IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервюта с активни участници във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А! Че тя маже ли се на филия ?
    Тъкмо ще разберете, що не ви пуснаха моето интервю ;-)

    Коментар


    • няма ли вече кандидати за слава?
      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

      Коментар


      • Toranaga, имаш ЛС.
        По-здрави
        The Mumy is alive, do not care about it !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          От известно време, професионалните тролци страдат от липса на внимание Казвал съм и за малоумните повтарям : Прокуратурата трепетно очаква да я задействате. Дерзайте. И си пригответе тлъста пачка : разноски по делото, компенсации за морални щети и т.н. Няколко бона не ви мърдат.
          не мога да ти пусна е-маил.. молиа те "даи ОК"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
            Искрено, силно и с визия.
            Мъдростта на зрялата възраст заедно със запазен ентусиазм на новопрохождащ! Поздравления и успех колега Пирамид. Съгласен съм с почти всичко.
            -: Масово оглупяване, зомбиране през телевизии, интернет и реклами, срив в критериите, все по-голяма обърканост, хаос…И новото поробване вече успешно е в ход. (като контраверсия вчера четох как поколението Z не подхождало правилно към рекламите)
            - фракинга - 100% "за" твойта теза.
            - бизнес средата и инвестиционната активнот : 1000+1% е така. "А спестяванията, само за 3 години, от 33 надвишиха 40 милиарда лева при което… Страната разчита на външни инвеститори" . Тук разбира се голяма вина има финансово-политическият елит, пряко заинтерсуван в политиката на субсидиране и укрупняването на ресурси за сметка на развитието на среди и дребен бизнес. Спомнете си един банален но показателен случай с Плевнелиев и протекциите му за хиперверигите, вижте какво стана със собствеността бърху земята, банковият сектор и още и още и още.
            Поздравления
            Добре де. Човек не може да не се ласкае, като чете подобни отзиви но...какво от изказаното НЕ споделяме?
            The Mumy is alive, do not care about it !!!

            Коментар


            • От известно време, професионалните тролци страдат от липса на внимание Казвал съм и за малоумните повтарям : Прокуратурата трепетно очаква да я задействате. Дерзайте. И си пригответе тлъста пачка : разноски по делото, компенсации за морални щети и т.н. Няколко бона не ви мърдат.

              Коментар


              • Брех колко си сладкодумен.
                То хубаво, но като измамиш веднъж, после никой не ти се връзва.
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Поздравления Pyramid !!!

                  Коментар


                  • Ще опитам да облекча нещата и да приложа връзка. Лесно е.
                    - за пръв път отварям да видя как изглежда /досега само съм пускал/ и взех, та редактирах

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                      Посочените по - долу точки са по - скоро конспиративна теория, отколкото истинска причина, не знаем кой, кога, в какво настроение е бил или станал накриво.

                      1. Не търгуваш с акции, счели са, че заради това не е може би достатъчно интересно.
                      2. Евентуално според тях в интервюто има твърде голяма реклама на текущите ти проекти, един вид "продуктово позициониране", за което се заплаща.
                      3. Твърде агресивен стил на места спрямо възприетата реторика от повечето медии.
                      4. Открита критика към модерацията и редакторите.

                      Каквото и да е било, с лек щрих от редактор си е добър материал и апелирам да се преразгледа и публикува. И да не стане, прати го, на който поиска, заслужава си да се прочете, само сайта губи.
                      Винаги съм мислел, че форумът е място за дискусии и сблъсък на идеи, огнище на свободното слово
                      Ако, под търсене наподкрепа за проект свсичките предизвикателства, несигурности и рискове /щото си има,никогй не съм твърдял обратното/ разбират реклама и продуктово позизиониране чудя се, щъ не искат плащане за коментарите около популярни акции на утвърдени компании, къде по-изглеждащи като продукт? А откритата критика...не е ли.за.предпочитане пред шушу-мушу зад гърба? Неудобни са не въпросите, май, а отговорите. Прочее, да споделя нещо, което като мъж, ме огорчава И ме изумява: Установих от опит, че мъжете бягат от отговори чрез "замитане под килима" поне два-три пъти по-често от жените и изпитват див ежас именно от неудобните отговори- гова, да сипризтаят, че са сгрешили...
                      П.П.
                      В момента цъкам от тлф на работа, ще изпратя каквото мога късния следобед. И, като рекох...лошо няма и да си препращаме един другиму, ако източника временно го няма. ;-)

