IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

АНКЕТА ЗА ДИПЛОМНА РАБОТА

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Инертен Разгледай мнение
    Готина тема, жалко че не сподели докъде е докарала дипломната работа. Аз слушам радио само в колата, там засега не искат да се плащат авторски права.
    По-скоро, от нас, като слушатели, не искат ДИРЕКТНО, да плащаме авторско право. Искат пари, обаче, от собствениците на медиите. Бизнес-моделът е такъв. Те пък, ни надуват главите с реклами, за които, някой плаща пък на тях...

    Коментар


    • Готина тема, жалко че не сподели докъде е докарала дипломната работа. Аз слушам радио само в колата, там засега не искат да се плащат авторски права.

      Коментар


      • Интересна тема за Дипломна, особено в 21 век и ерата на цифровите технологии и дигитализация. Но напоследък, колкото повече се заслушвам било или в кола или на друго място, наблюдавам, че по доста станции има доста натрапчиви, повторяеми и дразнещи реклами, които доста изнервят хората и са причина за превключване.

        Коментар


        • Тази дама, дори не е влязла втори път във форума на инвестор, да види, какво се пише по тема й. Установявам, че не е пуснала анкетата в специализираният сайт към който я насочих.

          Първоначално изпратено от admi Разгледай мнение
          Според мен анкетата трябва да насочите към българската аудиторията, която вече е заявила, че слуша радио, например www.dxing.org
          Аудиторията тук е заявила желание да печели от капиталови пазари ;-) .
          Успех на проекта Ви!

          Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
          .... ............,

          Извън горното, на мен анкетата не ми излезе...

          ..................
          Тези анкети имат зададен предварителен срок на съществуване. Темата е от ноември месец 2019 г. и вероятно анкетата не е активна вече.
          www.investor.bg

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Да бе, наистина е интересно: Какво става с дипломната работа?

            Деловата дама няма време за "свалки" по форуми... (идва, получава необходимото и си отива!)
            Не ги усещате вие - дамите! А би трябвало!

            (на 70 аз ЩЕ почна да ги разбирам, но още младея: само на 69 съм!)

            .... ............,

            Извън горното, на мен анкетата не ми излезе...

            Иначе щях да кажа, че съм на 29 ! Нямаше да бъде лъжа!

            (Както момчето и момичето - на под 30, които се срещат след продължително чатене в нета, БЕЗ да са разменили снимки... Всеки - външно - бил много, под очакванията на другия... Мъжът, оптимистично - разчупил неловката тишина, причинена от изненадата: "Предлагам да почнем да пием, докато се харесаме!")

            Коментар


            • Първоначално изпратено от admi Разгледай мнение
              Жалко, че след като поискат помощ за такова нещо, не споделят резултатите с нас в последствие.
              Да бе, наистина е интересно: Какво става с дипломната работа?

              Коментар


              • Жалко, че след като поискат помощ за такова нещо, не споделят резултатите с нас в последствие.
                www.investor.bg

                Коментар


                • Първоначално изпратено от admi Разгледай мнение

                  Според мен анкетата трябва да насочите към българската аудиторията, която вече е заявила, че слуша радио, например www.dxing.org
                  Аудиторията тук е заявила желание да печели от капиталови пазари ;-) .
                  Успех на проекта Ви!
                  Е, радиото е могъщо средство за ... много неща, само дето, още не е оцифровано и УКВ-то. Т.е., намигването не е лошо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от DimitrinaIvanova Разгледай мнение
                    Здравейте, ще ви помоля да попълните анкета относно " Влиянието на радиото върху хората ", резултатите от която ще използвам за дипломната ми работа. Проучването е анонимно ! Благодаря предварително !
                    https://docs.google.com/forms/d/e/1F...rm?usp=sf_link
                    Според мен анкетата трябва да насочите към българската аудиторията, която вече е заявила, че слуша радио, например www.dxing.org
                    Аудиторията тук е заявила желание да печели от капиталови пазари ;-) .
                    Успех на проекта Ви!
                    www.investor.bg

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                      Радиото няма никакво влияние.Слушам само Радио1 или Радио1 Рок.
                      Върху дърветата - със сигурност.

                      Коментар


                      • Радиото няма никакво влияние.Слушам само Радио1 или Радио1 Рок.

                        Коментар


                        • Само уточнявам: има радио и Радио. Радио не съм слушал поне година...

                          Коментар


                          • АНКЕТА ЗА ДИПЛОМНА РАБОТА

                            Здравейте, ще ви помоля да попълните анкета относно " Влиянието на радиото върху хората ", резултатите от която ще използвам за дипломната ми работа. Проучването е анонимно ! Благодаря предварително !
                            https://docs.google.com/forms/d/e/1F...rm?usp=sf_link
                          Working...
                          X