IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервюта с активни участници във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
    чета те редовно,
    поласкан съм

    Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
    но в случая не разбрах какво точно твърдиш - че никой от форума не трябва да дава интервю
    моето мнение е, че от финансово неграмотен човек не трябва да се взима интервю от финансова медия защото е бутафория

    дано съм бил ясен

    Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
    или че само на теб си се предполага подобно право?
    това пък аз не го разбрах

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
      ТОВА, че на теб не ти стиска за нещо не означава, че и на другите не им стиска

      налЕ???
      не се иска много акъл за да загубиш, но не знам защо все забравяш или недооценяваш, че за да има загуба трябва преди това да си реализирал печалба ..................... ако си нямал нищо то тогава няма да имаш и загуба
      чета те редовно, но в случая не разбрах какво точно твърдиш - че никой от форума не трябва да дава интервю или че само на теб си се предполага подобно право?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot
        аз да

        добра колекция от снимки ..................... а нещо подобно снимано пред БФБ няма ли?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
          а ти искаш ли да дадеш интервю? или не ти стиска, защото например на мен не ми стиска
          ТОВА, че на теб не ти стиска за нещо не означава, че и на другите не им стиска

          налЕ???

          Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
          Така че Иван е преживял момент на оскъдица и му е дошъл проблясък
          Той и на онзи овчар който наскоро спечели милиони от тотализатора му е дошъл проблясък цели три пъти. В първите два пъти не спечелил пари, но на третия път станало...

          Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
          Вероятно всеки успешен човек е преживял такъв момент (даже съм сигурен), но малцина имат смелостта на Иван да говорят за него.
          той и овчаря сега смело дава интервюта за успеха ............... защо не направиш и ти едно интервю с него?

          Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
          Аз също съм преживял тежки моменти на оскъдица и финансови загуби,но нямам куража да говоря за тях.
          аз пък нямам комплекси и за моите загуби мога да говоря свободно, но мисля, че интервюта трябва да дават знаещи хора, а не от буфосинхронисти на които да им се смеят останалите...

          това, че Иванчо е успял в някакъв аспект от живота и в следствие на това е нараснала собствената оценка за себе си му е позволила да се излага като кифла в този форум по теми за които очевидно е неподготвен

          Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
          Както каза един приятел, загубите ги умеем
          не се иска много акъл за да загубиш, но не знам защо все забравяш или недооценяваш, че за да има загуба трябва преди това да си реализирал печалба ..................... ако си нямал нищо то тогава няма да имаш и загуба

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
            а ти искаш ли да дадеш интервю? или не ти стиска, защото например на мен не ми стиска

            и не знам за бисери и вицове, но е казано, че в тежки моменти се взимат добри решения, примерно Джобс мизерията го е създала
            също и Тео от Казанлък го обяснява това
            и Насим Талеб в Черния лебед
            и в историята печели не краля, който лежи и пие и яде в замъка, а дивака вожд, който няма къде да спи и идва да му вземе царството

            Така че Иван е преживял момент на оскъдица и му е дошъл проблясък

            Вероятно всеки успешен човек е преживял такъв момент (даже съм сигурен), но малцина имат смелостта на Иван да говорят за него.

            Аз също съм преживял тежки моменти на оскъдица и финансови загуби,но нямам куража да говоря за тях.

            Както каза един приятел, загубите ги умеем
            x2

            Character cannot be developed in ease and quiet. Only through experience of trial and suffering can the soul be strengthened, ambition inspired, and success achieved.

            Helen Keller
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът
              Апропо: това говедо няма изходящо отверстие. Нещо символическо ли има в това - или е просто небрежност?
              При тази ширеща се содомия автора се е смилил над добичето.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                направо в бисери и вицове да го активирате...
                а ти искаш ли да дадеш интервю? или не ти стиска, защото например на мен не ми стиска

                и не знам за бисери и вицове, но е казано, че в тежки моменти се взимат добри решения, примерно Джобс мизерията го е създала
                също и Тео от Казанлък го обяснява това
                и Насим Талеб в Черния лебед
                и в историята печели не краля, който лежи и пие и яде в замъка, а дивака вожд, който няма къде да спи и идва да му вземе царството

                Така че Иван е преживял момент на оскъдица и му е дошъл проблясък

                Вероятно всеки успешен човек е преживял такъв момент (даже съм сигурен), но малцина имат смелостта на Иван да говорят за него.

                Аз също съм преживял тежки моменти на оскъдица и финансови загуби,но нямам куража да говоря за тях.

                Както каза един приятел, загубите ги умеем

                Коментар


                • ади де

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                    в админ панела вече е заредено и интервю с Иван Давидов

                    най ми хареса, как започнал да спестява и инвестира, след като между две работи се оказал без спестявания и трябвало да живее с 1 лв. на ден. Зарекъл се да не повтори тази ситуация

                    Много откровено и готино интервю

                    Очаквайте го, когато главният редактор го активира
                    направо в бисери и вицове да го активирате...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                      в админ панела вече е заредено и интервю с Иван Давидов

                      най ми хареса, как започнал да спестява и инвестира, след като между две работи се оказал без спестявания и трябвало да живее с 1 лв. на ден. Зарекъл се да не повтори тази ситуация

                      Много откровено и готино интервю

                      Очаквайте го, когато главният редактор го активира
                      Аферим - чакаме го с интерес.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        На бичето златните

                        Нали знаеш защо са златни...?

                        .................................

                        Не позна...!!!!

                        Защото са ги опитвали .....

                        Коментар


                        • в админ панела вече е заредено и интервю с Иван Давидов

                          най ми хареса, как започнал да спестява и инвестира, след като между две работи се оказал без спестявания и трябвало да живее с 1 лв. на ден. Зарекъл се да не повтори тази ситуация

                          Много откровено и готино интервю

                          Очаквайте го, когато главният редактор го активира

                          Коментар


                          • Темата за книгата - активирана.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Мали-и-и-и: това говедо ного надарено... ама още малко му остава. Видях картинка - какво ще стане с повишаването на океанското ниво - на това говедо ще му стърчи само куйрукът над водата.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Софиксов - ще я кръстим: Златното биченце.
                                На бичето златните

                                Коментар

                                Working...
                                X