                      ​​

                      Коментар


                      • Искрено, силно и с визия.
                        Мъдростта на зрялата възраст заедно със запазен ентусиазм на новопрохождащ! Поздравления и успех колега Пирамид. Съгласен съм с почти всичко.
                        -: Масово оглупяване, зомбиране през телевизии, интернет и реклами, срив в критериите, все по-голяма обърканост, хаос…И новото поробване вече успешно е в ход. (като контраверсия вчера четох как поколението Z не подхождало правилно към рекламите)
                        - фракинга - 100% "за" твойта теза.
                        - бизнес средата и инвестиционната активнот : 1000+1% е така. "А спестяванията, само за 3 години, от 33 надвишиха 40 милиарда лева при което… Страната разчита на външни инвеститори" . Тук разбира се голяма вина има финансово-политическият елит, пряко заинтерсуван в политиката на субсидиране и укрупняването на ресурси за сметка на развитието на среди и дребен бизнес. Спомнете си един банален но показателен случай с Плевнелиев и протекциите му за хиперверигите, вижте какво стана със собствеността бърху земята, банковият сектор и още и още и още.
                        Поздравления
                        Last edited by VNM; 16.01.2017, 10:57.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Само ако трябва да ти направим дисекция и анализ на поведението ти....
                          Е то такова поведение като на Софиксчо е уникално.Няма друг такъв екземпляр

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            аз съм от скоро на пазара и съм за дълго така, че ми е рано за интервюта

                            ако имаш конкретни въпроси ---- питай ................ ще ти отговоря тук, на лични, на мейл или някъде другаде където искаш...
                            От колко скоро си на пазара?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Благодаря, искрено благодаря. Някаква идея /предположение?/ от твоя страна, защо не бе прието да бъде показано на всички? - Защото, Мариян ми отговори /нещо от вида, НЕ цитирам/ : "Съжалявам, не може да публикуваме". Интересно ми е кого и от какво "пазят" от Инвестора - сам виждаш, не проповядвам някакви откачености...
                              Посочените по - долу точки са по - скоро конспиративна теория, отколкото истинска причина, не знаем кой, кога, в какво настроение е бил или станал накриво.

                              1. Не търгуваш с акции, счели са, че заради това не е може би достатъчно интересно.
                              2. Евентуално според тях в интервюто има твърде голяма реклама на текущите ти проекти, един вид "продуктово позициониране", за което се заплаща.
                              3. Твърде агресивен стил на места спрямо възприетата реторика от повечето медии.
                              4. Открита критика към модерацията и редакторите.

                              Каквото и да е било, с лек щрих от редактор си е добър материал и апелирам да се преразгледа и публикува. И да не стане, прати го, на който поиска, заслужава си да се прочете, само сайта губи.
                              Last edited by k.o.; 15.01.2017, 23:31.
                              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                                Хареса ми, интересно, различно интервю. Заинтригува ме темата за патентите и полезните модели, винаги съм се интересувал от иновациите, те са основна движеща сила на прогреса. Различни сме в някои възприятия, но с много от написаното съм напълно съгласен.

                                Поздравления за интервюто!
                                Благодаря, искрено благодаря. Някаква идея /предположение?/ от твоя страна, защо не бе прието да бъде показано на всички? - Защото, Мариян ми отговори /нещо от вида, НЕ цитирам/ : "Съжалявам, не може да публикуваме". Интересно ми е кого и от какво "пазят" от Инвестора - сам виждаш, не проповядвам някакви откачености...
                                Last edited by Pyramid; 15.01.2017, 23:06.

                                Коментар

                                Working...
                                X