IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервюта с активни участници във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • много слаби интервюта.

    финансово неграмотни (добар пример е Императора), но пасват zа формата на Инвестора.

    Коментар


    • Какво стана с интервюто с Иван Давидов, кога ще бъде достъпно за четене?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
        Е добре де, какво заяждане е това, попитах дали монти да даде интервю?
        Тук постоянно с трият очевидни истини.
        Естествено, че и от най-глупавия може, да се научи нещо..
        М.... . ш..... ..й.о!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
          аз пък искам статия точно с Мариян. Има доста какво да разкаже. Не знам защо се притеснява. Това ще бъде най-доброто интервю на инвестора от всички правени.
          да го включи в книгата направо
          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

          Коментар


          • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
            аз пък искам статия точно с Мариян. Има доста какво да разкаже. Не знам защо се притеснява. Това ще бъде най-доброто интервю на инвестора от всички правени.
            задай си въпросите на които искаш да прочетеш отговорите в тази тема

            до колкото познавам Мариян, той ще ти отговори

            и исканото от теб интервю ще е готово...

            Коментар


            • аз пък искам статия точно с Мариян. Има доста какво да разкаже. Не знам защо се притеснява. Това ще бъде най-доброто интервю на инвестора от всички правени.

              Коментар


              • Коментар


                • obafeme и 2012, моля спрете да се заяждате или го правете на ЛС. Последващи мнения ще бъдат трити.
                  रादोस्त

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение


                    ПОЕЛ си го навътре .............. а не е нужно...

                    задаваш ми въпроси, а като не ти изнася нещо започваш да пишеш да не ти се оправдавам и да не ти се обяснявам

                    бързо се предаде и така показваш, че хем нямаш аргументи, хем чувстваш слаб
                    доказваш, че лесно се повлияваш от чужди мнения. Зададох ти един въпрос и ти ми отговори.
                    после почна с обяснения, 20 реда размисли на тема какво си си мислил и какво да напишеш, за да не разбереш какво точно мислиш или нещо подобно и после пак и пак и пак и пак.............ок бе

                    Коментар


                    • Е добре де, какво заяждане е това, попитах дали монти да даде интервю?
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                        не се оправдавай за своите действия или бездействия. само виновните се обясняват.


                        ПОЕЛ си го навътре .............. а не е нужно...

                        задаваш ми въпроси, а като не ти изнася нещо започваш да пишеш да не ти се оправдавам и да не ти се обяснявам

                        бързо се предаде и така показваш, че хем нямаш аргументи, хем чувстваш слаб

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                          грешиш тотално



                          и веднага ти давам два примера, че грешиш тотално:

                          --- преди да напиша, че съм поласкан бях написал "мерси, че ме четеш" , но го смених с "поласкан съм"

                          --- второ това "поласкан съм" го написах с ирония защото за мен няма никакво значение дали ме четеш или не ме четеш ............... не го приемай за лично отношение към теб .................... дали някой чете написаното от мен или никой не го чете няма значение за мен и не ме интересува --- просто имам мнение и го изразявам във форума

                          според мен --- ВСЕКИ МОЖЕ ДА ИЗРАЗИ МНЕНИЕ ВЪВ ФОРУМА, НО НЕ ВСЕКИ ТРЯБВА ДА ДАВА ИНТЕРВЮТА. МАКАР, ЧЕ И ОТ НАЙ-ГОЛЕМИЯ ГЛУПАК ИМА КАКВО ДА СЕ НАУЧИ...
                          не се оправдавай за своите действия или бездействия. само виновните се обясняват.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение

                            според мен --- ВСЕКИ МОЖЕ ДА ИЗРАЗИ МНЕНИЕ ВЪВ ФОРУМА, НО НЕ ВСЕКИ ТРЯБВА ДА ДАВА ИНТЕРВЮТА. МАКАР, ЧЕ И ОТ НАЙ-ГОЛЕМИЯ ГЛУПАК ИМА КАКВО ДА СЕ НАУЧИ...
                            Така е! Обикновенно обаче, глупака не знае, че е глупак и сам, и на дълго и на широко си показва доброволно г**а!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                              аз пък смятам, че не си прав, тъй като от всяка една информация, всеки може да си направи изводи сам за себе си. Виждам, че ти си си ги направил за себе си, но в същото време и лесно се повлияваш от това, което четеш.
                              грешиш тотално

                              Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                              Ето например аз исках да те полаская и го направих лесно.
                              и веднага ти давам два примера, че грешиш тотално:

                              --- преди да напиша, че съм поласкан бях написал "мерси, че ме четеш" , но го смених с "поласкан съм"

                              --- второ това "поласкан съм" го написах с ирония защото за мен няма никакво значение дали ме четеш или не ме четеш ............... не го приемай за лично отношение към теб .................... дали някой чете написаното от мен или никой не го чете няма значение за мен и не ме интересува --- просто имам мнение и го изразявам във форума

                              според мен --- ВСЕКИ МОЖЕ ДА ИЗРАЗИ МНЕНИЕ ВЪВ ФОРУМА, НО НЕ ВСЕКИ ТРЯБВА ДА ДАВА ИНТЕРВЮТА. МАКАР, ЧЕ И ОТ НАЙ-ГОЛЕМИЯ ГЛУПАК ИМА КАКВО ДА СЕ НАУЧИ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                                поласкан съм



                                моето мнение е, че от финансово неграмотен човек не трябва да се взима интервю от финансова медия защото е бутафория

                                дано съм бил ясен



                                това пък аз не го разбрах
                                аз пък смятам, че не си прав, тъй като от всяка една информация, всеки може да си направи изводи сам за себе си. Виждам, че ти си си ги направил за себе си, но в същото време и лесно се повлияваш от това, което четеш. Ето например аз исках да те полаская и го направих лесно.

                                Коментар

                                Working...
                                X