IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервюта с активни участници във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз искам интервю със SOFIX.Другите, които още не са дали не са ми интересни.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
      защо не нови интервюта с хората от миналата година? например в темата моят портфейл имаше доста оживена дискусия какво прави батя

      определено има интерес какво става с тези хора година по-къвно
      +1
      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • защо не нови интервюта с хората от миналата година? например в темата моят портфейл имаше доста оживена дискусия какво прави батя

        определено има интерес какво става с тези хора година по-къвно
        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
          След излавянето на Импа че не внася осигуровки - просто направи справка в данъчното за следващия херой
          Или разкажи как те глобиха с измамата с акции теб лично, по-младите тук не знаят.
          За мен това е затворена страница

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
            Моля който желае да даде интервю да се обяви
            многократно удрях на камък
            След излавянето на Импа че не внася осигуровки - просто направи справка в данъчното за следващия херой
            Или разкажи как те глобиха с измамата с акции теб лично, по-младите тук не знаят.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Тук как е положението? Кои са следващите кандидати за слава? Има ли въобще такива?
              Моля който желае да даде интервю да се обяви
              многократно удрях на камък

              Коментар


              • Тук как е положението? Кои са следващите кандидати за слава? Има ли въобще такива?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
                  като твоите ли , драги Смехурко?? от инфостока - с едни такива бели полета изрязани в тях...
                  От платформата за търговия.
                  А ти можеш ли да ми кажеш какъв ти е проблема и какво те притеснява?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    Пак празни приказки!... никаква стойност. И ще продължавам да го правя до момента в който не почнете да пускате скрийншот. Само така може да се съглася, че написаното е вярно.
                    като твоите ли , драги Смехурко?? от инфостока - с едни такива бели полета изрязани в тях...
                    "the trend is your friend until the end..."

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Пак празни приказки!
                      Е не си съвсем прав, интервюто с батката беше като мехлем за изстрадалата ми от спекула душа !!! ))
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        Детската ми мечта не е била да съм медийна звезда.
                        Ми ти и без това си прочут във форумът - какво толкова? Искаш ли аз да ти взема интервюто?
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Детската ми мечта не е била да съм медийна звезда.
                          аз исках да лежа по цял ден пред телевизора - това като детска мечта

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            Детската ми мечта не е била да съм медийна звезда.
                            аз исках да стана пилот във формула 1
                            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              Детската ми мечта не е била да съм медийна звезда.
                              Понякога ,човек оглупява и като порасне

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Софиксов - стига мрънка - ами вземи дай и ти едно интервю, защото ного неща имаш да разкажеш и младите да поучиш и подучиш.
                                Детската ми мечта не е била да съм медийна звезда.

                                Коментар

                                Working...
                                X