IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Академия за инвестиции на looser

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Лузър, имам нужда от съвета ти?
    tya

    Коментар


    • R4ATERA

      Включих се и при правата на цена 0,11. Много добра цена. Доволен съм Предстои нова атака на нашите.

      Успех колеги!
      Keep walking ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от molerov
        Mitak,koga she minesh prez ofisa da si vzemesh depozitarkite.
        Da ne si zabegnal pak po 4ujbina
        Разбрах, че и ти браниш 1.33 Кураж, братко
        Keep walking ...

        Коментар


        • 21.03.2006
          ATERA, R4ATERA

          Откакто се търгуват правата мечките (продавачите) диктуват събитията. Големи пакети трябваше да бъдат пласирани и това повлия на цената защото купувачите знаейки това не бързаха да купуват. Този аукцион обаче е ограничен от времето и след първоначалното опознаване играчите решиха да почнат да свалят картите и да правят това, за което са дошли. АдвансИнвест мисля продадоха каквото трябваше и напуснаха играта. Не малка загуба за отбора на мечките!
          С тяхна помощ обаче успяха да пробият защитата на 1.33 но правейки го мисля отвориха пандорската кутия . Имам изпълнени лимитирани поръчки купува на 1.33 и 1.32. Това са много изгодни нива и мисля, че биковете (купувачите) скоро ще покажат на какво са способни. Аз лично в момента съм бик, който се бори на нива 1.33-1.32. Смятам, че там ще взема най-лесно мечите скалпове и няма да падна лесно
          Но имам наредени поръчки на по-ниски нива за всеки случай. Човек никога не може да е сигурен.

          Всеки нов изтъргуван милион права обаче работи в полза на биковете. Първите атаки вече бяха проведени. Да видим как ще се развият събитията по-нататък ...

          Бъдете здрави и успех!

          looser
          Keep walking ...

          Коментар


          • Mitak,koga she minesh prez ofisa da si vzemesh depozitarkite.
            Da ne si zabegnal pak po 4ujbina

            Коментар


            • И аз така мисля. Благодаря, Looser. Успех и на теб!

              Коментар


              • Ами не вярвам да вземеш акции на ELARG на по-добра цена от бъдещата емисионна
                Там най-малко ще ги удвоиш! А може и да ги учетвориш както се говори Изчакай увеличението. Мисля това е най-доброто, което можеш да направиш.

                Успех!
                Keep walking ...

                Коментар


                • Looser, а за ELARG какво мислиш, струва ли си сега да купя още малко акции или да чакам по-добре увеличението на капитала, тъй като и там имам акции

                  Коментар


                  • АТЕRA

                    Нивата от 0,15 лв за право се равняват математически на онова 1,50. Всички видяхме, че там има значително търсене и много сключени сделки. Самите продавачи (визирам предимно АдвансИнвест) не продаваха под това ниво. И защо да го правят като има хора, които купуваха интензивно и на 1,50.
                    Сега правата стават търгуеми акции след около 2-3 месеца. Смятам, че това може да породи отбив в цената около 0,02-0,03 лв. Също така видяхме, че цената минавайки 1,35 срещна силна подкрепа на 1,33 и от там покупателните сили бързо я изпратиха на текущи нива. 1,38-1,39.
                    Правата по принцип се търгуват около цената на акциите в момента с малък отбив, което на този етап означава цени на правата около 0,15 лв. Това е ключовото ниво.
                    Покупка на това ниво смятам за добра. Покупка в интервала 0,10-0,15 смятам за много добра, а всичко под 0,10 е супер сделка според мен

                    Успех, колеги
                    Keep walking ...

                    Коментар


                    • Аз ще си запиша всичките акции и в моя портфейл също ще се увеличи доста теглото но не се притеснявам. Всяка една сделка на това 1,50 допълнително го бетонира. Има си сериозно търсене около това ниво. 1,50+1,20=2,70/2=1,35. Това е цената без право. Мисля, че под нея ако слезем бързо ще се върнем обратно. Емисионната е 1,20 и ето ти 0,15 лв премия. ATERA-та се грижи добре за инвеститорите си засега според мен

                      Успех!
                      Keep walking ...

                      Коментар


                      • Е, Looser, аз мисля да запиша всичките си права, въпреки че така ATERA ще надхвърли 25% в моя портфейл. Това може би е малко рисковано. Ти как мислиш?

                        Коментар


                        • При ATERA също е интересно АдвансИнвест са купували след пускането в обръщение на новите акции и после предполагам ги продават на по-висока цена (онези 500 000 броя мисля тяхни са). Определено печеливша игра. Сега би трябвало да държат някъде около 2 500 000 акции на ATERA. Ако тръгнат да записват и новите теглото в портфейла им ще стане прекалено голямо и това ме кара да мисля, че ще го раздават като продавач на едро и дребно на аукциона за права. А цената донякъде може да се предвижда и от това кой и колко купува/продава.

                          Ще поживеем, ще видим

                          Успех!
                          Keep walking ...

                          Коментар


                          • Хех С тези 86000 бройки махам кавичките
                            Keep walking ...

                            Коментар


                            • Niky55, благодаря Екстра беше. Даже и на Добринище покарахме, че на Банско беше затворено.

                              Наистина скъпи ми се виждат. Но пазара оценява. Ако направят увеличение 1:16 (като гледах проспекта май толкова го смятах) ще се докара доста добра средна цена. Предполагам това е основния мотив на купувачите. Аз си имам PARK и управляващото дружество е същото. Предполагам каквото се купи за FPP ще се купи и за PARK и двете дружества ще вървят с еднаква корелация според мен в повечето време. А рано или късно и PARK ще направят увеличение и ще се докара още по-добра средна
                              Това "раздвижване" по PARK мисля на това се дължи.

                              Бъди здрав и успех!
                              Keep walking ...

                              Коментар


                              • Благодаря, Loozer. И аз не участвах. И по-добре. На такива високи цени минаха 1,62 лв. Приятно изкарване в Банско

                                Коментар

                                Working...
                                X