IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стандарт инвестмънт

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ivo111 Разгледай мнение
    http://www.standardinvestment.bg/?id...&type=1&fpid=5
    От отчета на СИ високодоходен за Април:
    - купуват ОЦК близо 12хил.бр. и Полимери /сигурно защото показват отлични резултати/
    -продават М+С, Химимпорт, Зърнени
    Елма, Машстрой и Балкнакар Заря също са страхотни попадения

    Коментар


    • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
      Ми точно. Понеже съм наемодател и единственото, което искам от моите наематели е наем. Аз съм си сметнал разходите по имота и си ги плащам, индиректно те ги плащат като част от наема, но индиректно. Айде със здраве
      като ти гледам как расъждаваш си мисля, че или нищо не даваш под наем, или си дал у вас хола под наем и ти си отишъл в кухнята да спиш....

      иди сега до счетоводителя си и му кажи да сметне колко данък дължиш само от наем чисто и колко данък дължиш като си "калкулирал в цената на наема, всички данъци такси, застраховка и разбира се доход"

      после ела да пишеш пак във форума .................. айде със здраве
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivo111 Разгледай мнение
        http://www.standardinvestment.bg/?id...&type=1&fpid=5
        От отчета на СИ високодоходен за Април:
        - купуват ОЦК близо 12хил.бр. и Полимери /сигурно защото показват отлични резултати/
        -продават М+С, Химимпорт, Зърнени
        играят ва банк
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Ми точно. Понеже съм наемодател и единственото, което искам от моите наематели е наем. Аз съм си сметнал разходите по имота и си ги плащам, индиректно те ги плащат като част от наема, но индиректно. Айде със здраве

          Коментар


          • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
            Може да греша, не знам, аз съм наемодател и съм калкулирал в цената на наема, всички данъци такси, застраховка и разбира се доход за мене.
            абе ти до вчера се чудеше, че наемателите плащат такса смет

            Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
            че и сами си плащали такса смет. Че те собственик ли са или наемател.
            а днес вече и наемодател стана, че си започнал и да калкулираш
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • аман от платени драскачи...за 50 кинта ще изкарат майка си терорист...

              http://www.darikfinance.bg/novini/54825
              The problem with my trading is usually somewhere between my keyboard and my chair...

              Коментар


              • Според мен това е постановка. Хората искаха да предложат най-качествената услуга, на най-ниска цена, и останалите брокери са направили сговор за криминализирането и отстраняването им от пазара!
                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                  наемодателя нищо не е калкулирал в цената и повечето са като теб -> едва сега за първи път чуват, че в някои договори наемателя е длъжен да плаща такса смет
                  Може да греша, не знам, аз съм наемодател и съм калкулирал в цената на наема, всички данъци такси, застраховка и разбира се доход за мене.

                  Коментар


                  • http://www.standardinvestment.bg/?id...&type=1&fpid=5
                    От отчета на СИ високодоходен за Април:
                    - купуват ОЦК близо 12хил.бр. и Полимери /сигурно защото показват отлични резултати/
                    -продават М+С, Химимпорт, Зърнени

                    Коментар


                    • Хората имат проблеми с наема -че то кой няма в днешни дни и вие ги изкарахте перачи, терористи и т.н. Айде стига бе!

                      Коментар


                      • Коментар


                        • „Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните реалности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал.”

                          Джон Кенеди (последният истински президент на САЩ според мен)

                          Може да ги отричате, но те са от малкото играчи които играят с милиони на Борсата!
                          Last edited by Черкезов; 10.05.2011, 20:29.
                          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                          Коментар


                          • аз затова пропоръчвам на всички, влезте в сайта на комисията и гледайте отчетите на поднадзорните лица... ще откриете много интересни неща

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                              Както се разберат. Но според моите наблюдения практика е да се заплаща от наемодателят и да се калкулира в цената на наема.
                              наемодателя нищо не е калкулирал в цената и повечето са като теб -> едва сега за първи път чуват, че в някои договори наемателя е длъжен да плаща такса смет
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                                че кой искаш да плаща такса смет, ако не наемателите???

                                собственика си плаща данък сгради понеже е собственик на имот, а такса смет си плащат тези дето правят боклук и си хвърлят боклука в контейнерите

                                моите наематели от 15 години си плащат такса смет и никой не е възразил, а това, че някои наемодатели не са се сетили да включат съответната точка за такса смет в договора за наем си е за тяхна сметка

                                Както се разберат. Но според моите наблюдения практика е да се заплаща от наемодателят и да се калкулира в цената на наема.

                                Коментар

                                Working...
                                X