IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Академия за инвестиции на looser

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да кажем, че ще се изненадам приятно ако успее до юни 2015 По-вероятен сценарий ми се струва март 2016, но такива прогнози в настоящия момент няма как да се направят точни... да видим дали ще видим котировки под 500 на първо време, после годишни резултати, първо тримесечие, но за мен е важно, че големият тренд се обърна и от тук кота 1000 е просто въпрос на време.
    Keep going ...

    Коментар


    • кога индексът може да стане 1000?

      Коментар


      • За много години ... оправих го
        Keep going ...

        Коментар


        • Ха ЧНГ, Митаки ! Най-ме кефи това "няма данни" в графиката
          Жив и здрав !

          Коментар





          • Бихме върха от 2009 на 514.67 и оценявайки фундамента и сентимента по модела, с който работя може и да не видим цени под 514.67 вече. Намираме се в изключителна ситуация и според мен играта е пазарни покупки по ликвидните позиции и лимитирани по по-ниско ликвидните.

            Днес влязох и в Спарки Елтос 5к средна цена малко под 0,75

            Живи и здрави следваща цел Софикс 1000
            Last edited by Mr.Profit; 09.01.2014, 17:10.
            Keep going ...

            Коментар


            • Браво, Мите. Винаги съм те давал за пример на мисирката как си имаш тема и си отбелязваш сделките

              Много играчи в този форум и все успешни (според тях си) спекуланти/инвеститори, но нито един друг не смее да си отвори тема като теб...

              Поздрави
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • покупка на 10к на 0.43 и стига толкова от мен за тази година.... живи и здрави другата на 0.80
                Keep going ...

                Коментар


                • покупка 6к на 0.437 зърнени храни и слагам лимитирана 10к 0.43
                  Keep going ...

                  Коментар


                  • покупка 2к на 1.527 Химимпорт и покупка 1к ЦКБ на 0.999
                    Keep going ...

                    Коментар


                    • пускам лимитирана 20к на 0.425 покупка на зърнени храни
                      Keep going ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                        Привет,

                        Не съм губил от тях. Еларг имах и продадох на печалба. Не си спомням колко, но принципно не затварям позиции под 15% печалба. Атера над 1.35 не съм купувал преди последното увеличение и около 1.90 пак купих да тествам по време на увеличението, но точно и на толкова продадох преди да се изсипе 1/2 от всичките ми Атера.

                        Днес пак купих 2000 бройки на 1.01 и вече си набавих търсеното количество.

                        Поздрави
                        Касирам с продажба 2000 бройки средна цена 2.32 някъде
                        Keep going ...

                        Коментар


                        • Ехххх вЕрно, че имаше такава тема едно време.
                          The weak are meat and the strong do eat.

                          Коментар


                          • покупка на 20к зърнени храни малко под 0.43 средна
                            Keep going ...

                            Коментар


                            • покупка на 10к акции на зърнени храни на средна цена 0.417. мисля си, че отново имаме добро съотношение цена/време
                              Keep going ...

                              Коментар


                              • Не съм се загубил. Просто пиша, когато имам какво да кажа. След първия ми удар идва времето за втория. Виждам го свързан с фондовия ни пазар и действам. Приятните емоции ще продължат и засилят, живи и здрави

                                Поздрави и успех
                                Keep going ...

                                Коментар

                                Working...
                                X