IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стандарт инвестмънт

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
    че и сами си плащали такса смет. Че те собственик ли са или наемател.
    че кой искаш да плаща такса смет, ако не наемателите???

    собственика си плаща данък сгради понеже е собственик на имот, а такса смет си плащат тези дето правят боклук и си хвърлят боклука в контейнерите

    моите наематели от 15 години си плащат такса смет и никой не е възразил, а това, че някои наемодатели не са се сетили да включат съответната точка за такса смет в договора за наем си е за тяхна сметка
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
      Ако някой ми каже как за 300-те квадрата офис, който имат плащат по над 30000 лева наем. Бил съм в него и го казвам от пръв поглед. Алооо, това са по 100 кинта на квадрат, че и сами си плащали такса смет. Че те собственик ли са или наемател.

      Супер надълбоко мирише тука на едни пари от строителя към шефовете на Стандарт и после мегависок наем наобратно, за сметка на дружеството. И някъде се къса веригата.
      Ха ха , сефте им е на "професионалистите" , а при рекламата как ли е ?

      Коментар


      • Ако някой ми каже как за 300-те квадрата офис, който имат плащат по над 30000 лева наем. Бил съм в него и го казвам от пръв поглед. Алооо, това са по 100 кинта на квадрат, че и сами си плащали такса смет. Че те собственик ли са или наемател.

        Супер надълбоко мирише тука на едни пари от строителя към шефовете на Стандарт и после мегависок наем наобратно, за сметка на дружеството. И някъде се къса веригата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Cave Man Разгледай мнение
          Всеки, който е близо до пазара има огромни съмнения как си "продаваха" фондовете на разни ПФ-та и какво се случваше под масата при този процес. Както и да е, това са си само съмнения
          Какво им беше участието и в "увеличението" на фрий-флоут-а на ОЦК, както и да е...не съм изненадан....
          Ооо
          Пещерен човеко, отдавна не си писал тук
          Обади се някой път нещо биричка, това онова

          Коментар


          • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение
            Брей
            А бях решил да им ставам клиент .Майко мила!
            Даже и нищо обезпокоително да няма мен ме изтърваха .Отивам за овца да правя курбан

            Въх въх въх въх...................
            Не съди, за да не бъдеш съден!
            Това са единствените хора които търгуваха на форекс успешно, и искаха да ни направят и нас богати и успешни чрез техния опит и ниски спредове от Дукасклопи. На всеки може да се случи да го обвинят че пере пари.
            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

            Коментар


            • Брей
              А бях решил да им ставам клиент .Майко мила!
              Даже и нищо обезпокоително да няма мен ме изтърваха .Отивам за овца да правя курбан

              Въх въх въх въх...................
              Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
              私は最高のトレーダーだ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                Ед, склонен съм да вярвам на Е-Бат-Седефчо, въпреки, че аз нямам акаунт към тях, тъй като, не знам до колко си запознат със механизмите на форекс-пазара, но парите на инвеститорите съвсем не са в Стандарт инвестмънт. Успехи !
                Привет,

                Бат Седефчо както казах по принцип е прав, защото средствата трябва да са в Дукаскопи (макар че не се знае какво са се договорили). Ноо аз си представям една неприятна ситуация, при която всички сметки на дружеството са запорирани (каквото се споменава в статията)! Не съм наясно как точно ще става разплащането с клиентите, пак дори индивидуалните партиди на FX клиентите да не са засегнати.
                Паживьом, увидим.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение
                  По принцип би трябвало да си прав, нооо както знаем в "нашата, милата, родината ред няма"!
                  Ед, склонен съм да вярвам на Е-Бат-Седефчо, въпреки, че аз нямам акаунт към тях, тъй като, не знам до колко си запознат със механизмите на форекс-пазара, но парите на инвеститорите съвсем не са в Стандарт инвестмънт. Успехи !
                  Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                  Коментар


                  • По принцип би трябвало да си прав, нооо както знаем в "нашата, милата, родината ред няма"!

                    Коментар


                    • Привет !

                      ED няма каквато и да е опасност или повод за притеснение относно валутната търговия. Особено за клиентския капитал по сметките и свързаните с тях операции.

                      Поздрави !
                      Безмоторен форекс птеродактил говорещ за себе си в 3-то ЛИЦЕ, със непостоянна маниакална депресия, п

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                        Е хем пари перели , хем на Дукаскопи представители?! Много алчни, ако е вярно!
                        Такааа, сега интересното е клиентите сключили договор за FX trade (Dukascopy) до каква степен могат да бъдат засегнати при евентуална несъстоятелност на дружеството! Средствата се предполага че са при Dukascopy?!?

                        Коментар


                        • Крайно време е Бат Седефчо да се включи и да разсее съмненията.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                            Вижте сега. Всеки, който е близо до пазара в някаква степен знае какво точно е положението в Стандарта. Пътев и Канарян честно казано, нямат вина за това какво се случва там.
                            Всеки, който е близо до пазара има огромни съмнения как си "продаваха" фондовете на разни ПФ-та и какво се случваше под масата при този процес. Както и да е, това са си само съмнения
                            Какво им беше участието и в "увеличението" на фрий-флоут-а на ОЦК, както и да е...не съм изненадан....

                            Коментар


                            • Е хем пари перели , хем на Дукаскопи представители?! Много алчни, ако е вярно!
                              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                              Коментар


                              • Бързо си теглете парите от Стандарт асет мениджмънт

                                Пламен Пътев, Нигохос Канарян, Ст Стефанов, А. Захариев заедно с Адамов се разследват за пране на пари и др. престъпления от НСЛ и ДАНС. Пламен Пътев вече има влязла присъда за фалшифициране на документи. А. Захариев и В. Адамов си изтеглиха парите още преди повече от година, когато Стандарт асет мениджмънт регистрира едни от най-лошите резултати за доходоностност и риск.

                                Коментар

                                Working...
                                X