IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Академия за инвестиции на looser

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А дано върви все така. Според мен се вижда вече и самият принос на всички в самия SOFIX. Ще цитирам нещо от Явор Спасов, което е потвърждение, че България ускорява темпа на развитие: "Тазгодишният резултат на България е 7.29 точки от максималните 10, което представлява леко повишение в сравнение с миналата година, когато страната имаше 0.01 точка по-малко. Напредването в класацията се дължи на изоставането на други страни, а не на символичното подобряване на резултата на България, отбелязват анализаторите."

    Коментар


    • Попаднах в интернет на интересна статистика и се замислям, че и на нашата борса това е момент, където фундаментът среща техниката. Софикс е на ключови нива а се проведоха и парламентарни избори. В главата ми се върти идеята, че тук някъде може да се поднови възходящия тренд при Софикс и затова е открита дългата позиция там. Разбира се, това е само една хипотеза и стопът е задължителен при негативно развитие на събитията.

      Great market bottoms in my career:
      Oct 10, 2002
      Oct 10, 2008 (VIX peak)
      Oct 4, 2011

      Времето ще покаже най-добре

      Бъдете здрави и успех!
      Last edited by Mr.Profit; 09.10.2014, 13:31.
      Keep going ...

      Коментар


      • Софикс прави интересна фигура... покупка на индекса 537..стоп 517... таргет 1/3 от позицията на 557
        Keep going ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
          Поглеждам графиките тези дни и ми се струва, че скоро ще има сериозно движение и се надявам вече да е започнало и да е нагоре Отделно, като хвърля един поглед на хората около мен виждам едно единомислие, което може да доведе до нов сериозен ръст на борсата ни... такива неща си мисля аз, а времето както винаги ще покаже най-добре.

          Бъдете здрави и успех!
          И ти да си здрав! Само единомислието...

          Коментар


          • Поглеждам графиките тези дни и ми се струва, че скоро ще има сериозно движение и се надявам вече да е започнало и да е нагоре Отделно, като хвърля един поглед на хората около мен виждам едно единомислие, което може да доведе до нов сериозен ръст на борсата ни... такива неща си мисля аз, а времето както винаги ще покаже най-добре.

            Бъдете здрави и успех!
            Keep going ...

            Коментар


            • Трендът на Софикс продължава да бъде възходящ до доказване на противното

              Keep going ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                При криптовалутите в момента е много интересно

                правя покупка на 20 NMC/USD на 2.85 и слагам лимититирани поръчки за покупка на 60 на 1.60 и покупка на 150 на 0.90
                Слагам стоп на защита на печалбата на 10 койна на 3.40
                Keep going ...

                Коментар


                • При криптовалутите в момента е много интересно

                  правя покупка на 20 NMC/USD на 2.85 и слагам лимититирани поръчки за покупка на 60 на 1.60 и покупка на 150 на 0.90
                  Keep going ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                    buy aud/jpy 92.25, stop 89.75, risk 2%
                    стоп на 0 и слагам лимитирана купува на 91.10, стоп 88.60 риск 2%
                    Keep going ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                      Интересна картинка

                      Няма нищо странно! В Холивуд много добре усещат кога публиката се е накупила с акции и има интерес към борсата. В такива моменти те могат да направят най-много пари от един филм за Уол Стрийт.
                      Когато обаче аматьорите са пълни с акции обикновено идва корекцията на борса Не е случайно, че вече дори и такива каплави борси като нашата показват яко движение нагоре.

                      Дългосрочно съм булиш, но една сериозна корекция от поне 20% е назряла.

                      Коментар


                      • Интересна картинка

                        Keep going ...

                        Коментар


                        • buy aud/jpy 92.25, stop 89.75, risk 2%
                          Keep going ...

                          Коментар


                          • покупка евро/долар 1.3620, стоп 1.3545, риск 1%
                            Keep going ...

                            Коментар


                            • покупка 3к Синергон 1.417 средна

                              Keep going ...

                              Коментар


                              • покупка 5к Химимпорт средна малко под 2,09. По-скоро няма да видим котировки под 515 за Софикс и това дава много добро съотношение риск/печалба. В момента дебна за още покупки
                                Keep going ...

                                Коментар

                                Working...
                                X