IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервюта с активни участници във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Нямам идея дали се прави, но има всички предпоставки за това. Липса на данъци, ниски обеми, мноооого широк спред в някои от позициите.


    Какво друго трябва за перач на пари?
    Подходящ финансов надзор?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
      Е де
      Нямам идея дали се прави, но има всички предпоставки за това. Липса на данъци, ниски обеми, мноооого широк спред в някои от позициите.


      Какво друго трябва за перач на пари?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Martingale Разгледай мнение
        активен участник не означава успешен участник.
        Но, някой бърка нещата, явно. Свиркай си.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от irena Разгледай мнение
          Нищо не пера... Просто исках да се изфукам, че май съм най-печелившата тук и да споделя, че харесвам идеята за интервютата....толкоз, а вие ме обявихте за Брендо. Нека не разводняваме хубавата тема.
          Може , но чак пък толкоз !?

          Спомням си едно време че Маргините всяка година бяха данъкоплатци номер 1

          но това не ги прави инвеститори .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Кинти се перат с публични
            Е де

            Коментар


            • Нищо не пера... Просто исках да се изфукам, че май съм най-печелившата тук и да споделя, че харесвам идеята за интервютата....толкоз, а вие ме обявихте за Брендо. Нека не разводняваме хубавата тема.

              Коментар


              • активен участник не означава успешен участник.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                  Аха , перете кинти значи
                  Кинти се перат с публични

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от irena Разгледай мнение
                    Дървени философи. Акции имат и непублични дружества
                    Аха , перете кинти значи

                    Коментар


                    • Дървени философи. Акции имат и непублични дружества

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от irena Разгледай мнение
                        Явно аз съм най-добрата инвеститорка тук . С инвестирани 2 к евро в акции след по-малко от година продадени за шест цифрена сума, клоняща към седем цифрена, само данъците които платих са колкото портфейла на последния интервюиран )))
                        P.S. много са ми интересни интервютата с участниците от форума и ги чета с интерес. Браво на Мариян и продължавайте напред Дано стоне традиция...
                        Браво моме !

                        Ти си нашта гордост .

                        Направо ме умори от смях .

                        Апропо за какво си плащала данъци !?

                        За ОТС ли !? Или за компенсаторки !?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от irena Разгледай мнение
                          Явно аз съм най-добрата инвеститорка тук . С инвестирани 2 к евро в акции след по-малко от година продадени за шест цифрена сума, клоняща към седем цифрена, само данъците които платих са колкото портфейла на последния интервюиран )))
                          P.S. много са ми интересни интервютата с участниците от форума и ги чета с интерес. Браво на Мариян и продължавайте напред Дано стоне традиция...
                          Това на коя борса го направи,защото на БФБ няма такава акция поскъпнала 100 пъти?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от irena Разгледай мнение
                            Явно аз съм най-добрата инвеститорка тук . С инвестирани 2 к евро в акции след по-малко от година продадени за шест цифрена сума, клоняща към седем цифрена, само данъците които платих са колкото портфейла на последния интервюиран )))
                            P.S. много са ми интересни интервютата с участниците от форума и ги чета с интерес. Браво на Мариян и продължавайте напред Дано стоне традиция...
                            Това и да го видя няма да го повярвам. Жалко че не си го отиграла с повече пари. И откъде знаеш колко е портфейла на fortiss?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от irena Разгледай мнение
                              Защо да не е вярно

                              Ако добре те разбирам , или пък греша ?

                              Вход - 4000 лв.
                              Изход близо - 1 000 000 лв.

                              Коментар


                              • Защо да не е вярно

                                Коментар

                                Working...
                                X