IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервюта с активни участници във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
    Чакаме теб и лупкането на демото всеки ден
    Хазарта,нали казват някои хора,е зараза!!!Не ми се вярва някой да лупка само от любов към спорта!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      Направете интервю с Монти, Кирето, Ташуняка и Лобос Големо шоу ще стане
      Чакаме теб и лупкането на демото всеки ден

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Направете интервю с Монти, Кирето, Ташуняка и Лобос Големо шоу ще стане
        Само ако трябва да ти направим дисекция и анализ на поведението ти....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
          според мен стратегията ти за 15% е много интересна и ще е полезна за четене
          месля че влезе в пазара след дъната от 2009 и имаше късмета на тайминга, но това е странично мнение, ти ще кажеш кога и защо.

          "това е положението" за Велде ли го казах? Еми съжалявам но обикновено лошите практики си остават лоши освен ако не искат да се направят на готини и да вземат парите с увеличение или ИПО. Примери много, ХДПАТ, Елтос и сие 2007. После едното искаше да купи дистрибутора си за майчем 30 млн. Та за Велде ако пазара им даде 30 млн. ще си подобрят комуникацията, уведомленията, сроковете.

          Просто не нярвам в ДЕдо Коледа вече. Ако се появи кандидат Дядо Коледа, очаквам да има скрит замисъл.

          Та моля да дадеш интервю. Както каза Алонсо това интервю е за теб. Ще си осмислиш и осъзнаеш стратегията още веднъж. И аз с лекцията пак си преговорих и осмислих нещата

          С най добри чувства. Не съм идеален. Сигурно звуча арогантно често. Прости
          Преди всичко искам да ти благодаря за изяснението и в тази връзка да се извиня за някои мои изрази .
          Това за 15% наистина ми е стратегия, но по света стратегии много, а резултати малко . Не помня точно кога съм влезнал на пазара, но помня 2 неща за него: когато влизах, Атерата бе около 1,20 лв, а Софикс бе около 460 /може да се напаснат графиките, но ме мързи да го правя, а и няма значение/. Може би заради този факт съм толкова скептичен към ТА на БФБ.
          "Това е положението" го използва не само тогава, а и когато обясняваше в отговор към мен, че единствената печеливша стратегия е да се следват постъпките на големите, а именно "да може човек да седи години на кеш и да чака удар, а не да цъка за по-ниска доходност" - може би не те цитирам точно, но горе-долу имаше това предвид. С това не съм съгласен.
          За интервюто отново казвам, че не съм аз човека, поне на този етап. Това е все едно да интеревюираш олимпийски шампиони /визирам досегашните интервюта/ и изведнъж да се пръкне такова със завършилия на 88-мо място в градското надбягване на Монтана примерно.

          Отново се извинявам за простотиите си, но в крайна сметка трябва да се приемаме с всичките си негативи, нещо като сделките на борсата. Не е много ОК, но така работи света !

          Успех!
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
            Загубата е част от печалбата, така както смъртта е част от живота. Какво ни пука че ще загубим някакви си пари, при положение че накрая ще загубим живота си
            Сега малко по темата, защото мисля че е важно това. Винаги се доверяваме на някой. Може да се доверим на себе си или на някой друг.Ако трябва да си оправя развален зъб аз лично предпочитам да ида на зъболекар. Сега мога и сам да си оправя зъба ама едва ли ще стане като хората ако въобще го оправя Та ако си харесам някаква компания наистина искам да знам всичко за бизнеса до най-малкте подробности обаче същевременно съм наясно, че този който го управлява въпросният бизнес почти сигурно знае повече от мен. Освен всичкото ако този човек е печелил няколко битки е много по-вероятно да спечели и следващата. Тоест ако сме конкуренти в един бизнес почти сигурно той ще ме бие. Та ако математиката дава шанса на негова страна аз ща не ща трябва да му се доверя. Срещу бога на процента никога не играя
            Напълно съгласен
            ще допълня
            100 пъти е по важно дали шефа е способен и коректен, а не някакво p/e или друг мултипъл, но е най добре да вземеш на p/e при точен шеф и без изявен мажоритар

            в този смисъл повече будят доверие шефове със съдружници, спрямо тия дето са убили или яко прецакали съдружника. Но може да се скарат всеки момент.... , както в Албена гласовете в СД често били 2 на 2 и по важни въпроси е нямало решение, а сега единия съдружник го няма, но дойде нов. Може би... истината е някъде там

            но като цяло се доверяваме на шефа и големия въпрос е да се доверим ли? Има ли въобще шеф или фирмата е на самотек?
            защото ако бизнеса не върви шефа ще започне да точи, ако е от полукоректните, а ако е от най некоректните все ще си краде защото му е в кръвта

            Въртят ми се някакви мисли, с които никого не ангажирам.

