IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервюта с активни участници във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пандов, драги - това е чудесна идея - благотворителство - ама по наш си начин. Може да купим акции-акции-акции с приходите от нашата книга и с тях благородно да подпомагаме нехъхряци.

    Хайде - аз ще измисля тема и ще я пусна - нека всеки, който има желание (всеки който има самочувствието, че има какво да каже - поканен) да напише там какво би искал да сподели в.


    Софиксов - ще я кръстим: Златното биченце.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Как ще озаглавите книгата?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Ами да го сторим - а ако има търсене и положителни отзиви - може да се мисли да се напечата.

        Кои ще поканим да пишат в книгата?-

        Нека има и форексаджии, имотаджии и т.н. - да има различни мнения и стратегии.


        - Поздравления Митак !!!
        Лично аз не съм доволен от отразеното минало и съм сигурен, че от съпътващите по онова време хора , има успели и са с възможности да записват Първични предлагания като последното с М.Бимберлици по твоя изказ - Твоето със сигурност предстои .
        За настоящето ,- ти си ни го казал и Ти желая УСПЕХ !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Ами да го сторим - а ако има търсене и положителни отзиви - може да се мисли да се напечата.

          Кои ще поканим да пишат в книгата?

          Нека има и форексаджии, имотаджии и т.н. - да има различни мнения и стратегии.
          защо да не е електронна книга? може приходите (ако има такива ) да отидат за нещо благотворително.

          кои ще пишат, защо не се направи тема във форума да се види кои са желаещите и мариян да ги избере?
          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

          Коментар


          • Ами да го сторим - а ако има търсене и положителни отзиви - може да се мисли да се напечата.

            Кои ще поканим да пишат в книгата?

            Нека има и форексаджии, имотаджии и т.н. - да има различни мнения и стратегии.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Марияне - какво ще кажеш за идеята: да измислим (тези, които са склонни да участват) една книга за инвестиране? Тези интервюта могат да влязат в нея.

              Дали ще се намери де да ни я издадат?
              Вие още ли вярвате в хартията?
              Да аз чета хартия, но помислете за разпространеннието
              Трябва да напишем една pdf книга и да я пуснем да тече в интернет

              Да действаме
              Трябва някой педантичен, аз не съм
              може би жена, да направи pdf-а и Импето да й даде материали

              Поздрави

              Коментар


              • Марияне - какво ще кажеш за идеята: да измислим (тези, които са склонни да участват) една книга за инвестиране? Тези интервюта могат да влязат в нея.

                Дали ще се намери де да ни я издадат?
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                  Направете интервю и с някой който е загубил пари на борсата да видим и "другата страна на монетата"!
                  Ми ето - аз си признах в интервюто, че се прецаках, като НЕ се направих на Скруч.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    То ако трябва да се изчаква Софикс 1450, тези интервюта ще ги четат внуците ни
                    Ще ги чете този, който може да ги чете. Въпросът не е кога, а как...

                    А с тези темпове на развитие на БФБ-то е напълно възможно да се окажеш прав, че дори и прекален оптимист...
                    Last edited by Чичо Манчо; 11.11.2015, 17:29.
                    Vanitas vanitatum...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                      Сега, при анемичния SOFIX 450, от подобно интервю полза няма. Виж при един "тлъст" SOFIX 1450 например вече може и да има... евентуално, ако изобщо някой се съгласи да ти го даде.
                      То ако трябва да се изчаква Софикс 1450, тези интервюта ще ги четат внуците ни
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                        Направете интервю и с някой който е загубил пари на борсата да видим и "другата страна на монетата"!
                        Сега, при анемичния SOFIX 450, от подобно интервю полза няма. Виж при един "тлъст" SOFIX 1450 например вече може и да има... евентуално, ако изобщо някой се съгласи да ти го даде.
                        Vanitas vanitatum...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          И скромността е едно от качествата ти.
                          Баш.
                          Съм красив, умен и скромен.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Аааааа НЕ. И без това съм безинтересен.Аз никога не губя пари, винаги печеля и съм безгрешен.Толкова съм добър, че чак е грях и се плаша от себе си
                            И скромността е едно от качествата ти.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                              Направете интервю и с някой който е загубил пари на борсата да видим и "другата страна на монетата"!
                              Е, вече става въпрос за Монти, така става..
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Според мен който не е инвестирал на борсата той не е губил .Изключение само форумните тролове . Аз лично съм имал десетки хиляди левове печалба от Бфб , по време на кризата загубих и десетки хиляди . Но това е живота .

                                Коментар

                                Working...
                                X