Разбира се както казва Playmen базикам радиото естественно,но пък истината има много лица. Всеки търси своята! А реално тя е само една!!

                                Коментар

                                Working...
                                X