            Коментар


            • Загубата е част от играта, а не от печалбата. Загубата си е загуба.

              Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
              Загубата е част от печалбата, така както смъртта е част от живота. Какво ни пука че ще загубим някакви си пари, при положение че накрая ще загубим живота си
              Сега малко по темата, защото мисля че е важно това. Винаги се доверяваме на някой. Може да се доверим на себе си или на някой друг.Ако трябва да си оправя развален зъб аз лично предпочитам да ида на зъболекар. Сега мога и сам да си оправя зъба ама едва ли ще стане като хората ако въобще го оправя Та ако си харесам някаква компания наистина искам да знам всичко за бизнеса до най-малкте подробности обаче същевременно съм наясно, че този който го управлява въпросният бизнес почти сигурно знае повече от мен. Освен всичкото ако този човек е печелил няколко битки е много по-вероятно да спечели и следващата. Тоест ако сме конкуренти в един бизнес почти сигурно той ще ме бие. Та ако математиката дава шанса на негова страна аз ща не ща трябва да му се доверя. Срещу бога на процента никога не играя

              Коментар


              • Направете интервю с Монти, Кирето, Ташуняка и Лобос Големо шоу ще стане

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                  +1

                  получавал съм разочарования (загуби) от курифей, които почват да бъркат и вече ще ги оценявам ход по ход, а не "Пешо така каза, значи е вярно". Примерно ти си ми от курифейте, но няма да ти вярвам сляпо
                  Загубата е част от печалбата, така както смъртта е част от живота. Какво ни пука че ще загубим някакви си пари, при положение че накрая ще загубим живота си
                  Сега малко по темата, защото мисля че е важно това. Винаги се доверяваме на някой. Може да се доверим на себе си или на някой друг.Ако трябва да си оправя развален зъб аз лично предпочитам да ида на зъболекар. Сега мога и сам да си оправя зъба ама едва ли ще стане като хората ако въобще го оправя Та ако си харесам някаква компания наистина искам да знам всичко за бизнеса до най-малкте подробности обаче същевременно съм наясно, че този който го управлява въпросният бизнес почти сигурно знае повече от мен. Освен всичкото ако този човек е печелил няколко битки е много по-вероятно да спечели и следващата. Тоест ако сме конкуренти в един бизнес почти сигурно той ще ме бие. Та ако математиката дава шанса на негова страна аз ща не ща трябва да му се доверя. Срещу бога на процента никога не играя
                  Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                  Коментар


                  • Значи така. На всички всичко ни е ясно. Само етиологията на думата курифей не ни е ясна. Ми то колегата е обяснил от къде произлиза Фей е мъжки род на фея. Някои му викат гей а други му викат пе..раст А нещо по другите въпроси от лекцията никой няма какво да каже така ли?
                    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                      Бях се зарекъл да не пиша повече в тези часови зони, тъй като бивам разбиран погрешно, но зависимоста е страшен порок и когато остана сам с чашката в тези часове, се обръщам към вашата медия.
                      Сега ще се помъча да те обясня защо си изглеждал по-арогантен в моите очи преди време: Реплики от типа "Това е положението " не са приемливи в моето съзнание, дори да са изречени от най–преуспелия човек на света. Предвид това, че в най-добрия случай за теб си ми комшия, това става смешно. Нали сме в демокрация....
                      Във форум трудно се разбира иронията в думите и не мога да разбера дали реално искаш интервю /нещо, което ми гъделичка егото, признавам / или се ебаваш. И в двата случая обаче бих отказал.

