IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервюта с активни участници във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Колеги, имате поща.
    Хареса ми, интересно, различно интервю. Заинтригува ме темата за патентите и полезните модели, винаги съм се интересувал от иновациите, те са основна движеща сила на прогреса. Различни сме в някои възприятия, но с много от написаното съм напълно съгласен.

    Поздравления за интервюто!
    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      аз съм от скоро на пазара и съм за дълго така, че ми е рано за интервюта

      ако имаш конкретни въпроси ---- питай ................ ще ти отговоря тук, на лични, на мейл или някъде другаде където искаш...
      ще извадя стандартните въпроси, които Мариян задава на всички и ще ги пусна тук - следващите дни

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

        може ли от теб интервю?
        не се заяждам, интересно ми е!
        аз съм от скоро на пазара и съм за дълго така, че ми е рано за интервюта

        ако имаш конкретни въпроси ---- питай ................ ще ти отговоря тук, на лични, на мейл или някъде другаде където искаш...
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Колеги, имате поща.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            след интервютата на банковия служител и компютърния спец за да стане още по-интересно трябва да се включат МОНТИ, ташунко сапа, тони12345, -15% и Grosss например, но всички те бледнеят пред гения на Каро...
            може ли от теб интервю?
            не се заяждам, интересно ми е!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
              мда, както и очаквах ................ най-силното интервю от всички публикувани до сега...

              в повечето от интервютата на останалите виждах на места самия себе си, а при пирамид не срещам себе си, но споделям на 99% казаното от него...

              мда
              МИ нали сте от една порода...
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • мда, както и очаквах ................ най-силното интервю от всички публикувани до сега...

                в повечето от интервютата на останалите виждах на места самия себе си, а при пирамид не срещам себе си, но споделям на 99% казаното от него...

                мда
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  Добре бе, хора. На ЛС ми пратете мейл, и ще ви изпратя, каквото съм писал миналата година. Предварително благодаря за интереса.
                  Имаш поща от мен, искрено се надявам да няма други пречки
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Добре бе, хора. На ЛС ми пратете мейл, и ще ви изпратя, каквото съм писал миналата година. Предварително благодаря за интереса.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

                      "Влагаме в едно губещо предприятие, материалния живот, накрая всичко ще ни бъде отнето", казва един приятел. Дам, но все нещо трябва да правим. Иначе съгласен с теб и в тази част на коментара ти.
                      Приятелят, изглежда, е забравил, че времето е пари. Както, и че вложения има разни. В т.ч. и такива от интелект, организация, мисъл , които могат да преродят и губещо предприятие /не задължително и не винаги но да, могат!/. Така, този приятел не е гарантиран от пропуски и загуби. И прибързано е затворил широка врата към сериозни ресурси. И примери може да се посочат, ако се разтърси човек обаче, сега ми се спи, ще ви пооставя да обмислите.

                      Коментар


                      • Аз също желая да получа,че от няколко дни само за ДС и БКП чета и гледам филми. Нека е нещо различно, но ме съмнява да не са замесени се същите утрепки

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Мога ли да съм сигурен, обаче, че някой няма да пострада? Готов съм да изпращам на мейл, а тук-коментарите. Ако това ви устройва, при първо влизане /ходя насам натам, не съм постоянно на компа/ - изпращам.
                          кой може да пострада, бе, човек?!?!?!?

                          не влизай в такива филми...

                          пращай го на лични който пожелае и това е
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Мога ли да съм сигурен, обаче, че някой няма да пострада? Готов съм да изпращам на мейл, а тук-коментарите. Ако това ви устройва, при първо влизане /ходя насам натам, не съм постоянно на компа/ - изпращам.
                            Защо на мейл? Защото, системата за ЛС има лимит от 10000 /десет хиляди/ знака, който съм надвишил с някой - друг процент та, не поема всичко.
                            Last edited by Pyramid; 14.01.2017, 23:50.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                              Загубата е част от печалбата, така както смъртта е част от живота. Какво ни пука че ще загубим някакви си пари, при положение че накрая ще загубим живота си
                              много добро ................ ти ли си го написал?

                              ако тази мисъл е на друг то бил си я сложил в подписа си .................. ако тази мисъл е твоя, то тогава пак бих я сложил в подписа си, но само след твое разрешение като разбира се бих посочил, че е твоя...

                              поздрави
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                                "Влагаме в едно губещо предприятие, материалния живот, накрая всичко ще ни бъде отнето", казва един приятел.
                                много погрешен извод ................. явно направен от някой егоист...
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X