IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервюта с активни участници във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

    само с/у заплащане!
    Търговия с информация? Мдаммм.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
      Приканвам българите в България, да се поучим от Оги (българин в чужбина) и да почнем да си казваме мнението
      тоест активните форумци да дават интервюта и да си казват мненията

      пишейки това, ми е ясно, че няма да стане
      и аз примерно не бих си казал мнението, особено като журналист не мога да взимам страна и да кажа директно (само завоалирано, мисля че всички четат между редовете на статиите ми (включително липсата на статии) и усещат личното отношение)
      само с/у заплащане!

      Коментар


      • "За съжаление в българската култура успелите инвеститори нямат желание да споделят мнението си и мнозина от изявените участници във форума отказват второ интервю."

        че кой е отказвал второ интервю? от друга страна доста от успешните инвеститори ако ги питаш през някоя тема или лични, си споделят портфейлите и стратегиите
        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

        Коментар


        • Форумите както и самата ни държава са огледало на едно общество не толкова свободно колкото ни се иска.Страхът се е загнездил във всеки аспект от живота ни.Оцеляването е индивидуално или на семеен принцип,но никога не е бил приоритет на държавата.Връзкарство,корупция,бедност (работещи бедни),безработица,криминогенна обстановка в градове села и паланки,среден и дребен бизнес без никаква стратегия за развитие и т.н

          Коментар


          • Приканвам българите в България, да се поучим от Оги (българин в чужбина) и да почнем да си казваме мнението
            тоест активните форумци да дават интервюта и да си казват мненията

            пишейки това, ми е ясно, че няма да стане
            и аз примерно не бих си казал мнението, особено като журналист не мога да взимам страна и да кажа директно (само завоалирано, мисля че всички четат между редовете на статиите ми (включително липсата на статии) и усещат личното отношение)

            Коментар


            • https://www.investor.bg/novini-i-ana...comment-newest

              +1

              Коментар


              • Да приканя отново към активност, различна от обиди/триене. Със същия, че и по-голям успех, са свадите в кварталните кръчми, там дори и бой на живо може да видиш. А тук - само злоба и крамоли. Тъжно и безрадостно.

                Коментар


                • Спрете да спамите в темата - предупреждение.
                  रादोस्त

                  Коментар


                  • Е хайде, де! Престрашавайте се.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                      Вземете интервю от бате Пешо, опасявам се, че той е Пешко Караджов от АЕЦ Козлодуй.
                      - И какво от това? Те ББ, Цв.Цв., Сот.Цац. интервюират...
                      Last edited by Pyramid; 28.07.2017, 08:23.

                      Коментар


                      • Вземете интервю от бате Пешо, опасявам се, че той е Пешко Караджов от АЕЦ Козлодуй.

                        Коментар


                        • Мариянски, няма ли някой нов престрашил се колега? Не вярвам всички чак така да ги е напекло, че все аз са държа палмата на първенството. Пусни вятъра на промяната, pls.
                          Last edited by Pyramid; 12.07.2017, 21:49.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
                            Сега я виждам тая тема, стана ми любопитно това интервю с Пирамид. Ако е достатъчно революционно, не може ли да се постне в някой блог? Някой пази ли си го?
                            Малко по-назад в темата има линк за достъп. СПОКО, Изрод съм ;-)
                            Last edited by Pyramid; 07.05.2017, 18:09.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                              няма ли вече кандидати за слава?
                              Кажи ми първо каква е ползата от славата остойностена в парично измерение? Щото има стари участници в тоя форум с проценти в пъти ...ама не пишат... Та те просто са елиминирани... и за тях не се коментира

                              Коментар


                              • Сега я виждам тая тема, стана ми любопитно това интервю с Пирамид. Ако е достатъчно революционно, не може ли да се постне в някой блог? Някой пази ли си го?

                                Коментар

                                Working...
                                X