                      В първия случай бих отказал, тъй като има мноооооого по-успели от мен хора тук, които всъщност трябва да говорят, аз няма какво да кажа. Моята цел е да слушам тях и да си водя бележки. Искам да благодаря на 6-7-те човека от тях, с които съм имал честа да се видя или да станем по-близки по един или друг начин. Ако става въпрос за втория случай /иронията/, мога да ти кажа просто да го ду...ш
                      Наистина искам интервю от теб
                      според мен стратегията ти за 15% е много интересна и ще е полезна за четене
                      месля че влезе в пазара след дъната от 2009 и имаше късмета на тайминга, но това е странично мнение, ти ще кажеш кога и защо

                      моля дай интервю

                      "това е положението" за Велде ли го казах? Еми съжалявам но обикновено лошите практики си остават лоши освен ако не искат да се направят на готини и да вземат парите с увеличение или ИПО. Примери много, ХДПАТ, Елтос и сие 2007. После едното искаше да купи дистрибутора си за майчем 30 млн. Та за Велде ако пазара им даде 30 млн. ще си подобрят комуникацията, уведомленията, сроковете.

                      Просто не нярвам в ДЕдо Коледа вече. Ако се появи кандидат Дядо Коледа, очаквам да има скрит замисъл.

                      Та моля да дадеш интервю. Както каза Алонсо това интервю е за теб. Ще си осмислиш и осъзнаеш стратегията още веднъж. И аз с лекцията пак си преговорих и осмислих нещата

                      С най добри чувства. Не съм идеален. Сигурно звуча арогантно често. Прости

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                        не знам защо се е получило да изглеждам арогантно. просто съм ти отговорил мнението си, нали сме в демокрация

                        каня те да дадеш интервю
                        ти си един от много стойностните коментатори
                        и със сигурност с много интересната теория и дори ник за 15% таргет на година
                        Бях се зарекъл да не пиша повече в тези часови зони, тъй като бивам разбиран погрешно, но зависимоста е страшен порок и когато остана сам с чашката в тези часове, се обръщам към вашата медия.
                        Сега ще се помъча да те обясня защо си изглеждал по-арогантен в моите очи преди време: Реплики от типа "Това е положението " не са приемливи в моето съзнание, дори да са изречени от най–преуспелия човек на света. Предвид това, че в най-добрия случай за теб си ми комшия, това става смешно. Нали сме в демокрация....
                        Във форум трудно се разбира иронията в думите и не мога да разбера дали реално искаш интервю /нещо, което ми гъделичка егото, признавам / или се ебаваш. И в двата случая обаче бих отказал.

                        В първия случай бих отказал, тъй като има мноооооого по-успели от мен хора тук, които всъщност трябва да говорят, аз няма какво да кажа. Моята цел е да слушам тях и да си водя бележки. Искам да благодаря на 6-7-те човека от тях, с които съм имал честа да се видя или да станем по-близки по един или друг начин. Ако става въпрос за втория случай /иронията/, мога да ти кажа просто да го ду...ш
                        Last edited by 15%; 23.09.2016, 05:52.
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot
                          какво оставя под възглавницата
                          Човече, преди /вече доста/ години, аз съм правил първична обработка на разузнавателна информация но, със събирането на доказателства се занимава следствието. Значи, трябва някого оттам да питаме. От форумците, предлагам да питаме я О Боже Мой, като срещала се с това чудо на чудесата, живата флашка - може и да знае. Аз само съм поставял своята флашка и с фейски дейности не съм се занимавал.
                          The Mumy is alive, do not care about it !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                            И аз не съм си схванал тънкия намек Просто граматическа грешка. Филологията ми е слаба страна
                            Ако си чел,слушал,гледал много,думите не могат да ти избягат заради филологията!Запетаите,може!!!
                            Last edited by kefala; 21.09.2016, 20:22.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                              Да. Точно от там произлиза. Курифей и корифей са две различни неща. Нащо като образОвание и образУвание.Явно не сте схванали тънкия намек на Мариянски
                              И аз не съм си схванал тънкия намек Просто граматическа грешка. Филологията ми е слаба страна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                                +1

                                получавал съм разочарования (загуби) от курифей, които почват да бъркат и вече ще ги оценявам ход по ход, а не "Пешо така каза, значи е вярно". Примерно ти си ми от курифейте, но няма да ти вярвам сляпо
                                Пешо? Кой Пешо , Караиванов ли?
                                От както го видях в Съдби на кръстопът нещо се скъса в мен.
                                Mind tricks do not work on me, only money

                                Коментар

                                Working...
                                X